22 Poznań Maraton
3 miesiące do 22 edycji Poznań Maratonu! Medal i trasa?

polecane

3 miesiące do 22 edycji Poznań Maratonu! Medal i trasa?

Tomasz Wołoćko
21 lipca, 2023
Aktualności

Prezentacja oficjalnej koszulki i możliwość jej personalizacji, a także start zapisów na Pho3nix Kids Maraton to najnowsze informacje dla wszystkich zainteresowanych 22. edycją poznańskiego maratonu.

22 Poznań Maraton

Odświeżony design, funkcjonalność i wygoda to cechy oficjalnej koszulki marki AdRunaLine. Numery 22 nawiązują do tegorocznej edycji Maratonu i układają się w kwiecisty sposób, symbolizując harmonię ze środowiskiem. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i daje optymalną swobodę ruchu podczas biegu. Dzięki naszemu Sponsorowi AdRunaLine każda osoba, która zakupiła oficjalną koszulkę, będzie miała możliwość jej spersonalizowania, czyli dodatkowego nadruku z imieniem lub pseudonimem. Cena personalizacji wynosi 20 zł.

22 Poznań Maraton

19 lipca zostały otwarte zapisy na Pho3nix Kids Maraton, w którym będą mogły pobiec dzieci urodzone w latach od 2008 wzwyż. Na najmłodszych czeka tradycyjnie dystans 100 m. Wraz z wiekiem odległość do pokonania podczas Pho3nix Kids Maraton rośnie. Po raz pierwszy do wspólnego biegania zaprosimy młodzież. Dotychczasowa granica wiekowa naszych uczestników wynosiła 12 lat. Teraz w rywalizacji wezmą udział zawodnicy do 15 roku życia. Najstarsi pobiegną na dystansie 1100 m. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal, koszulkę typu T-shirt, worek oraz upominek.

22 Poznań Maraton

W nadchodzących tygodniach poznamy m.in. medal oraz trasę, którą w tym roku pobiegnie maksymalnie 5000 biegaczek i biegaczy z całego świata. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nieodkładania decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Im prędzej wyślemy zgłoszenie, tym korzystniejsza będzie cena pakietu startowego. Do końca sierpnia wynosi ona 200 zł, od 1 września do 12 października 220 zł, a 13 i 14 października 250 złotych. Cena pakietu nie obejmuje koszulki startowej marki AdRunaLine. Można ją zamówić do 12 września w cenie 50 zł lub nabyć w biurze zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

22 Poznań Maraton

Zgłoszenia online przyjmowane są do 12 października, a 13 i 14 października wyłącznie w biurze zawodów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obecnie na liście startowej zapisanych jest już ponad 2700 nazwisk. Limit zgłoszeń wynosi 5000 zawodników.

Zapisy oraz więcej informacji: www.marathon.poznan.pl

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; fot. Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Grit X Pro i Polar Vantage V2 – (nie) identyczne zegarki. Porównanie

Segment zegarków GPS dla osób aktywnych fizycznie jest wypełniony po brzegi. Od urządzeń z kilkoma funkcjami, które można nabyć za mniej niż 500 zł, po rozbudowane zegarki GPS klasy premium, na które trzeba wygospodarować 2–3 tys. zł. Dopowiedzieć trzeba, że górnej granicy cenowej nie ma. Dziś porównam dwa podobne, ale nie identyczne zegarki klasy premium – Polar Grit X Pro i Polar Vantage V2. Który z nich wybrać? (więcej…)