Kamil Jastrzębski i Antonina Biała czyli moc drzemiąca w długodystansowcach!

polecane

Kamil Jastrzębski i Antonina Biała czyli moc drzemiąca w długodystansowcach!

Kamil Nowak
13 września, 2018
Aktualności

Minione weekendy były bardzo intensywne i owocne dla polskich biegaczy. 5. Wieczorny Półmaraton Praski i 38. PKO Wrocław Maraton, te dwie imprezy to świetne starty w wykonaniu Tosi Białej i Kamila Jastrzębskiego!

Kamil Jastrzębski, ma 26 lat, jest pracowity, skromny i nieprzeciętnie szybki. Pod skrzydłami trenera adidas Runners Warsaw, Huberta Duklanowskiego, Kamil rozwija się w zawrotnym tempie. Stał się jednym z najlepszych długodystansowców młodego pokolenia. Prywatnie – bardzo skromny, pracowity i wiecznie uśmiechnięty chłopak. Na co dzień skupia się na treningach, wyjeżdża na obozy i ciężko trenuje. Bardzo ambitny i skoncentrowany na celu. A cele też są ambitne, wybiegające nawet do Tokyo 2020.

Wyniki Kamila:
9.09.2018 – 36. PKO Wrocław Maraton – 42,195 km – czas: 2:24:37 (najszybszy Polak, 6. OPEN)

1.09.2018 – 4F Półmaraton Praski – 21km 97,5m – czas: 1:06:11 (1. OPEN)

Tosia Biała, niesamowicie skromna, pasjonatka biegów długich i zdrowego odżywiania. Jak sama o sobie mówi – „Osoba młoda wiekiem, ale nie stażem treningowym.” Przez 8 lat trenowała pływanie, a obecnie od 6 lat mocno „zakorzeniła się” w bieganiu. Jej życiówka w maratonie to 2:50:48. Tosia wierzy, że z uśmiechem na twarzy każdy trening staje się możliwy do realizacji. Swoją biegową pasję łączy ze studiami na inżynierii biomedycznej.

Wyniki Tosi:

9.09.2018 – 36. PKO Wrocław Maraton – 42,195 km – czas: 2:57:37 (najszybsza Polka!)

Tosię i Kamila możecie spotkać w adidas Runners Warsaw, ul. Solec 38, gdzie prowadzą treningi.

Źródło: informacja prasowa;  fot. adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Grit X Pro i Polar Vantage V2 – (nie) identyczne zegarki. Porównanie

Segment zegarków GPS dla osób aktywnych fizycznie jest wypełniony po brzegi. Od urządzeń z kilkoma funkcjami, które można nabyć za mniej niż 500 zł, po rozbudowane zegarki GPS klasy premium, na które trzeba wygospodarować 2–3 tys. zł. Dopowiedzieć trzeba, że górnej granicy cenowej nie ma. Dziś porównam dwa podobne, ale nie identyczne zegarki klasy premium – Polar Grit X Pro i Polar Vantage V2. Który z nich wybrać?(więcej…)