Polar czy Garmin? Jaki zegarek wybrać?

polecane

Polar czy Garmin? Jaki zegarek wybrać?

Edward Królikowski
luty 5, 2019
Sprzęt

Jaki zegarek wybrać: Polar czy Garmin? Jaką firmę wziąć pod uwagę, gdy chcemy kupić sprzęt do biegania? Czy lepiej jest skorzystać z fińskiego czy amerykańskiego przedsiębiorstwa?

Polar czy Garmin, co kupić

Ciężko jest jednoznacznie wskazać zegarek, który jest najlepszy. Dzieje się tak, ponieważ sportowcy są indywidualistami, więc każdy z nich będzie poszukiwać czegoś innego. Dla jednego zawodnika najważniejsza będzie jakość GPS, czyli to, jak dokładnie sprzęt jest w stanie zaznaczyć przebytą trasę. Ta zaś stanowi ważną informację pozwalającą przeliczyć pokonany dystans. Z kolei dla innego biegacza cechą poszukiwaną staje się rzetelny pomiar tętna, a więc taki, który pozwoli np. opierać założenia treningowe o wskazania pulsometru. Co więc wybrać: Polar czy Garmin?

Przygotowaliśmy ankietę na Facebooku, w której każdy się może wypowiedzieć. Jej wyniki pozwolą stwierdzić, po którą markę częściej sięgają nasi czytelnicy. Głosować można jeszcze przez 6 dni (do 11 lutego 2019 r.). Na dzień dzisiejszy delikatnie wygrywa marka Polar, na którą oddano 61% głosów. O ostatecznym wyniku poinformujemy po zakończeniu ankiety. Wpis znajduje się tutaj – oddaj swój głos!

Jaki zegarek wybrać: coś z oferty marki Polar czy sięgnąć po amerykańskiego Garmina?
Jakie jest Wasze zdanie?

Opublikowany przez Bieganie Uskrzydla Poniedziałek, 4 lutego 2019

Ankieta zakończyła się 11 lutego wynikiem 59% oddanych głosów na markę Polar i 41% na firmę Garmin. Dokładnie 170 osób wzięło udział w tym badaniu. W dalszym ciągu jednak możecie zamieszczać komentarze i własne opinie pod tym wpisem. Co bardziej się opłaca wybrać? Jaki sprzęt posiadaliście? Czy okazał się niezawodny, dobry, a może ciągle wysyłaliście go do serwisu? Czekamy na takie wypowiedzi!

Autor: Edek Królikowski, fot. Bieganie Uskrzydla

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Grzegorz pisze:

  Czesc, analizuje polar flow i garmin connect i w polar flow nie moge znaleźć ustawienia parametrów kadencji i mocy w treningach interwałowych. W garmin connect natomiast można to ustawić. Pytanie zatem czy polar umożliwia takie ustawienie parametrów treningu?

 2. Król Zbigniew pisze:

  Jestem posiadaczem Polar V800 i zauważyłem że wada producenta to rozszczelnianie się koperty i rozwarstwianie ekranu w rogach. U mnie w lewym dolnym rogu. Jestem z tego zegarka zadowolony ale po tym rozwarstwieniu niestety ale nie będę mógł z niego korzystać na basenie i akwenach otwartych.

  1. Kamil Nowak pisze:

   Jeśli jest na gwarancji, to można reklamować..

   1. Gaworinio pisze:

    Mi się udało zareklamować nawet gdy już gwarancja wygasła. Dlatego ufam tej marce 🙂

    1. Kamil Nowak pisze:

     Super!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

BRUBECK – recenzja odzieży dla biegaczy

Marka Brubeck zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości termoaktywnej odzieży sportowej oraz bawełnianej bielizny bezszwowej. Brubeck swoje produkty adresuje do ludzi poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz w różnych porach roku i sytuacjach życiowych. Dzięki jednej z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie,  jest w stanie dostarczyć odzież najwyższej jakości.  (więcej…)