New Balance FuelCell SuperComp Elite v3
New Balance FuelCell SuperComp Elite v3 – nowa kolorystyka butów do biegania

polecane

New Balance FuelCell SuperComp Elite v3 – nowa kolorystyka butów do biegania

Jerzy Stawiński
3 sierpnia, 2023
Aktualności

Na nadchodzącą drugą część sezonu biegowego New Balance przygotował nową, wyrazistą kolorystykę najwyższego modelu startowego – FuelCell SuperComp Elite v3. To buty, które oferują dynamiczny zwrot energii oraz niezwykle smukłą sylwetkę i zostały zoptymalizowane z myślą o dniu zawodów oraz najwyższym poziomie rywalizacji.

New Balance FuelCell SuperComp Elite v3

New Balance FuelCell SuperComp Elite v3 to najwyższy model startowy New Balance, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu energii i obniżeniu wagi podczas najważniejszych startów, w tym tych na królewskim dystansie. Za imponujący zwrot energii i wysoki poziom responsywności butów odpowiada połączenie amortyzacji FuelCell z innowacyjną technologią Energy Arc – płytka z włókna węglowego została umieszczona pomiędzy dwoma warstwami pianki, aby zwiększyć ilość magazynowanej energii i zapewnić większy jej zwrot. Dopełnieniem konstrukcji jest oddychająca, zintegrowana z językiem, dzianinowa cholewka, która gwarantuje stabilne i precyzyjne dopasowanie podczas zawodów.

New Balance FuelCell SuperComp Elite v3

Model FuelCell Supercomp Elite v3 łączy w sobie zwrot energii, niską wagę i wysoki poziom oddychalności, wszystko zoptymalizowane z myślą o najważniejszych zawodach. To nie jest zwykły but do biegania, to prawdziwy but startowy doceniony przez najbardziej doświadczonych i utytułowanych zawodników.

– Jak na but przeznaczony na zawody jest wyjątkowo komfortowy, i to pomimo swojej niewielkiej wagi. Cholewka bardzo fajnie przylega do stopy, co zapobiega ewentualnym otarciom. SC Elite to bardzo dobry but startowy, który zadowoli najbardziej wymagających zawodników – Henryk Szost, rekordzista Polski w maratonie.

New Balance FuelCell SuperComp Elite v3

–SC Elite to mój podstawowy but startowy. Jest bardzo lekki, a jego konstrukcja w połączeniu z płytką karbonową daje naprawdę poczucie dużej dynamiki. To co szczególnie go wyróżnia to niezwykła trwałość jak na but przygotowany na zawody. No i te kolory. To bardzo subiektywne, ale wygląda naprawdę super! – Bartosz Olszewski, Warszawki Biegacz.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Darek pisze:

    Mam dokładnie takie buty. Są naprawdę bardzo lekkie i wygodne. Dla mnie idealne do „połówek”.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ochrona mięśni biegacza – BCAA, a bieganie

Suplement BCAA stosowany jest nie tylko przez kulturystów, ale również przez biegaczy. Polepsza zdolność do ochrony mięśni w trakcie cyklu treningowego oraz przyśpiesza proces regeneracji i wpływa pozytywnie na mózg (chroni przed zmęczeniem psychicznym po wysiłku).  (więcej…)