Marcin Chabowski – pierwszy Polak ORLEN Warsaw Marathon 2019! [WYNIKI]

polecane

Kamil Nowak
14 kwietnia, 2019
Aktualności

Marcin Chabowski został najszybszym Polakiem podczas tegorocznej edycji Narodowego Święta Biegania – ORLEN Warsaw Marathon 2019! Marcin dobiegł do mety z czasem 2:13:10!

Zwycięzcą ORLEN Warsaw Marathon 2019 został BEJIGA Regasa Mindaye z czasem 2:09:42! Sheila JEROTIH została najszybszą z kobiet w klasyfikacji OPEN z czasem 02:26:06! Marcin Chabowski został najszybszym Polakiem na mecie maratonu z czasem 2:13:10! Gratulacje!

Marcin Chabowski, najszybszy Polak dobiegł do mety z czasem 2:13:10! Gratulacje!

Opublikowany przez ORLEN Warsaw Marathon Niedziela, 14 kwietnia 2019

W kategorii handbike – pierwsze miejsce z czasem 00:15:37 zajął Rafał Wilk, drugie miejsce z czasem 00:17:12 Krzysztof Plewa, a ostatnie miejsce na podium zajął Rafał Szumiec – 00:17:19!

Źródło: informacja prasowa; fot. ORLEN Warsaw Marathon