7. Bieg do źródeł – Wirtualnie. Zapisy startują już 9 czerwca
Trwa 7. Bieg do źródeł. Wirtualne zapisy, prawdziwe emocje!

polecane

Trwa 7. Bieg do źródeł. Wirtualne zapisy, prawdziwe emocje!

Jerzy Stawiński
15 czerwca, 2020
Aktualności

Biorąc udział w 7. Bieg do źródeł – wirtualnie, możesz pobiec wyznaczoną trasą, ale możesz wybrać też inną, dowolną ścieżkę. Ważne, żeby zgadzał się dystans (10 km w Biegu Głównym, 5 km w przypadku Biegu Rodzinnego). Bezpiecznie, z ulubioną muzyką w słuchawkach lub w ciszy – wszystko zależy od uczestnika! Przyłącz się do wspaniałego wyścigu!

7. Bieg do źródeł – Wirtualnie. Zapisy startują 9 czerwca

Pierwsi zawodnicy są już na wirtualnej mecie, więc można walczyć realnie o uzyskanie lepszych czasów i zajęcie wysokiego miejsca. Pomimo tego, że 7. Bieg do źródeł jest wirtualnym wyścigiem, to uczestnicy w pełni doświadczą wielkich emocji. W poprzednich edycjach na starcie stawały setki uczestników. Tegoroczne zawody ze względu na stan epidemii odbywają się w nowej, wirtualnej formule. Zapraszamy wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Sportu!

Zapisy trwają do 30 czerwca 2020 roku! Jest to zarazem czas na pokonanie wybranego dystansu.

Wpisowe do Biegu głównego na 10 km wynosi 20 PLN. W pakiecie startowym, oprócz umieszczenia w wirtualnej klasyfikacji imprezy, jest również medal za ukończenie biegu (zostanie wysłany pocztą). Udział w Biegu rodzinnym na 5 km jest bezpłatny.

Rywalizacji niezmiennie towarzyszyć będą emocje, wysiłek fizyczny oraz satysfakcja z pokonania wybranego dystansu. Różnicą będzie natomiast zamiana sędziów na aplikację mierzącą czas i pokonany dystans oraz fakt, że porównywać będziemy rezultaty osiągnięte przez zawodników, którzy na przebiegnięcie 5 lub 10 kilometrów będą mieli aż trzy tygodnie: od 9 do 30 czerwca!

W ramach udziału w 7. Biegu do źródeł można pokonać zaproponowaną przez organizatorów, znajdującą się w Parku Reagana pętlę o długości 5 km (w przypadku Biegu głównego – dwukrotnie). Trasę 5 lub 10 km można jednak przebiec także w każdej innej, dowolnie wybranej przez siebie lokalizacji – ważne, żeby swoją próbę udokumentować za pomocą dowolnego przyrządu lub aplikacji służącej do rejestracji przebytego dystansu i czasu.

🏃‍♀️🏃‍♂️🎽To nie tylko pamiątka, ale też praktyczny i wygodny towarzysz kolejnych zawodów, treningów czy wybiegań. A Ty…

Opublikowany przez GIWK Środa, 10 czerwca 2020

W tym roku biegacze będą mogli dodatkowo zamówić stworzoną specjalnie na tę okazję okolicznościową koszulkę techniczną firmy AdRunaLine. To nie tylko pamiątka, ale też praktyczny towarzysz kolejnych zawodów, treningów czy wybiegań. Cena trykotu to 59 PLN. Koszulkę można będzie wygrać także w konkursie, który zostanie ogłoszony w mediach społecznościowych organizatorów. Zadaniem konkursowym będzie przesłanie krótkiego filmiku ze swojego udziału w 7. Biegu do źródeł.

Tradycją Biegu do źródeł jest coroczny ambasador wydarzenia – w edycji 2019 był nim Marcin Urbaś, olimpijczyk i ikona polskiej lekkoatletyki. W tym roku ambasadorami są wszyscy biegacze! Dlatego plakat wydarzenia powstał na podstawie przesłanych przez nich zdjęć.

Zapisz się już dziś! Wystartuj najpóźniej 30 czerwca! 🙂

Źródło: http://blizejzrodel.pl/blizej-miasta/7-bieg-do-zrodel/;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. KasiaNowik pisze:

    Ja zaczęłam biegać dobre 3 lata temu. Jednak do tamtego czasu w życiu bym nie pomyślała, że zostaną taką fanką sportu. Zawdzięczam to trenerom, którzy podeszli do mnie bardzo indywidualnie i zarazili mnie miłością do aktywności. Stworzyli nawet platformę treningową online. W obecnych czasach świetna sprawa.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie w chłodne i wietrzne dni. W co się ubrać?

Bieganie w chłodne i wietrzne dni nie należy do najprzyjemniejszych. Patrząc na coraz krótsze dni, chłód i wiatr uprzykrzający życie niejednemu biegaczowi można powiedzieć, że czeka nas jeden z najgorszych okresów treningowych. Wszystko to utrudnia utrzymanie optymalnej ciepłoty ciała i komfortu. Trzeba pamiętać również o zwiększonym ryzyku złapania przeziębienia. W co się ubrać, aby chronić się przed chłodem i przenikliwym wiatrem? (więcej…)