22 Poznań Maraton
3 miesiące do 22 edycji Poznań Maratonu! Medal i trasa?

polecane

3 miesiące do 22 edycji Poznań Maratonu! Medal i trasa?

Tomasz Wołoćko
21 lipca, 2023
Aktualności

Prezentacja oficjalnej koszulki i możliwość jej personalizacji, a także start zapisów na Pho3nix Kids Maraton to najnowsze informacje dla wszystkich zainteresowanych 22. edycją poznańskiego maratonu.

22 Poznań Maraton

Odświeżony design, funkcjonalność i wygoda to cechy oficjalnej koszulki marki AdRunaLine. Numery 22 nawiązują do tegorocznej edycji Maratonu i układają się w kwiecisty sposób, symbolizując harmonię ze środowiskiem. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i daje optymalną swobodę ruchu podczas biegu. Dzięki naszemu Sponsorowi AdRunaLine każda osoba, która zakupiła oficjalną koszulkę, będzie miała możliwość jej spersonalizowania, czyli dodatkowego nadruku z imieniem lub pseudonimem. Cena personalizacji wynosi 20 zł.

22 Poznań Maraton

19 lipca zostały otwarte zapisy na Pho3nix Kids Maraton, w którym będą mogły pobiec dzieci urodzone w latach od 2008 wzwyż. Na najmłodszych czeka tradycyjnie dystans 100 m. Wraz z wiekiem odległość do pokonania podczas Pho3nix Kids Maraton rośnie. Po raz pierwszy do wspólnego biegania zaprosimy młodzież. Dotychczasowa granica wiekowa naszych uczestników wynosiła 12 lat. Teraz w rywalizacji wezmą udział zawodnicy do 15 roku życia. Najstarsi pobiegną na dystansie 1100 m. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal, koszulkę typu T-shirt, worek oraz upominek.

22 Poznań Maraton

W nadchodzących tygodniach poznamy m.in. medal oraz trasę, którą w tym roku pobiegnie maksymalnie 5000 biegaczek i biegaczy z całego świata. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nieodkładania decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Im prędzej wyślemy zgłoszenie, tym korzystniejsza będzie cena pakietu startowego. Do końca sierpnia wynosi ona 200 zł, od 1 września do 12 października 220 zł, a 13 i 14 października 250 złotych. Cena pakietu nie obejmuje koszulki startowej marki AdRunaLine. Można ją zamówić do 12 września w cenie 50 zł lub nabyć w biurze zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

22 Poznań Maraton

Zgłoszenia online przyjmowane są do 12 października, a 13 i 14 października wyłącznie w biurze zawodów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obecnie na liście startowej zapisanych jest już ponad 2700 nazwisk. Limit zgłoszeń wynosi 5000 zawodników.

Zapisy oraz więcej informacji: www.marathon.poznan.pl

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; fot. Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie – za te 5 rad byłbym wdzięczny na początku [WIDEO]

Bieganie jest super, ale warto wiedzieć, jak zacząć. Istnieją sportowe rady, które nigdy nie tracą na wartości i na każdym etapie biegowego rozwoju warto je znać. Czasami mogą umykać lub być zapomniane, ale zawsze mają dużą wartość. Zebrałem najcenniejsze – moim zdaniem – porady treningowe, jakie może otrzymać biegacz. Co znalazło się na mojej liście? (więcej…)