16. Półmaraton Warszawski zapisy
16. Półmaraton Warszawski. 6000 osób na starcie, ale nadal można się zapisać. Dołączysz?

polecane

16. Półmaraton Warszawski. 6000 osób na starcie, ale nadal można się zapisać. Dołączysz?

Edward Królikowski
12 stycznia, 2022
Aktualności

Już 27 marca, po raz szesnasty wystartuje Półmaraton Warszawski – jedna z największych imprez biegowych w tej części Europy. Zapisy na bieg ruszyły 7 grudnia, a zapisanych jest już blisko 6000 osób. Niezależnie od tego, czy zamierzacie wystartować w półmaratonie po raz pierwszy czy to już Wasz kolejny bieg na tym dystansie – każdy ma szanse odpowiednio się do niego przygotować. 

16. Półmaraton Warszawski zapisy

Z Nowym Rokiem ruszyła bowiem bezpłatna akcja treningowa dla wszystkich chętnych, którzy chcą pobiec w 16. Półmaratonie Warszawskim! To idealny moment, by poważnie zacząć myśleć o treningu. Często jednak nasze plany nie dochodzą do skutku – wydają się zbyt odległe i wymagają poszukiwania dużej ilości różnych informacji. Pojawiają się wątpliwości, które mają negatywny wpływ na naszą motywację – jak, ile i z kim trenować? Teraz jednak każdy z nas ma szanse wejść w Nowy Rok iście biegowym krokiem. Dla wszystkich tych, którzy chcą podjąć wyzwanie i zacząć aktywnie zmieniać swoje życie, to właściwy czas, aby postawić przed sobą jasny cel – pobiegnę w 16. Półmaratonie Warszawskim!

Trzy miesiące – to okres, w którym przygotujesz się do biegu na dystansie 21,097km nawet, jeśli będzie to Twój pierwszy start w półmaratonie. Wszystko za sprawą ekspertów oraz trenerów Fundacji Maraton Warszawski i Magazynu Bieganie, dzięki którym trening do tej wymagającej imprezy jeszcze nigdy nie był tak prosty. Każdy chętny uczestnik, który postanowi wystartować 27 marca w stolicy, otrzyma wsparcie profesjonalnych trenerów, plany treningowe oraz szereg materiałów, które pomogą mu aktywnie wkroczyć w cały 2022 rok.

16. Półmaraton Warszawski zapisy

W bezpłatnej akcji treningowej przygotowującej uczestników do 16. Półmaratonu Warszawskiego każdy – od debiutanta po doświadczonego zjadacza kilometrów – znajdzie dla siebie coś cennego. Na wszystkich chętnych czekają plany treningowe przygotowane z myślą o osobach trenujących 3 i 4 razy w tygodniu, skomponowane w taki sposób, by korzystać z nich mogli biegacze o różnym stopniu zaawansowania. Plany obejmują okres od 4 stycznia do 27 marca, jednak do treningu można dołączyć w dowolnym, wybranym przez siebie momencie.

Spotkanie LIVE na Facebooku!

Z myślą o trenujących z planami treningowymi, w środę 12 stycznia o godzinie 19:00, zorganizowany zostanie LIVE na Facebooku, podczas którego eksperci wprowadzą biegaczy w świat planów treningowych i podpowiedzą, jak umiejętnie z nich korzystać, modyfikować i wykonywać poszczególne jednostki treningowe. To doskonała możliwość zarówno zdobycia wiedzy, a także uzyskania odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

16. Półmaraton Warszawski zapisy

Dobrze wiemy, że o końcowym sukcesie decyduje wiele czynników, zachęcamy Cię do dołączenia do specjalnej grupy na Facebook’u, w której również nie zabraknie cennych rad i wielu dawek motywacji. W ramach grupy będzie możliwość skonsultowania się z trenerami Magazynu Bieganie, m.in. kwestii indywidualnego podejścia do treningów, stosowania poszczególnych środków treningowych, dokonywania zmian w treningu czy też samej taktyki na start w półmaratonie. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania związane z biegiem treningiem. W spotkaniach online udział wezmą zaproszeni goście specjalni – to wyjątkowa okazja do nawiązania nowych znajomości i wspólnej wymiany doświadczeń.

To Twój debiut? Dla osób, które dopiero po raz pierwszy planują pokonać dystans półmaratonu, powstała specjalna STREFA DEBIUTANTA. W niej znajdować się będą kolejne treści opracowane z myślą o początkujących biegaczach, nawet takich, dla których 16. Półmaraton Warszawski będzie pierwszym w życiu startem w jakiejkolwiek imprezie biegowej. Wskazówki doświadczonych trenerów pozwolą krok po kroku dojść do upragnionego celu i zameldować się 27 marca 2022 roku na mecie 16. Półmaratonu Warszawskiego!

16. Półmaraton Warszawski zapisy

Półmaraton Warszawski od blisko dekady regularnie osiąga frekwencję biegaczy liczoną w tysiącach, a łącznie zgromadził na mecie już ponad 100 tys. finiszerów – zarówno z Polski jak i zagranicy. Wszyscy miłośnicy biegania wspierani są za każdym razem przez setki kibiców oblegających trasę biegu wiodącą przez samo serce stolicy. To wszystko sprawia, że wydarzenie jest jedną z największych imprez biegowych w tej części Europy. Zapisy na wydarzenie wciąż są otwarte i dostępne na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com/.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie a alergia. 19 wskazówek o tym, jak wytrwać

Alergia to nieprawidłowa reakcja organizmu na niegroźny zazwyczaj czynnik. Przygotowałem 19 porad o tym, jak wytrwać z tym niewidzialnym wrogiem i się nie poddawać podczas biegania. Co warto wiedzieć, aby cieszyć się sportem w okresie kwitnienia roślin, drzew czy krzewów? (więcej…)