Poznań Półmaraton 2019 - oficjalne zdjęcia koszulki technicznej
Poznań Półmaraton 2019 – oficjalna prezentacja koszulki technicznej!

polecane

Poznań Półmaraton 2019 – oficjalna prezentacja koszulki technicznej!

Kamil Nowak
15 marca, 2019
Biegi

12. PKO Poznań Półmaraton wystartuje za 30 dni! To już pewne, że 14 kwietnia na linii startu pojawi się ponad 9 tysięcy zawodników. Na bieg zarejestrować można się nawet w przeddzień zawodów, ale tylko pod warunkiem, że nie zostanie osiągnięty maksymalny limit zgłoszeń, który w tym roku wynosi 12 tysięcy biegaczy.


Od ponad 10 lat marka 4F jest cenioną w środowisku sportowym firmą odzieżową. Wspiera polskich i zagranicznych olimpijczyków, ubiera profesjonalnych sportowców, ale jest także dostępna dla szerokiego grona wielbicieli aktywnego trybu życia. Rozwiązania jakie stosuje w produkcji odzieży doskonale wpisują się w potrzeby zawodników, bez względu na ich poziom zaawansowania i umiejętności. Reprezentantami marki są zatem sportowcy – czempioni prezentujący swój talent na najbardziej prestiżowych światowych imprezach, jak również sportowcy – debiutanci i pasjonaci.

Poznań Półmaraton 2019 koszulka

Po raz kolejny marka 4F została sponsorem technicznym 12. PKO Poznań Półmaratonu. Tegoroczny leitmotiv to bogactwo barw, która na białym tle koszulki wygląda świeżo i estetycznie. Odzież zaprojektowana jest z funkcjonalnego, oddychającego materiału, który doskonale odprowadza wilgoć, a płaskie szwy zapewniają komfort i minimalizują wszelkie podrażnienia i otarcia. Biegacze będą zatem posiadaczami koszulki, która doskonale sprawdza się podczas biegów długodystansowych.

Do pakietu wydawanego zawodnikom 12. PKO Poznań Półmaratonu dołączony zostanie także komin (prezentacja już niebawem), wzorem i kolorystyką tożsamy z techniczną koszulką 4F. Wielofunkcyjna chusta jest symbolicznym elementem wspólnego świętowania wyjątkowego jubileuszu 100-lecia czterech poznańskich Uczelni. W ramach 12. PKO Poznań Półmaratonu można dołączyć także do drużyny klasyfikowanej Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Poznań Półmaraton 2019 koszulka techniczna

Do 31 marca opłata za pakiet startowy wynosi 110 złotych. Do 3 kwietnia każdy zarejestrowany już uczestnik, który nie może wziąć udziału w imprezie ma możliwość przepisania swojego numeru startowego na innego, nieposiadającego jeszcze numeru zawodnika.

12. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Sponsorem tytularnym Półmaratonu jest PKO Bank Polski. Sponsorem technicznym jest marka 4F.

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator + screeny z oficjalnego wideo https://www.youtube.com/watch?v=lTfuOG0kugo

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Plan treningowy pod maraton Emila Dobrowolskiego (ostatni miesiąc)

Jak wyglądał plan treningowy w ostatnim miesiącu przygotowań pod maraton Emila Dobrowolskiego? Zobacz jak zaplanowane są poszczególne sesje treningowe, tygodniowa liczba kilometrów oraz czas poświęcony na regenerację, tego znanego maratończyka.  (więcej…)