Nice To Fit You Warszawska Dycha
2 tysiące uczestników na liście startowej Nice To Fit You Warszawskiej Dychy

polecane

2 tysiące uczestników na liście startowej Nice To Fit You Warszawskiej Dychy

Edward Królikowski
29 sierpnia, 2023
Aktualności

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza biegowa tego roku – 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski. Oprócz wyścigu na królewskim dystansie, miłośnicy biegania mogą zmierzyć się także 10-kilometrową trasą za sprawą Nice To Fit You Warszawskiej Dychy. Liczba zapisanych na wydarzenie osób przekroczyła już 2 tysiące – chętnych nie brakuje! Do startu niecały miesiąc – zapisy wciąż trwają!

Nice To Fit You Warszawska Dycha

Tegoroczny 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski i imprezy mu towarzyszące po raz pierwszy w historii wystartują spod Pałacu Kultury i Nauki – niezwykle rozpoznawalnej lokacji na mapie stolicy. Trasa Nice To Fit You Warszawskiej Dychy jest wyjątkowo malownicza. Biegacze pokonując dystans miną wiele charakterystycznych punktów takich jak słynna palma przy rondzie de Gaulle’a, Muzeum Narodowe, Most Poniatowskiego czy stadion PGE Narodowy. Zawodnicy będą mieli okazję pobiegnąć Alejami Jerozolimskimi, ul. Kruczą, ul. Marszałkowską czy ul. Świętokrzyską – popularnymi miejscami w samym sercu Warszawy, co potęguje uczucie wielkiego wydarzenia.

– Nic nie daje takiego poczucia wyróżnienia dla uczestników jak możliwość przebiegnięcia się największymi ulicami miasta zamkniętymi specjalnie na tą okazję. W tym roku podczas 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego oraz biegów towarzyszących zawodnicy poczują atmosferę stolicy w najlepszym znaczeniu tych słów. Na trasie będzie można spotkać wiele popularnych lokalizacji, a wisienką na przysłowiowym torcie jest start i meta pod samym Pałacem Kultury i Nauki. Nie możemy doczekać się ostatniej niedzieli września. To będzie prawdziwe biegowe święto. – mówi Magda Skrocka, zastępca dyrektora Fundacji „Maraton Warszawski”.

Nice To Fit You Warszawska Dycha

– Cieszę się, że tak ogromna liczba osób decyduje się na wzięcie udziału w naszym biegu. Dla nas to również wyjątkowy czas, ponieważ świętujemy w tym roku 10-lecie naszej firmy. Myślę, że dystans Nice To Fit You Warszawskiej Dychy jest w stanie przebiec nie tylko doświadczony biegacz, ale też każdy, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z bieganiem. Już niedługo widzimy się na starcie – mówi Paweł Wróbel, CEO „Nice To Fit You”

Nice To Fit You Warszawska Dycha to świetna okazja dla wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić się na nieco krótszym niż maraton dystansie i jednocześnie poczuć atmosferę wielkiego wydarzenia. 10 km to wyzwanie, które dostępne jest nawet dla początkujących biegaczy. Do spróbowania swoich sił zapraszamy osoby zaczynające swoją przygodę z bieganiem. Jednocześnie – dla doświadczonych biegaczy to kapitalna okazja do pobicia własnych rekordów. To zupełnie nowa trasa w samym centrum stolicy – emocje gwarantowane!

Nice To Fit You Warszawska Dycha

Cały czas można zgłosić chęć udziału we wszystkich biegach rozgrywanych w ostatni weekend września – do biegu na dystansie 10 kilometrów również. Udział w biegu będzie okazją do uczestnictwa w największej imprezie biegowej w Polsce – żaden miłośnik biegania nie może tego przegapić!

Nice To Fit You Warszawska Dycha

Już wkrótce poznamy wzór oficjalnej koszulki oraz medale Nice To Fit You Warszawskiej Dychy. Numery startowe na wydarzenie odbierać będzie można w Biurze Zawodów w Pałacu Kultury i Nauki (Ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej). Do 10 września opłata startowa za bieg wynosi 89 zł, po tym terminie kwota wzrośnie do 99 zł. Do zobaczenia na starcie w nowej, wyjątkowej lokalizacji!

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
• 22 września 2023 (piątek) – 14:00 – 20:00
• 23 września 2023 (sobota) – 10:00 – 20:00
UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

Więcej informacji: http://nnmaratonwarszawski.com/dycha/
Link do zapisów: https://rejestracja.maratonwarszawski.com

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ćwiczenia Core stability, jako stały element treningu biegacza

Core Stability, czyli ćwiczenia stabilizujące prowadzą do bardzo efektywnego wzmocnienia gorsetu mięśniowego otaczającego tułów zarówno z przodu, jak i z tyłu. Wykonywane regularnie się nieocenionym dodatkiem do ogólnej sprawności biegacza, bezpośrednio wpływają na lepszą sylwetkę w trakcie treningu, poprawiają styl biegania oraz zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.  (więcej…)