Fitbit Flyer – słuchawki bezprzewodowe dla sportowca

polecane

Fitbit Flyer – słuchawki bezprzewodowe dla sportowca

Kamil Nowak
wrzesień 14, 2017
Aktualności

Fitbit Flyer są bezprzewodowymi słuchawkami, które w połączeniu ze smart zegarkiem Ionic zapewnią dostęp do muzyki w czasie aktywności fizycznej. Czym wyróżniają się słuchawki Fitbit Flyer od konkurencji? Czy cena nie zniechęci osób potencjalnie zainteresowanych tym produktem?

Badania firmy Fitbit dowiodły, że aż 64% osób, które posiadają elektronikę noszoną są zainteresowane nabyciem także słuchawek bezprzewodowych. Idąc tym tropem równocześnie podczas premiery najnowszego (i zarazem pierwszego w ofercie) smart zegarka Ionic, Fitbit poinformował o pojawieniu się w jego ofercie bezprzewodowych słuchawek. Fitbit Flyer, bo taką nazwę otrzymały, będą produktem współpracującym ze smartwatchem. Słuchawki Flyer to najwyższej jakości sprzęt, który łączy w sobie świetną jakość dźwięku, wysoką wytrzymałość i dopasowującą się obudowę. Wyposażone są w najnowocześniejszą technologię firmy Waves MaxxAudio. Zastosowano dwa profile dźwiękowe, dzięki czemu możliwe będzie spersonalizowane słuchanie ulubionych utworów. Bezprzewodowa łączność z nowym zegarkiem Fitbit Ionic umożliwia słuchanie muzyki w trakcie treningu, najlepszych stacji z serwisu Pandora (opcja dostępna tylko na terenie USA) lub podpowiedzi podczas sesji Fitbit Coach.

Fitbit Flyer zaprojektowano z wykorzystaniem specjalnej powłoki chroniącej słuchawki przed deszczem, potem i zabrudzeniami. Szereg zamiennych końcówek do uszu i pałąków pozwala dopasować słuchawki w celu zapewnienia komfortu i dostosować do ucha podczas każdego treningu. Wszystko to sprawia, że nowe słuchawki Flyer będę świetnie nadawały się do codziennego użytku i to głównie dzięki trzem przyciskom obsługi. Za ich sprawą możemy swobodnie sterować muzyką, ale i nie tylko. Słuchawki wyposażono w dwukanałowy mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych zapewniając wysokiej jakości połączenia głośnomówiące, redukując hałasy zewnętrzne, takie jak wiatr i szumy. Aby w pełni korzystać z tej funkcjonalności należy sparować słuchawki ze smart zegarkiem Fitbit Ionic.

Słuchawki Fitbit Flyer są dostępne w dwóch kolorach – szarym oraz niebieskim i można je już zamawiać w formie Pre-order na stronie Fitbit w cenie 129,95 dolarów (około 450 zł). Jest to dobra cena patrząc na zapewniania producenta względem jakości materiałów i dostępnych funkcji.

Autor: Kamil Nowak, opracowano na podst. informacji prasowych / zdjęcia należą do Fitbit

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Wahania masy ciała a cellulit, nadmiar skóry i rozstępy. Jak z nimi walczyć?

W czasie całego życia nasza waga mniej lub bardziej się zmienia. Czasem chudniemy, by za chwilę znów przytyć. Takie zachowanie organizmu może być spowodowane różnymi czynnikami, m.in. problemami zdrowotnymi czy stresem. Inaczej ma się sprawa, jeśli wahania wagi są efektem świadomej decyzji i pracy – na przykład poprzez regularne treningi biegowo-siłowe. Ważne, by w tych dążeniach nie stracić kontroli nad prawidłową masą ciała, a krępujące problemy skórne trzymać z daleka. Jak tego wszystkiego dokonać? (więcej…)