18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim
Pobiegnij w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim dla WOŚP

polecane

Pobiegnij w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim dla WOŚP

Redakcja
24 stycznia, 2024
Biegi

Fundacja „Maraton Warszawski” przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prestiżowy, 1. numer startowy w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. Licytacja trwa do 29 stycznia, a bieg odbędzie się już 24 marca.

18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim
Z „1” na starcie w słusznej sprawie! Fundacja „Maraton Warszawski” po raz kolejny przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy, 1. numer startowy w zbliżającym się 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. „Jedynki” nigdy nie przydziela system rejestracyjny, a nadaje go wyłącznie organizator wyjątkowym uczestnikom w specjalnych okolicznościach. W ubiegłym roku prestiżowy pakiet został wylicytowany dla WOŚP za blisko 7 tys. zł.

– W tym roku razem z WOŚP gramy dla dzieci i dorosłych borykających się z pocovidowymi problemami płuc. Problem okazał się tak poważny, że stał się celem tegorocznej zbiórki. Dobroczynność jest w sercu każdego biegacza, dlatego teraz liczymy na Waszą wielką szczodrość, a w marcu widzimy się na starcie największego półmaratonu w Polsce. – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/18-polmaraton-warszawski-numer-startowy-1-15064143108

Zapisy na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz towarzyszący mu New Balance Bieg na Piątkę zostały już otwarte. Do tej pory na oba dystanse zapisało się ponad 9 tysięcy osób. Biegi wystartują ulicami stolicy 24 marca. Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również własną akcję charytatywną #BiegamDobrze, więcej o inicjatywie znajdziesz na: https://nnpolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/

Więcej informacji o biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com/

Zapisz się już teraz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak odpoczywać po wysiłku na zawodach typu maraton, półmaraton?

Jak odpoczywać po długim wysiłku na zawodach typu maraton, półmaraton etc.? Kiedy pierwszy raz wyjść na trening po takich biegach? Jakie zabiegi wspomogą regenerację? O przebiegu kolejnych dni będących następstwem wyczerpujących zawodów opowiemy poniżej. (więcej…)