Fitbit Flyer – słuchawki bezprzewodowe dla sportowca

polecane

Fitbit Flyer – słuchawki bezprzewodowe dla sportowca

Kamil Nowak
Wrzesień 14, 2017
Aktualności

Fitbit Flyer są bezprzewodowymi słuchawkami, które w połączeniu ze smart zegarkiem Ionic zapewnią dostęp do muzyki w czasie aktywności fizycznej. Czym wyróżniają się słuchawki Fitbit Flyer od konkurencji? Czy cena nie zniechęci osób potencjalnie zainteresowanych tym produktem?

Badania firmy Fitbit dowiodły, że aż 64% osób, które posiadają elektronikę noszoną są zainteresowane nabyciem także słuchawek bezprzewodowych. Idąc tym tropem równocześnie podczas premiery najnowszego (i zarazem pierwszego w ofercie) smart zegarka Ionic, Fitbit poinformował o pojawieniu się w jego ofercie bezprzewodowych słuchawek. Fitbit Flyer, bo taką nazwę otrzymały, będą produktem współpracującym ze smartwatchem. Słuchawki Flyer to najwyższej jakości sprzęt, który łączy w sobie świetną jakość dźwięku, wysoką wytrzymałość i dopasowującą się obudowę. Wyposażone są w najnowocześniejszą technologię firmy Waves MaxxAudio. Zastosowano dwa profile dźwiękowe, dzięki czemu możliwe będzie spersonalizowane słuchanie ulubionych utworów. Bezprzewodowa łączność z nowym zegarkiem Fitbit Ionic umożliwia słuchanie muzyki w trakcie treningu, najlepszych stacji z serwisu Pandora (opcja dostępna tylko na terenie USA) lub podpowiedzi podczas sesji Fitbit Coach.

Fitbit Flyer zaprojektowano z wykorzystaniem specjalnej powłoki chroniącej słuchawki przed deszczem, potem i zabrudzeniami. Szereg zamiennych końcówek do uszu i pałąków pozwala dopasować słuchawki w celu zapewnienia komfortu i dostosować do ucha podczas każdego treningu. Wszystko to sprawia, że nowe słuchawki Flyer będę świetnie nadawały się do codziennego użytku i to głównie dzięki trzem przyciskom obsługi. Za ich sprawą możemy swobodnie sterować muzyką, ale i nie tylko. Słuchawki wyposażono w dwukanałowy mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych zapewniając wysokiej jakości połączenia głośnomówiące, redukując hałasy zewnętrzne, takie jak wiatr i szumy. Aby w pełni korzystać z tej funkcjonalności należy sparować słuchawki ze smart zegarkiem Fitbit Ionic.

Słuchawki Fitbit Flyer są dostępne w dwóch kolorach – szarym oraz niebieskim i można je już zamawiać w formie Pre-order na stronie Fitbit w cenie 129,95 dolarów (około 450 zł). Jest to dobra cena patrząc na zapewniania producenta względem jakości materiałów i dostępnych funkcji.

Autor: Kamil Nowak, opracowano na podst. informacji prasowych / zdjęcia należą do Fitbit

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Długie wybieganie – dlaczego jest ważne,
jak ćwiczyć?

Długie wybieganie jest jedną ze składowych prawidłowego treningu biegacza. Dystans pokonywany w trakcie tego wysiłku jest różny i zależy od wybranego celu treningowego, np. startu w maratonie, półmaratonie czy w biegu ultra. Wybierając się na długi trening powinniśmy pamiętać o kilku istotnych zasadach, które pomogą nam zmierzyć się z tą odległością oraz zabezpieczą nasze ciało w trakcie biegu.  (więcej…)