Nice To Fit You Warszawska Dycha
6 tysięcy uczestników 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego!

polecane

6 tysięcy uczestników 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego!

Tomasz Wołoćko
11 września, 2023
Biegi

Już 6 tysięcy osób znajduje się na liście 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego! W Nice To Fit You Warszawskiej Dysze udział zadeklarowało już ponad 3 tysiące biegaczy i biegaczek, a do Bridgestone Sztafecie Maratońskiej zgłosiło się 123 drużyny. Wszyscy na mecie otrzymają piękne, pamiątkowe medale!

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

Ostatni weekend września będzie prawdziwym świętem biegania – szykuje się moc atrakcji dla kibiców, biegaczy małych i dużych i ich rodzin. Okazja do finiszu oraz odwiedzenia biegowego Marathon Fan Zone’u z atrakcjami dla całych rodzin pod Pałacem Kultury i Nauki może się nie powtórzyć! Zaprezentowano medale, które zawisną na szyjach wszystkich finiszerów biegów rozgrywanych 24 września – 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, Nice To Fit You Warszawskiej Dychy i Bridgestone Sztafety Maratońskiej. Nadchodzi wspaniałe wydarzenie pełne sportowych emocji. Medale motywem nawiązują do Warszawy, przedstawiają jej architekturę. Będą świetną pamiątką dla uczestników biegów.

– Medal jubileuszowego 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego to symbol długich przygotowań oraz wysiłku każdego zawodnika i każdej zawodniczki. Po raz pierwszy w historii bieg rozpocznie się i zakończy przy Placu Defilad, w samym centrum Warszawy, do czego nawiązuje piękny projekt medalu. Mam nadzieję, że to wyjątkowe trofeum będzie miłą pamiątką, przypominającą o niesamowitej przygodzie, jaką jest udział w maratonie – mówi Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden.

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

Oprócz królewskiego dystansu chętni mogą zmierzyć się z bardziej dostępnym i krótszym – biegiem na 10 kilometrów. Nice To Fit You Warszawska Dycha to bieg idealny dla początkujących biegaczy, którzy marzą o tym, by poczuć emocje Wielkiego Biegu. Nowa, widowiskowa trasa przyciąga tych, którzy kolekcjonują biegowe wspomnienia z tras i lubią napawać się widokami w stolicy.

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

– Każdy kto podejmuje próbę biegu na 10 kilometrów wygrywa już na starcie – zdrowie i dobrą formę, bo przecież takiego dystansu nie przebiega się bez uprzedniego przygotowania. Jako marka każdego dnia motywujemy naszych klientów do zdrowego trybu życia i wysiłku fizycznego, dlatego wiem, że potrafimy to robić dobrze. Cieszymy się, że już dziś mamy aż tylu chętnych zapisanych na nasz bieg – to będzie dla nas wielka satysfakcja zobaczyć na ich szyjach medale ukończenia biegu Nice To Fit You Warszawskiej Dychy – dodaje Sylwia Ramos-Wójcik Brand Manager Nice To Fit You.

6 tysięcy uczestników Wielkiego Biegu, 3 tysiące uczestników Dychy i 120 trzyosobowych zespołów sztafetowych – zainteresowanie bieganiem w ostatni weekend września rośnie!

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

– Ponad sto drużyn jest już na liście startowej Bridgestone Sztafety Maratońskiej – to wspaniałe wieści! Cieszę się, że tak licznie staniemy na starcie razem z maratończykami. W tym biegu wyjątkowe jest poczucie współpracy – strefy zmian budzą wiele emocji i wręcz tętnią życiem. Gdy pałeczkę przejmie kolejna zmiana sztafety z biegacza stajemy się kibicem własnego teamu. Mamy jeden cel! Już z medalem na szyi oczekiwać będę finiszu pozostałych zawodników. Razem z drużyną Bridgestone odliczamy do 24 września! – mówi Marek Plawgo, koordynator kampanii Olimpijskiej Bridgestone.

Nie tylko medale i wyjątkowe oprawy biegów przyciągają do uczestnictwa w wydarzeniu – ostatni weekend września będzie świętem dla Warszawiaków. Miasteczko Maratońskie, które stanie pod Pałacem Kultury i Nauki będzie miejscem, w którym miło czas spędzą całe rodziny. Masa atrakcji dla dzieci, strefa gastronomiczna, konkursy i strefy odpoczynku a także EXPO przy Biurze Zawodów – zapraszamy biegaczy i kibiców na największe biegowe święto w Polsce. Przyjdźcie, odbierzcie darmowe gadżety do kibicowania, spędźcie czas przy stoiskach edukacyjnych w Miasteczku i napawajcie się atmosferą Wielkiego Biegu – już po raz 45!

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski

Zapisy na wydarzenie cały czas trwają! Dostępne dla chętnych są trzy biegi dla dorosłych – rozgrywane w niedzielę oraz biegi dla dzieci i młodzieży – rozgrywane w sobotę, 23 września.
Zapisy trwają – strona rejestracji >>>
Nationale-Nederlanden Mini Maraton – szczegóły >>>

Warto sprawdzić także treści, które pozwolą zaplanować ostatni weekend września:
Atrakcje przygotowane dla Kibiców i ich rodzin – dostępne TUTAJ >>>
Najważniejsze informacje dla biegaczy – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania >>>

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Odzież kompresyjna – magia czy placebo?

Odzież kompresyjna uważana jest przez wiele osób za sprzęt pozwalający na przesunięcie u trenującego zawodnika granicy wytrzymałości, bólu czy kontuzji. Co więcej - specjalnie uszyty materiał uciskając mięśnie i stawy powinien pomagać sportowcowi znieść o wiele więcej podczas ciężkiego treningu. Choć nie wszyscy zgadzają się z tymi twierdzeniami, to część zalet stosowania odzieży została potwierdzona badaniami naukowymi. Czy odzież kompresyjna jest cudownym tworem, a może tylko szumnym hasłem marketingowym? (więcej…)