18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim
Pobiegnij w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim dla WOŚP

polecane

Pobiegnij w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim dla WOŚP

Redakcja
24 stycznia, 2024
Biegi

Fundacja „Maraton Warszawski” przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prestiżowy, 1. numer startowy w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. Licytacja trwa do 29 stycznia, a bieg odbędzie się już 24 marca.

18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim
Z „1” na starcie w słusznej sprawie! Fundacja „Maraton Warszawski” po raz kolejny przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowy, 1. numer startowy w zbliżającym się 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. „Jedynki” nigdy nie przydziela system rejestracyjny, a nadaje go wyłącznie organizator wyjątkowym uczestnikom w specjalnych okolicznościach. W ubiegłym roku prestiżowy pakiet został wylicytowany dla WOŚP za blisko 7 tys. zł.

– W tym roku razem z WOŚP gramy dla dzieci i dorosłych borykających się z pocovidowymi problemami płuc. Problem okazał się tak poważny, że stał się celem tegorocznej zbiórki. Dobroczynność jest w sercu każdego biegacza, dlatego teraz liczymy na Waszą wielką szczodrość, a w marcu widzimy się na starcie największego półmaratonu w Polsce. – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/18-polmaraton-warszawski-numer-startowy-1-15064143108

Zapisy na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz towarzyszący mu New Balance Bieg na Piątkę zostały już otwarte. Do tej pory na oba dystanse zapisało się ponad 9 tysięcy osób. Biegi wystartują ulicami stolicy 24 marca. Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również własną akcję charytatywną #BiegamDobrze, więcej o inicjatywie znajdziesz na: https://nnpolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze/

Więcej informacji o biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com/

Zapisz się już teraz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Po jakim czasie schudnę biegając? 6 pytań do eksperta

Po jakim czasie schudnę biegając regularnie? Jak efektywnie spalę tłuszcz? Czy systematyczność jest ważna w walce z otyłością? - to jedne z najczęstszych pytań początkujących biegaczy. Przygotowaliśmy 6 najpopularniejszych tematów związanych z bieganiem i odchudzaniem.  Odpowiedzi przygotował Jakub Piotrowski - dietetyk i trener personalny.  (więcej…)