Marka Saucony na Expo Sport&Fitness
Marka Saucony na Expo Sport&Fitness

polecane

Marka Saucony na Expo Sport&Fitness

Redakcja
22 września, 2023
Aktualności

Już w ten weekend podczas Expo Sport&Fitness marka Saucony zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. Zapraszamy fanów marki i osoby, które chciałyby poznać buty do biegania tego amerykańskiego producenta do odwiedzenia stoiska Saucony w Pałacu Kultury i Nauki w najbliższy piątek i sobotę.

Marka Saucony na Expo Sport&Fitness

W niedzielę 24 września odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce, biegacze zmierzą się z dystansem maratońskim w Warszawie. W piątek i sobotę warto wybrać się do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, żeby zapoznać się z biegowymi nowościami jesiennego sezonu. Na stoisku amerykańskiej marki Saucony biegacze, niezależnie od stopnia zaawansowania, będą mogli sprawdzić buty z najnowszej kolekcji. Michał Bartoszak, olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski na 5000 m i 3000 m, a także przedstawiciel marki Saucony, pomoże dobrać model odpowiedni do potrzeb danej osoby.

Bieżnia i konsultacje
Podobnie jak przy poprzednich targach będzie można obejrzeć, przymierzyć i wypróbować nowe i bestsellerowe modele Saucony. Na bieżni będzie można przetestować buty w biegu i ocenić ich komfort. Dobrze dopasowane obuwie to nie tylko wygoda i pewność podczas treningu, ale także możliwość osiągania coraz lepszych wyników. Przedstawiciele marki Saucony pomogą dobrać odpowiednie buty, które spełnią wymagania podczas różnego rodzaju treningów i biegów.

Treningowy karbon
Tym razem nowością, którą będzie można przetestować, będzie model Kinvara Pro. Znana do tej pory sylwetka została wyposażona w karbonową płytkę, dzięki czemu codzienne treningi nabiorą zupełnie innego charakteru. Poza tym dostępne będą znane już modele startówek i butów treningowych z tegorocznej kolekcji, m.in. Endorphin Elite, Endorphin Pro 3 czy Triumph 21.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar OH1 – niezależny pomiar tętna – recenzja

Polar OH1 to niezależny optyczny sensor pomiaru tętna zakładany na rękę, w celu otrzymania bieżących informacji o pracy serca podczas treningu. Sensor może współpracować bezprzewodowo poprzez Bluetooth Smart z zegarkami, opaskami fitness lub innym kompatybilnym sprzętem, ale nie jest to wymagane. Jak w pełni wykorzystać potencjał Polar OH1? Jaka jest jego dokładność? (więcej…)