Mistrzostwa Polski w półmaratonie podczas 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!
Warszawa gospodarzem Mistrzostw Europy w Biegach w 2027 roku lub 2029 roku?

polecane

Warszawa gospodarzem Mistrzostw Europy w Biegach w 2027 roku lub 2029 roku?

Kamil Nowak
6 marca, 2024
Aktualności

Fundacja „Maraton Warszawski” w dniu 6 marca zamieściła w swoich mediach społecznościowych informację, że otrzymała od 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐞𝐚𝐧 𝐀𝐭𝐡𝐥𝐞𝐭𝐢𝐜𝐬 zaproszenie do ubiegania się o organizację 𝐌𝐢𝐬𝐭𝐫𝐳𝐨𝐬𝐭𝐰 𝐄𝐮𝐫𝐨𝐩𝐲 𝐰 𝐁𝐢𝐞𝐠𝐚𝐜𝐡 𝐰 𝟐𝟎𝟐𝟕 𝐥𝐮𝐛 𝟐𝟎𝟐𝟗 𝐫𝐨𝐤𝐮!

Medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Fundacja „Maraton Warszawski” jest liderem w branży biegów masowych i organizatorem największego maratonu w kraju. W swoim portfolio posiada takie cykliczne imprezy jak Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Maraton Sztafet. Jest współorganizatorem Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”, biegów Konstytucji 3 Maja, Powstania Warszawskiego i Niepodległości. Od lat promuje zdrowie, wspiera sport amatorski, prowadzi największy charytatywny program biegowy w Polsce – #BiegamDobrze.

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Ciągle trwają zapisy na 18. Półmaraton Warszawski, który odbędzie się 24 marca. Aktualnie na liście znajduje się 12 tysięcy osób, a chętnych ciągle przybywa! Nadchodzące wydarzenie jest świetną okazją, aby spróbować swoich sił na dłuższym dystansie po raz pierwszy, albo pobić swój życiowy rekord. Na uczestników czeka wspaniała atmosfera jednego z największych biegów w Europie oraz pamiątkowe medale. Zapisy są dostępne pod linkiem: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Pierwszy championat zostanie rozegrany w 2025 roku w Brukseli. Prestiżowa rywalizacja na dystansach maratonu, półmaratonu i 10 km będzie otwarta dla zawodowców i amatorów. Wezmą w niej udział dziesiątki tysięcy biegaczy z całej Europy. Po raz ostatni Warszawa gościła imprezę o tej randze i skali w 2012 r.

Czy chcielibyście, aby 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐚 została gospodarzem Mistrzostw Europy w Biegach? Wejdźcie na relację Fundacji „Maraton Warszawski” na Instagramie oraz Facebooku i weźcie udział w 𝐚𝐧𝐤𝐢𝐞𝐜𝐢𝐞 – kliknijcie TAK!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Batony energetyczne i regeneracyjne – test Squeezy

Czy warto sięgać w trakcie treningu po batony energetyczne, a po skończonym wysiłku, po batony regeneracyjne? Czy to w ogóle możliwe, aby taki produkt mógł działać pozytywnie na nasz organizm? Testujemy: Squeezy Baton Energetyczny oraz Squeezy Baton Regeneracyjny.  (więcej…)