koszulka 22. Poznań Maratonu
Już jest oficjalna koszulka 22. Poznań Maratonu!

polecane

Już jest oficjalna koszulka 22. Poznań Maratonu!

Tomasz Wołoćko
17 lipca, 2023
Biegi

Odświeżony design wraz z funkcjonalnością i wygodą – to cechuje naszą koszulkę marki AdRunaLine. Numery 22 nawiązują do tegorocznej edycji Maratonu i układają się w kwiecisty sposób, symbolizując harmonię ze środowiskiem. Letnia paleta barw pozwoli wyróżnić się z tłumu i doda otuchy w ponure jesienne dni.

koszulka 22. Poznań Maratonu

Już ponad 2500 biegaczy zarejestrowało się, aby wziąć udział w 22. Poznań Maratonie. Podczas 22. Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza poznamy mistrzynię i mistrza Polski w maratonie. W ramach biegu będą ścigali się biegacze, ale także zawodnicy na wózkach. Start biegu tradycyjnie będzie mieścił się przy terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a jego meta na Placu Marka, w pobliżu targowej iglicy.

Oficjalna koszulka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu zapewnia optymalną swobodę ruchu podczas biegu. Warta uwagi jest możliwość zakupu wielu koszulek przez jednego uczestnika, zarówno w rozmiarówce damskiej, jak i męskiej. Cena koszulki 50,00 zł brutto. Decyzję o zakupie należy podjąć najpóźniej do dnia 12 września 2023 roku. Można to zrobić podczas zapisu na maratonu lub w późniejszym terminie logując się do swojego panelu zawodnika.

Jak zawsze zachęcamy do nieodkładania decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Im prędzej wyślemy zgłoszenie, tym korzystniejsza będzie cena pakietu startowego. W lipcu i sierpniu wpisowe to 200 zł, od 1 września do 12 października 220 zł, a 13 i 14 października 250 złotych. Cena pakietu nie obejmuje koszulki startowej marki AdRunaLine.

Maraton odbędzie się 15 października 2023 r. Maraton w dniu wyborów? Komunikat organizatora.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; https://marathon.poznan.pl/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Zegarek inkWATCH TRIA Plus – recenzja

Zegarek inkWATCH TRIA Plus to sportowy model, który z założenia ma być przystępny cenowo, ale oferować bogaty wachlarz funkcji i służyć nam podczas najcięższych treningów. Sprawdzimy to podczas tego, co lubimy robić najbardziej, czyli rozkładania produktów na czynniki pierwsze. inkWATCH TRIA Plus potrafi naprawdę sporo, ale czy wszystko działa jak należy? (więcej…)