W niedzielę Półmaraton Piła 2019 trasa biegu
Półmaraton Piła 2019 już w najbliższą niedzielę [TRASA, UTRUDNIENIA]

polecane

Półmaraton Piła 2019 już w najbliższą niedzielę [TRASA, UTRUDNIENIA]

Tomasz Wołoćko
5 września, 2019
Aktualności

Już w najbliższą niedzielę 8 września wystartuje Półmaraton Philipsa. Biegacze po raz dwudziesty dziewiąty staną na starcie pilskiego biegu, aby pokonać dystans 21 km i 97,5 m. Zapisy w dalszym ciągu trwają. Jaka jest trasa biegu Półmaraton Piła 2019? Jakie utrudnienia w ruchu czekają mieszkańców?

W niedzielę Półmaraton Piła 2019 trasa biegu

29. Półmaraton Signify PHILIPS Piła startuje o godzinie 11:00 z al. Wojska Polskiego. Zawodnicy mają do pokonania dystans półmaratonu, który wytyczono ulicami Piły. Trasa podzielona została na dwie części – pierwsza pętla ma około 4,8 km, później biegacze będą poruszać się głównymi ulicami Piły aż dotrą do mety zlokalizowanej na Planu Zwycięstwa. Trasa posiada atest AIMS, IAAF, PZLA. W ramach Półmaraton Piła odbędą się także Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet w Półmaratonie. Na bieg dotychczas zapisało się prawie 3,1 tysiąca osób.

Interaktywna strona, którą pozwala na zapoznanie się z wszelkimi detalami trasy znajduje się pod tym linkiem. Na mapie z trasą oznaczono kierunek poruszania się zawodników biorących udział w biegu Półmaraton Piła. Ponadto mapa umożliwia zapoznanie się z lokalizacją punktów nawadniania na trasie czy parkingami.

UWAGA UWAGA UWAGA !!! – do 7 WRZEŚNIA przedłużamy typowanie…Kto wytypuje ilu uczestników biegu będzie startować…

Opublikowany przez Półmaraton Philips'a Piła Środa, 17 lipca 2019

Trasa 29. Półmaraton Signify PHILIPS Piła została podzielona na dwie pętle. Zawodnicy będą poruszać się ulicami: al. Wojska Polskiego, później rondo i w Jana Pawła II, Browarna, Zygmunta Starego, Stefana Okrzei, Podgórna, Ceglana, Staromiejska, ponownie Stefana Okrzei, Spacerowa, Aleja Piastów do a. Wojska Polskiego, gdzie rozpoczyna się druga pętla po mieście: ul. Dzieci Polskich, następnie Ignacego Jana Paderewskiego do Różanej Drogi, później Aleją Niepodległości do ulicy Wodnej, al. Jana Pawła II, następnie al. Powstańców Wielkopolskich, Łączna, następnie Fritsa Philipsa, Al. Powstańców Wielkopolskich, nawrotka (około 14 kilometr trasy), później w Jana Styki, Kossaka, Janusza Kusocińskiego, Ludowa, Tucholska, Zygmunta Starego, Stanisława Okrzei w Spacerową do mety zlokalizowanej na Placu Zwycięstwa. W czasie trwania biegu należy się spodziewać dużych utrudnień w ruchu i czasowych ograniczeń w kursowaniu komunikacji miejskiej MZK Piła.

Zapisy na bieg cały czas trwają. Pakiet startowy kosztuje obecnie 95 złotych i w takiej samej cenie będzie można nabyć go również w sobotę, 7 września w Biurze Zawodów.

Reszta informacji tutaj ->>> https://bieganieuskrzydla.pl/tag/polmaraton-pila/

Źródło: https://www.halfmarathon.pl/mapa-interaktywna-polmaraton-pila-2019/; fot. Półmaraton Piła / organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie dwa razy dziennie, tak czy nie?

Bieganie dwa razy dziennie, to nie książkowa fantastyka, ale realny program treningowy podnoszący naszą formę biegową. Bieganie rano i wieczorem przy dwóch treningach w ciągu dnia, to realna możliwość wypracowania szybszego tempa, wytrzymałości biegowej i poprawy ogólnej formy biegacza. Jak zabrać się za bieganie dwa razy dziennie? Czy to ma sens z poziomu osoby trenującej trzy razy w tygodniu? (więcej…)