bieganieuskrzydla.pl

Polar czy Garmin? Jaki zegarek wybrać?

Luty 5, 2019

Jaki zegarek wybrać: Polar czy Garmin? Jaką firmę wziąć pod uwagę, gdy chcemy kupić sprzęt do biegania? Czy lepiej jest skorzystać z fińskiego czy amerykańskiego przedsiębiorstwa?

 

Polar czy Garmin, co kupić

 

Ciężko jest jednoznacznie wskazać zegarek, który jest najlepszy. Dzieje się tak, ponieważ sportowcy są indywidualistami, więc każdy z nich będzie poszukiwać czegoś innego. Dla jednego zawodnika najważniejsza będzie jakość GPS, czyli to, jak dokładnie sprzęt jest w stanie zaznaczyć przebytą trasę. Ta zaś stanowi ważną informację pozwalającą przeliczyć pokonany dystans. Z kolei dla innego biegacza cechą poszukiwaną staje się rzetelny pomiar tętna, a więc taki, który pozwoli np. opierać założenia treningowe o wskazania pulsometru. Co więc wybrać: Polar czy Garmin?

 

Przygotowaliśmy ankietę na Facebooku, w której każdy się może wypowiedzieć. Jej wyniki pozwolą stwierdzić, po którą markę częściej sięgają nasi czytelnicy. Głosować można jeszcze przez 6 dni (do 11 lutego 2019 r.). Na dzień dzisiejszy delikatnie wygrywa marka Polar, na którą oddano 61% głosów. O ostatecznym wyniku poinformujemy po zakończeniu ankiety. Wpis znajduje się tutaj – oddaj swój głos!

 

Jaki zegarek wybrać: coś z oferty marki Polar czy sięgnąć po amerykańskiego Garmina?
Jakie jest Wasze zdanie?

Opublikowany przez Bieganie Uskrzydla Poniedziałek, 4 lutego 2019

 

 

Ankieta zakończyła się 11 lutego wynikiem 59% oddanych głosów na markę Polar i 41% na firmę Garmin. Dokładnie 170 osób wzięło udział w tym badaniu. W dalszym ciągu jednak możecie zamieszczać komentarze i własne opinie pod tym wpisem. Co bardziej się opłaca wybrać? Jaki sprzęt posiadaliście? Czy okazał się niezawodny, dobry, a może ciągle wysyłaliście go do serwisu? Czekamy na takie wypowiedzi!

 

Autor: Edek Królikowski, fot. Bieganie Uskrzydla

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Ból kolan po bieganiu. Co jeść, aby omijać ten problem?

Jeśli chcesz, aby nie doskwierał Ci ból kolan po bieganiu, to warto wpleść do swojej diety kilka produktów, które wzmocnią stawy kolanowe i dadzą poczucie stabilności oraz mocy w trakcie treningów. Co warto jeść, aby omijać problem bolących kolan? Odpowiada Igor Dzierżanowski, dietetyk oraz trener personalny.  (więcej…)