koszulka 22. Poznań Maratonu
Już jest oficjalna koszulka 22. Poznań Maratonu!

polecane

Już jest oficjalna koszulka 22. Poznań Maratonu!

Tomasz Wołoćko
17 lipca, 2023
Biegi

Odświeżony design wraz z funkcjonalnością i wygodą – to cechuje naszą koszulkę marki AdRunaLine. Numery 22 nawiązują do tegorocznej edycji Maratonu i układają się w kwiecisty sposób, symbolizując harmonię ze środowiskiem. Letnia paleta barw pozwoli wyróżnić się z tłumu i doda otuchy w ponure jesienne dni.

koszulka 22. Poznań Maratonu

Już ponad 2500 biegaczy zarejestrowało się, aby wziąć udział w 22. Poznań Maratonie. Podczas 22. Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza poznamy mistrzynię i mistrza Polski w maratonie. W ramach biegu będą ścigali się biegacze, ale także zawodnicy na wózkach. Start biegu tradycyjnie będzie mieścił się przy terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a jego meta na Placu Marka, w pobliżu targowej iglicy.

Oficjalna koszulka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu zapewnia optymalną swobodę ruchu podczas biegu. Warta uwagi jest możliwość zakupu wielu koszulek przez jednego uczestnika, zarówno w rozmiarówce damskiej, jak i męskiej. Cena koszulki 50,00 zł brutto. Decyzję o zakupie należy podjąć najpóźniej do dnia 12 września 2023 roku. Można to zrobić podczas zapisu na maratonu lub w późniejszym terminie logując się do swojego panelu zawodnika.

Jak zawsze zachęcamy do nieodkładania decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Im prędzej wyślemy zgłoszenie, tym korzystniejsza będzie cena pakietu startowego. W lipcu i sierpniu wpisowe to 200 zł, od 1 września do 12 października 220 zł, a 13 i 14 października 250 złotych. Cena pakietu nie obejmuje koszulki startowej marki AdRunaLine.

Maraton odbędzie się 15 października 2023 r. Maraton w dniu wyborów? Komunikat organizatora.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; https://marathon.poznan.pl/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Trening siłowy czy trening cardio? [CO JEST ZDROWSZE]

Trening siłowy czy trening cardio? Są to jednostki, które wzbudzają ogromne emocje wśród osób aktywnych fizycznie. Tak duże zainteresowanie sprawiło, że od lat toczy się spór o to, który trening powinniśmy wykonać dla poprawy zdrowia i sylwetki? (więcej…)