18. PZU Cracovia Maraton: wyniki i transmisja
18. PZU Cracovia Maraton: wyniki i transmisja [maraton na żywo]

polecane

18. PZU Cracovia Maraton: wyniki i transmisja [maraton na żywo]

Kamil Nowak
28 kwietnia, 2019
Biegi

Cracovia Maraton 2019 startuje już za kilka chwil. O godz. 9:00 na krakowskim rynku około 6000 zawodników ruszy na trasę po Krakowie w ramach 18. edycji Cracovia Maraton. Dwadzieścia minut wcześniej na trasę wyruszą zawodnicy niepełnosprawni na wózkach. Gdzie można znaleźć linki do śledzenia tej rywalizacji?

18. PZU Cracovia Maraton: wyniki i transmisja

W 18. PZU Cracovia Maraton wystartuje około 6000 biegaczy. Listy startowe można znaleźć po tym adresem. Wyniki będą prezentowane już po przebiegnięciu przez zawodników 5 km, ponieważ na tym dystansie ustawiona jest pierwsza bramka pomiarowa. Później kolejne pomiary będą odbywać się na 10 km, 15 km, 21,0975 km, 25 km, 30 km, 35 km, 40 km, na mecie oraz wszystkie OPEN. Transmisja z maratonu w Krakowie będzie także prowadzona za pośrednictwem oficjalnego profilu organizatora poprzez serwis YouTube, wideo tutaj:

Transmisja z 18. PZU Cracovia Maraton jest bezpłatna. Początek relacji o godz. 8:30, a koniec o 12:30.

Źródło: informacja na stronie https://www.pzucracoviamaraton.pl/18-pzu-cracovia-maraton-wyniki-i-transmisja-live; Fot. Szymon Gruchalski Archiwum Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Weterann pisze:

    W ubr zwycięzca maratonu w kat. 70+ francuz „ uzyskał „ 3.52.27. nie był zarejestrowany na żadnym punkcie pomiaru czasu. A czas netto i brutto jest indentyczny. W pierwszej lini wraz z elitą nie było tego „ uczestnika”.

  2. przyjezdny pisze:

    To powinno się nazywać Cracovia Przełaje a nie Maraton i nie chodzi mi tu o pogodę w tym roku a w ogóle o trasę. Nawet w Łodzi biega się lepiej, nie wspominając już np. o Warsaw Orlen. To jak A1 przy drodze powiatowej. Płoty w rynku poustawiane jak w Alcatraz, żeby się wydostać to trzeba zrobić kilometr wokół Sukiennic. Jedyna kładka metalowa wątłej konstrukcji do przejścia nad trasą oblegana przez widzów a nie do tego chyba służy. Ustawiania w strefach nikt nie kontroluje, efekt taki że wolniaki poustawiali się pół godziny wcześniej i nie szło się wbić w swoją strefę, później się człowiek przebija pół trasy. Jedyne co można pochwalić to fantastyczni wolontariusze na trasie i duża ilość punktów dożywiania (picia) no i to że zrobiłem życiówkę w tych warunkach 🙂 Ogólnie stwierdzam że Cracovia Maraton to przereklamowany gniot i raczej długo się tu nie pojawię.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie. Na co pomaga, a na co szkodzi?

Bieganie stało się formą rozrywki, po którą sięgają miliony ludzi na całym świecie. Ten sport nie tylko wypełnia czas wolny, pomaga zredukować stres czy pozbyć się negatywnych emocji, ale przede wszystkim świetnie wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną. Badania pokazują, że regularne uprawianie aktywności fizycznej jest jedną z najlepszych metod zapobiegania wielu chorobom czy problemom zdrowotnym. Jak bieganie wpływa na nasz organizm? Jakich efektów możemy się spodziewać? Czy bieganie może nam zaszkodzić? (więcej…)