18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski
Przyłącz się do charytatywnej akcji biegowej. 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

polecane

Przyłącz się do charytatywnej akcji biegowej. 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Tomasz Wołoćko
23 lutego, 2024
Biegi

To już ostatnie chwile na dołączenie do charytatywnej akcji biegowej #BiegamDobrze przed 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonem Warszawskim oraz towarzyszącym mu New Balance Biegiem na Piątkę. Termin dołączenia do akcji i uzyskania kwoty minimalnej upływa 28 lutego. #BiegamDobrze do dzisiaj zebrała blisko 9 mln zł. Zdobądź w prezencie numer startowy na bieg i wesprzyj inicjatywę bliską Twojemu sercu!

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

#BiegamDobrze w sercu i w nogach W ramach zapisów na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz New Balance Bieg na Piątkę, masz możliwość wybrania charytatywnej ścieżki #BiegamDobrze! Fundacja „Maraton Warszawski” współpracuje z 11 organizacjami dobroczynnymi, które możesz wesprzeć zakładając specjalną zbiórkę. Zachęcaj bliskich i znajomych do wpłat, niech pomogą ci uzbierać kwotę minimalną i otrzymać prestiżowy „pomarańczowy” numer startowy. Sam też możesz zasilać swoją wirtualną skarbonkę – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dołożył brakującą różnicę i wystartował z kultowym numerem.

– #BiegamDobrze jest często wybieranym przez biegaczy sposobem na zdobycie numeru startowego na nasze biegi. Oprócz satysfakcji sportowej uczestnicy czują, że robią coś ważnego dla innych. Połączenie wysiłku sportowego i poświęcenia ze szczytnym, samodzielnie wybranym celem, daje zawodnikom niezwykłego „kopa” motywacyjnego w trakcie przygotowań i na trasie. Mamy imponujące efekty – wspólnie zebraliśmy już ponad 9 mln zł na wsparcie działań organizacji społecznych. – mówi Magda Skrocka, COO Fundacji „Maraton Warszawski”.

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Minimalna kwota zbiórki w ramach 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego wynosi 400 zł, w New Balance Biegu na Piątkę – 200 zł. Zbiórki, którym do 28 lutego uda się uzyskać wymagane minimum, będą otwarte aż do 5 kwietnia. Do dzisiaj uczestnicy nadchodzącej imprezy zebrali już prawie 400 tysięcy złotych!

Nie zapomnij o dobrej zabawie! #BiegamDobrze stało się już synonimem połączenia pomagania i dobrej zabawy. Pomarańczowi bohaterowie oprócz masy wzruszeń i dobroci serca pokazują sobie i swoim bliskim, jak bawić się wspierając wybrane inicjatywy. Podejmują wyzwania – tańczą kankana na mecie i robią pompki za każdą wpłatę, personalizują koszulki wpisując na nie imiona darczyńców, licytują rozmaite przedmioty, oferują gotowanie obiadów i wysyłanie pocztówek lub deklarują walki o życiówki. Z charytatywnej inicjatywy wyrosła społeczność, którą łączy pasja do pomagania wyrażona w sporcie. Nadanie dodatkowego sensowi swoim biegowym celom to rzecz naprawdę prosta – a dodatkowo ekscytująca.

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

– Jako Nationale-Nederlanden, jesteśmy nie tylko świadkami, ale i aktywnymi uczestnikami wspaniałej inicjatywy, jaką jest #BiegamDobrze. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto dołącza do tej akcji, może przyczynić się do wsparcia ważnych celów charytatywnych. Wierzymy też, że prawdziwa wartość naszego partnerstwa w #BiegamDobrze objawia się nie tylko w dodatkowych środkach finansowych w postaci dopłat w wysokości 5,10 oraz 15 tysięcy złotych do trzech największych zbiórek na dystansie półmaratońskim, ale również w energii i entuzjazmie, z jaką nasi pracownicy włączają się w to wydarzenie. To dla nas nie tylko sport, to przede wszystkim misja społeczna, która inspiruje i jednoczy” – mówi Marta Pokutycka-Mądrala, Rzeczniczka prasowa i Dyrektorka Komunikacji Korporacyjnej w Nationale-Nederlanden.

Dołącz do akcji – zbierz do końca miesiąca kwotę minimalną i otrzymaj w prezencie wyjątkowy – pomarańczowy numer startowy! Więcej informacji o akcji #BiegamDobrze: https://nnpolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/

Zapisz się na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski Cały czas zapisać można się na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz towarzyszący mu New Balance Bieg na Piątkę. Do tej pory na oba dystanse zapisało się 13 tysięcy osób. Biegi wystartują ulicami stolicy 24 marca.
Więcej informacji o biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com/
Zapisz się już teraz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar A370 – sport, pomiar tętna i analiza snu – recenzja

Polar A370 może stać się kompanem dnia codziennego, który mierzy, czuwa i podpowiada co robić, aby żyć zdrowiej. Jest to opaska fitness z całodobowym pomiarem tętna, a na podstawie uzyskanych wyników można dowiedzieć się, jak reaguje nasze serce w różnych sytuacjach dnia codziennego. Co jeszcze ukryto wewnątrz i dla kogo jest ten produkt? Czy warto zainwestować w opaskę fitness, a może jednak lepiej jest wybrać zegarek GPS? O tym wszystkim podczas testu Polar A370.  (więcej…)