15. Poznań Półmaraton
Ponad 5000 zawodników na starcie 15. Poznań Półmaratonu!

polecane

Ponad 5000 zawodników na starcie 15. Poznań Półmaratonu!

Jerzy Stawiński
30 stycznia, 2023
Biegi

Limit startujących w 15. Poznań Półmaratonie to 8 tysięcy biegaczy. Na liście startowej jest już ponad 5000 zawodników. Do końca lutego wpisowe wynosi 150 zł. Od 1 marca wzrośnie o 20 zł. Gdzie można się zapisać?

15. Poznań Półmaraton

Zapisy do 15. Poznań Półmaratonu są na tej stronie. Organizatorzy imprezy, która odbędzie się 16 kwietnia 2023 roku, jeszcze mocniej postawią na ekologię. Partnerem biegu, na zaproszenie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji jest Warta Poznań SA. Będzie bardziej zielono i to nie tylko z racji barw klubowych Warty Poznań. Klub piłkarski, który w 2022 roku świętuje 110-lecie istnienia, stawia na rozwiązania łączące rywalizację sportową z troską o środowisko.

W ramach organizacji 15. Poznań Półmaratonu planowane są dodatkowe wydarzenia, takie jak sadzenie drzew czy sprzątanie poznańskich terenów zielonych przez sympatyków biegania. O działaniach opatrzonych hasłem #WartoByćEko organizator będzie informował na bieżąco.

Jak zawsze zgłoszenia są przyjmowane za pomocą formularza dostępnego na stronie halfmarathon.poznan.pl. Osoby, które nie będą zwlekały z zapisem mogą liczyć na korzystniejszą cenę pakietu startowego – 150 zł. Osoby zapisujące się w przedziale od 1 do 16 marca zapłacą 170 zł. Od 17 marca do 13 kwietnia cena pakietu wyniesie 200 zł, a w piątek i sobotę poprzedzającą półmaraton 230 zł. Chętni do zakupu koszulki startowej muszą do ceny pakietu doliczyć 50 zł.

Źródło: oprac. na podstawie https://halfmarathon.poznan.pl/poznan-polmaraton-wartobyceko/; fot. Kamil Nowak 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suunto 5 – opinia pozytywna czy nie? [NAWIGACJA GPS, TĘTNO, BATERIA]

Suunto 5, czyli zegarek GPS, który jest ciekawy, w wielu aspektach dopracowany i zwyczajnie podoba mi się (to oczywiście w gigantycznym skrócie). W najnowszym wideo przyglądam się nawigacji GPS, optycznym czujnikom tętna i trybom baterii. Czy te funkcje są pomocne? Jaka jest moja końcowa opinia o Suunto? (więcej…)