Kamil Jastrzębski i Antonina Biała czyli moc drzemiąca w długodystansowcach!

polecane

Kamil Jastrzębski i Antonina Biała czyli moc drzemiąca w długodystansowcach!

Kamil Nowak
13 września, 2018
Aktualności

Minione weekendy były bardzo intensywne i owocne dla polskich biegaczy. 5. Wieczorny Półmaraton Praski i 38. PKO Wrocław Maraton, te dwie imprezy to świetne starty w wykonaniu Tosi Białej i Kamila Jastrzębskiego!

Kamil Jastrzębski, ma 26 lat, jest pracowity, skromny i nieprzeciętnie szybki. Pod skrzydłami trenera adidas Runners Warsaw, Huberta Duklanowskiego, Kamil rozwija się w zawrotnym tempie. Stał się jednym z najlepszych długodystansowców młodego pokolenia. Prywatnie – bardzo skromny, pracowity i wiecznie uśmiechnięty chłopak. Na co dzień skupia się na treningach, wyjeżdża na obozy i ciężko trenuje. Bardzo ambitny i skoncentrowany na celu. A cele też są ambitne, wybiegające nawet do Tokyo 2020.

Wyniki Kamila:
9.09.2018 – 36. PKO Wrocław Maraton – 42,195 km – czas: 2:24:37 (najszybszy Polak, 6. OPEN)

1.09.2018 – 4F Półmaraton Praski – 21km 97,5m – czas: 1:06:11 (1. OPEN)

Tosia Biała, niesamowicie skromna, pasjonatka biegów długich i zdrowego odżywiania. Jak sama o sobie mówi – „Osoba młoda wiekiem, ale nie stażem treningowym.” Przez 8 lat trenowała pływanie, a obecnie od 6 lat mocno „zakorzeniła się” w bieganiu. Jej życiówka w maratonie to 2:50:48. Tosia wierzy, że z uśmiechem na twarzy każdy trening staje się możliwy do realizacji. Swoją biegową pasję łączy ze studiami na inżynierii biomedycznej.

Wyniki Tosi:

9.09.2018 – 36. PKO Wrocław Maraton – 42,195 km – czas: 2:57:37 (najszybsza Polka!)

Tosię i Kamila możecie spotkać w adidas Runners Warsaw, ul. Solec 38, gdzie prowadzą treningi.

Źródło: informacja prasowa;  fot. adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

New Balance SC Trainer v2 – moje nogi są jak Lancia [TEST BUTÓW]

New Balance FuelCell SuperComp Trainer v2 – pod tą skomplikowaną nazwą kryją się buty do biegania z płytką karbonową na twarde nawierzchnie. Dodać trzeba, że jest to but treningowo-startowy. Model, w którym trudno jest biegać wolno. Konstrukcja podeszwy w naturalny sposób sugeruje biegaczowi, żeby wbił wyższy bieg, znacznie przyspieszył i poczuł wiatr we włosach. W tych butach nawet jak stoimy w miejscu, to chcemy od razu ruszyć – z piskiem podeszwy. Tak ja odbieram konstrukcję tego modelu, która przypomina nieźle rozbujaną łódkę. Inaczej mówiąc, poświęć na przeczytanie tej recenzji dosłownie kilka minut, a przekonasz się – moim zdaniem – że to tego modelu brakowało ci na nogach, gdy szedłeś robić interwały lub wtedy, gdy ścigałeś się z kolegami i przegrałeś. (więcej…)