Dołącz do 12. edycji Biegu Firmowego!

polecane

Dołącz do 12. edycji Biegu Firmowego!

Kamil Nowak
8 marca, 2024
Aktualności

Po 12 latach Bieg Firmowy zakorzenił się w tkance miasta stu mostów. W tym roku ponownie blisko 10 000 uczestników weźmie udział w integracyjnej, charytatywnej sztafecie. Zapisy kończą się już zaraz! To ostatnie dni na dołączenie do największego biegowego wydarzenia charytatywnego dla firm.

Celem jest aktywne połączenie środowisk biznesowych z trzecim sektorem. Zawodnicy z blisko 500 firm postawią pomocne kroki już 11 maja. Organizator — event house Compani, zachęca do zatrzymania się, by pobiec lub przejść dla własnego zdrowia, dla pielęgnowania relacji i dla wsparcia potrzebujących.

Wyścig o uczestnictwo na półmetku
W pierwszym miesiącu zapisów do Biegu Firmowego 2024 dołączyło już ponad 6500 biegaczy z niemal 300 firm z całej Polski. To motywacja dla przedsiębiorców do szybkiego podejmowania decyzji o uczestnictwie – stacjonarnie we Wrocławiu lub z każdego zakątka na świecie, dzięki aplikacji mobilnej.

Jeden z najpopularniejszych i najszybciej sprzedających się pakietów to Run Like a Hero, który wzbogaca opcję podstawową (Just Run) o koszulkę startową z nadrukowanym logo firmy, czyli świetną opcją na podkreślenie obecności i promocję swojej marki na evencie. Co więcej, pośpiech czasem popłaca! W regularnej puli zostały już ostatnie sztuki — po 15 marca lub wcześniejszym wyczerpaniu zapasów ceny pakietów ulegną zmianie.

Bieg Firmowy to całodniowe wydarzenie dla pracowników firm i ich rodzin obejmuje również atrakcje, takie jak: Bieg Krasnala dla najmłodszych sportowców oraz miasteczko ze Strefą Expo. Nie zabraknie Strefy integracyjnej z dedykowanymi przestrzeniami dla firm oraz Strefy Rowerowej – bo promocji zdrowych nawyków nigdy za wiele. Dlatego po majowej przebieżce warto przyjrzeć się FRRuuu 2024 – ale o tym później.

Firmowy Everest pomagania
W tym roku inicjatywa wspiera 13 podopiecznych Fundacji Everest. Długoterminowa relacja, zaufanie partnerów, firm i pracowników zaowocowało już kwotą 2 283 518 zł przekazaną dla 79 małych bohaterów na leczenie i długoterminową rehabilitację. W ubiegłym roku łącznie około 20 000 osób (w tym uczestników, kibiców i dzieci) zaangażowało się w Bieg Firmowy. Ile dobra wybiegają w tym roku? Dowiemy się w maju!

Sponsorem Głównym wydarzenia została firma HASCO-LEK. Od 40 lat dbają o zdrowie Polaków, a od kilku edycji mocno wspierają również Bieg Firmowy i pomoc najmłodszym.

12. edycja Biegu Firmowego nie mogłaby odbyć się bez zaangażowania Sponsorów i Partnerów: 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace, Garmin, Medicover Sport, Well Fitness, AmRest, Body Chief, Deviniti, MAHLE, Kruk S.A., Pyszne.pl, LG Electronics, MPWiK #PijKranówkę.

Bieg odpowiedzialny środowiskowo
Dużą popularnością cieszy się również pakiet Green Run, który bezpośrednio wspiera działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Z uwagi na wzmożone zainteresowanie, możliwość nabycia tego pakietu została przedłużona do 29.03.

Dlaczego warto pobiec na zielono? Poza wsparciem małych bohaterów Fundacji Everest, Green Run to ukłon w stronę ekologii. Za każdą osobę z tym pakietem, zostanie posadzone jedno drzewo. Dodatkowo „zieloni”, a bardzo świadomi uczestnicy otrzymają wysokojakościowe koszulki technologiczne z logo firmy, wykonane w 100% z biodegradowalnego poliestru GREENONE. Włókna włoskiego materiału nabierają kształtu w polskich szwalniach, by stać się oddychającym, wysoce odpornym T-shirtem o wartości ochronnej 50+ UPF.

A jesienią…
Po wiosennej rozgrzewce w charytatywnej sztafecie, jesienią można dołączyć do Rowerowej Gry Miejskiej FRRuuu, aż w 5 miastach. Poza Wrocławiem, dołącza Warszawa, Poznań, Kraków i Trójmiasto. Wydarzenia odbędą się we wrześniu, a już zapisanych jest ponad 100 drużyn. FRRuuu również piastuje wartościom CSR, ekologii i pozytywnego Employer Brandingu. To aktywna integracja firmowa na świeżym powietrzu z zagadkami w formacie „escape room”, która dostarcza sportowych emocji i zdrowej rywalizacji oraz setek posadzonych drzew. By wziąć udział w najbardziej odjazdowej integracji firmowe tej jesieni nie trzeba mieć własnego roweru, można go darmowo wypożyczyć – więc tu nie ma wymówki!

Zapisy dla firm
Oba wydarzenia, Bieg Firmowy i FRRuuu, to nie tylko okazja do integracji, ale także możliwość promocji firmy oraz zaangażowania w działania charytatywne. To wyjątkowe momenty w firmowych kalendarzach. Najwyższy czas dołączyć do wyścigu w pomaganiu. Zapisz się na: https://compani.pl/sklep/.

źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Pielęgnacja skóry a bieganie. „Tydzień z kosmetologiem”

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak właściwie zadbać o skórę, masz problemy z którymi nie możesz sobie poradzić, zastanawiasz się jak chronić ją w czasie jesiennych treningów w trudnych warunkach atmosferycznych lub nie wiesz jak dobrać do swoich potrzeb kosmetyki, to na wszystkie Twoje pytania związane z pielęgnacją skóry osób aktywnych fizycznie odpowiedzą eksperci z BeBrave. (więcej…)