New Balance Bieg na Piątkę, który towarzyszyć będzie 18. Półmaratonowi Warszawskiemu
New Balance Bieg na Piątkę przywita wiosnę w Warszawie! Zapisy ruszyły!

polecane

New Balance Bieg na Piątkę przywita wiosnę w Warszawie! Zapisy ruszyły!

Tomasz Wołoćko
14 grudnia, 2023
Biegi

Nadchodzi wyjątkowa szansa na dobre wejście w biegowy 2024 rok! Ruszyły zapisy na New Balance Bieg na Piątkę, który towarzyszyć będzie 18. Półmaratonowi Warszawskiemu. Bieg odbędzie się 24 marca o godzinie 10.00. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś – rozruszaj się po zimie – przywitaj wiosnę w stolicy razem z tysiącami biegaczy!

New Balance Bieg na Piątkę, który towarzyszyć będzie 18. Półmaratonowi Warszawskiemu
Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, szukasz motywacji lub po prostu lubisz biegi na krótszych dystansach, to propozycja właśnie dla Ciebie! Dla pierwszych 500 rejestrujących się osób przygotowano zniżkę – za start w biegu zapłacą 69 złotych. New Balance Bieg na Piątkę odbędzie się 24 marca 2024 roku – start o godzinie 10:00. To idealna okazja, aby dobrze wejść w sezon biegowy. Wydarzenie ze względu na swój przystępny dystans jest idealnym wyborem zarówno dla zaawansowanych jak i tych początkujących biegaczy. New Balance przypomina, że w bieganiu nie chodzi tylko o rywalizację czy ściganie się, ale przede wszystkim o dobrą zabawę.

– Jako New Balance wspieramy zarówno najlepszych sportowców, jak i wszystkie osoby, które biegają na co dzień. Wynik ma znaczenie, ale dla nas liczy się też indywidualna motywacja, styl i historia stojąca za codziennymi biegaczami. Dlatego zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu, na New Balance Bieg na Piątkę, bo to idealna okazja do opowiedzenia tysięcy różnych historii, Waszych biegowych historii. – mówi Iga Bielawski, CEE Marketing Director w New Balance.

New Balance Bieg na Piątkę, który towarzyszyć będzie 18. Półmaratonowi Warszawskiemu

W ubiegłorocznej edycji biegu wzięło udział ponad 3 tysiące osób! Warto zapisać się od razu – nie zwlekać z planami i rejestracją, ponieważ pierwsze 500 osób obowiązuje zniżka – za start w biegu zapłacą 69 złotych. – Rok temu 5-cio kilometrowy bieg towarzyszący Półmaratonowi Warszawskiemu ukończyło aż 3035 osób. Czuję w kościach, że teraz biegaczy będzie więcej! Tegoroczne imprezy pokazały, że w Polsce i samej w Warszawie jest coraz więcej biegających osób. Zachęcamy, aby debiutanci z 2023 roku poszli za ciosem i spróbowali swoich sił również w pierwszym dużym biegu w stolicy – zapraszamy i czekamy – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

Trasa biegu oraz wzór koszulki, którą można zamówić podczas rejestracji zostaną ogłoszone niebawem. Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają możliwość nadać swojemu biegowi wyższy, pozasportowy sens i skorzystać ze ścieżki #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów. W ramach akcji każdy biegacz może wspomóc wybraną – jedną, spośród kilku organizacji dobroczynnych, na którą będzie zbierał fundusze. Osiągnięcie kwoty minimalnej na utworzonej w ten sposób zbiórce pozwala na start w imprezie i otrzymanie wyjątkowego – pomarańczowego numeru startowego #BiegamDobrze.

Wszystkie niezbędne informacje o biegach – New Balance Biegu na Piątkę oraz 18. Półmaratonie Warszawskim znajdują się na stronie: https://nnpolmaratonwarszawski.com
Rejestracja na wydarzenia odbywa się przez stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl

Źródło: informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Dlaczego warto monitorować tętno? [WIDEO]

Jak ćwiczyć, aby skupić się na spalaniu tkanki tłuszczowej? Jaka intensywność treningu poprawi wydolność tlenową? Jak długo należy odpoczywać po męczących ćwiczeniach fizycznych? Jak trenować, aby poprawić ogólny stan zdrowia i cieszyć się dobrym samopoczuciem? Na te pytania szybko znajdziemy odpowiedzi dzięki monitorowaniu tętna. (więcej…)