5.5 Gdańsk Maraton 2021 rok
Pierwsi biegacze ruszyli na trasę wirtualnego 5.5 Maratonu Gdańsk

polecane

Pierwsi biegacze ruszyli na trasę wirtualnego 5.5 Maratonu Gdańsk

Tomasz Wołoćko
10 kwietnia, 2021
Biegi

Wystartowali! Już od Wielkiej Soboty można stawać do wirtualnego wyzwania w ramach 5.5 Maratonu Gdańsk. Z całej Polski, a także spoza granic naszego kraju spływają do nas wyniki osób, które w pojedynkę, w parach lub niewielkich grupach porwały się na dystans 42 kilometrów i 195 metrów. Przyznamy szczerze – jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

5.5 Gdańsk Maraton 2020

Maraton w wersji wirtualnej potrwa do 30 kwietnia 2021 roku i ma tę niesamowitą zaletę, że daje nam całkowitą wolność. Startujemy kiedy, jak, gdzie i z kim tylko chcemy! To nasz bieg, więc możemy go sobie dokładnie zaplanować, lub iść na żywioł. Sposób, w jaki pokonamy maratoński dystans zależy tylko od nas, jest niejako odzwierciedleniem naszej biegowej osobowości. Jedynie odległość pozostaje zawsze ta sama – 42 kilometry i 195 metrów…

Po uczestnikach, którzy nadesłali nam swoje wyniki, bądź oznaczyli nas na naszych social mediach, widać ogromną pasję i głód uczestnictwa w sportowej rywalizacji, chęć sprawdzenia się, rzucenia wyzwania samemu siebie. Dlatego przypominamy, że tegoroczny Gdańsk Maraton odbywa się zarówno w formie wirtualnej, jak i w formule hybrydowej, w Gdańsku, w nowym terminie 21-23 maja. Dla tych, którym aktualna forma nie pozwala jeszcze porwać się na pełen dystans maratoński, sugerujemy podzielenie sobie biegu na trzy dni, start w sztafecie, bądź udział w imprezie towarzyszącej zawodom – Gdańsk na piątkę. Nietypowe czasy wymagają wyjątkowej formuły Gdańsk Maratonu, dlatego postanowiliśmy zrobić wszystko, żeby umożliwić Wam realizację Waszej pasji.

Przypominamy, że wyniki wszystkich biegów można przesyłać do nas za pośrednictwem aplikacji Sport Gdańsk, a także na stronie internetowej Gdańsk Maratonu. Na pokonanie wybranego dystansu podczas wirtualnego 5.5 Gdańsk Maratonu macie czas do 30 kwietnia 2021 roku.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ból kolan po bieganiu. Co jeść, aby omijać ten problem?

Jeśli chcesz, aby nie doskwierał Ci ból kolan po bieganiu, to warto wpleść do swojej diety kilka produktów, które wzmocnią stawy kolanowe i dadzą poczucie stabilności oraz mocy w trakcie treningów. Co warto jeść, aby omijać problem bolących kolan? Odpowiada Igor Dzierżanowski, dietetyk oraz trener personalny.  (więcej…)