jak oszacować tempo biegu na półmaraton
Limit 16. PKO Poznań Półmaratonu osiągnięty

polecane

Limit 16. PKO Poznań Półmaratonu osiągnięty

Edward Królikowski
6 marca, 2024
Aktualności

Wyznaczona na 10 tys. osób liczba zgłoszeń na 16. PKO Poznań Półmaraton została osiągnięta. Tym samym zakończyła się możliwość zapisywania się na bieg.

Zapisy na poznański Półmaraton ruszyły w grudniu 2023 roku. Zapełnienie listy startowej zajęło chętnym zawodniczkom i zawodnikom nieco ponad 2 miesiące. Poznań Półmaraton po raz pierwszy od przerwy spowodowanej pandemią osiągnął 5-cyfrową liczbę zgłoszeń.

Przypominamy, że osoby zapisane mogą do 13 marca zamawiać oficjalne koszulki startowe 16. PKO Poznań Półmaratonu. Do tego dnia możliwa jest również zmiana rozmiaru t-shirtu oraz zamawianie personalizacji koszulki.

Sponsorem tytularnym imprezy jest PKO Bank Polski, a poznański Półmaraton wspierają również Fundacja Pho3nix, Żabka, GSK, Veolia, AdRunaLine Sports, Browar Fortuna i Aquanet.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suunto 5 Peak – cóż mogę powiedzieć, przeczytajcie sami! Recenzja

Halo? – Dzień dobry, tutaj Suunto. – O co chodzi? – Dawno się nie kontaktowaliśmy. Chcemy przekazać ekscytującą informację. Wkrótce pojawi się nowy zegarek Suunto. – Podeślijcie sprzęt na testy, zobaczę, co to za urządzenie i czy mi się spodoba. – Już go wysłaliśmy. Paczkę otrzymasz jeszcze przed oficjalną światową premierą. Zapis tej rozmowy telefonicznej pochodzi z pierwszego tygodnia 2022 r. Nie przedłużając, poniżej znajduje się moja szczegółowa i obszerna recenzja interesującego zegarka Suunto 5 Peak! (więcej…)