KONKURS: Przez polskie góry. Przewodnik biegacza.

polecane

KONKURS: Przez polskie góry. Przewodnik biegacza.

Kamil Nowak
11 sierpnia, 2016
Aktualności

Ogłaszamy konkurs, w którym będzie można wygrać książki: „Przez polskie góry. Przewodnik biegacza.” Znajdują się w niej propozycje tras biegowych, starannie dobranych z myślą zwłaszcza o początkujących amatorach tego sportu, które pozwolą odkryć ciekawe zakątki polskich gór. Co należy zrobić, aby wygrać?

Przez polskie góry. Przewodnik biegacza

Konkurs organizowany jest przez portal Bieganie Uskrzydla, w którym nagrodami są książki „Przez polskie góry. Przewodnik biegacza.” ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża. Pomiędzy wszystkimi uczestnikami zostaną wylosowane 2 książki.

Warunki konkursu

1. Polub obie strony:
https://www.facebook.com/BieganieUskrzydla
oraz https://www.facebook.com/BezdrozaPL
2. Napisz w komentarzu (poniżej), swój ulubiony cytat związany z bieganiem, który najbardziej motywuje Ciebie do uprawiania sportu. Cytat może być twojego autorstwa lub jakiejś znanej osoby.
3. Na wykonanie powyższych dwóch czynności (polubienie profili oraz wpisanie cytatu) macie czas do 24 sierpnia 2016, do godziny 19:00.
4. Każdy uczestnik konkursu może opublikować maksymalnie jeden cytat.

Wygrywają dwa (2) najlepsze i najciekawsze cytaty, które naszym zdaniem oddają piękno sportu jakim jest bieganie. Ocenimy je merytorycznie, więc prosimy o inspirujące wypowiedzi 🙂

Nagrody w konkursie

Dla 2. (dwóch) osób przygotowaliśmy wspólnie z Wydawnictwem Bezdroża po jednej książce „Przez polskie góry. Przewodnik biegacza.”

Regulamin konkursu

1. Organizator – serwis Bieganie Uskrzydla
2. Uczestnik – osoba biorąca udział w konkursie
3. Zwycięzca – Uczestnik konkursu, który został wyłoniony – wygrał – w trakcie debaty zespołu Bieganie Uskrzydla oraz zastosował się do wszystkich punktów niniejszego regulaminu
4. Wyłonienie Zwycięzcy odbędzie się w trakcie posiedzenia komisji pracowników portalu Bieganie Uskrzydla po zakończeniu konkursu. W przypadku nie wskazania Zwycięzcy Organizator rozpocznie kolejny – nowy – konkurs w celu wyłonienia Zwycięzcy w terminie wskazanym przez Organizatora
5. Nagrodą główną w konkursie są książki „Przez polskie góry. Przewodnik biegacza.” ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża – po jednej dla każdego Zwycięzcy
6. Uczestnicy (łącznie dwie osoby), które zostaną wyłonione w trakcie posiedzenia komisji i spełnią wszystkie warunki otrzymania nagrody, zostaną poinformowani o decyzji komisji w ciągu jednego dnia od zakończenia obrad za pośrednictwem strony BieganieUskrzydla.pl (prosimy o podanie aktualnych adresów e-mail).
7. Koszt wysyłki na terenie Polski zostanie po stronie portalu Bieganie Uskrzydla
8. Nagrody nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną
9. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji Zwycięzców pod kątem zgodności ich postępowania z zapisami niniejszego Regulaminu. Jeśli Zwycięzca zostanie zdyskwalifikowany przez Organizatora, Zwycięzca taki traci prawo do Nagrody, a Nagroda zostanie przekazana kolejnemu Zwycięzcy.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu na każdym etapie trwania konkursu bez informowania uczestników oraz do ostatecznej decyzji o przyznaniu nagrody głównej
11. Reklamacje dotyczące konkursu można przesyłać w terminie do 2 dni od zakończenia wydarzenia konkursowego

Powodzenia! Poniżej prosimy o pozostawianie konkursowych cytatów:

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. beny kuleczka pisze:

  Jeden z moich ulubionych cytatów,nie pochodzący z żadnej książki wybitnego sportowca lecz prosto z serca sfrustrowanego biegacza,któremu w wyniku kontuzji,choroby czy innych klęsk żywiołowych zabrania się biegać: ” jeśli czegoś nie wolno,a się bardzo chce to znaczy,że można”? !!! Jak mantrę powtarzam to sobie przy wszystkich stawianych przede mną zakazach! Wszelkie ograniczenia przestają istnieć, problemy rozpływają się jak brud z samochodowej szyby po deszczu. To ja decyduje za siebie i za swoje ciało. Sami widzicie skuteczność tego przekazu ponad 100%:D

 2. Justyna pisze:

  Najbardziej motywuje mnie cytat mojej pięcioletniej siostrzenicy „ciociu Ty zawsze dasz radę”. Kiedy mi się nie chce a mam do zrobienia trening to towarzyszy mi pięcioletnia dziewczynka na rowerze która całą drogę coś mi opowiada 🙂 motywuje mnie też jej drugi cytaty „ciociu szybciej” nieraz muszę porządnie się wziąć do szybszego przebierania nogami 🙂

 3. Klaudia pisze:

  „Człowiek jest mocny” często pojawia się ta myśl w mojej głowie kiedy czuję że już nie dam rady. Czy to cieżki trening lub zawody gdzie walczę o każdą sekunde wtedy wystarczy ta myśl i zdaję sobie sprawę że mogę dać z siebie znacznie więcej niż mi się wydaje.

 4. Hela pisze:

  Mój ulubiony cytat jest autorstwa świetnego ultramaratończyka Scott’a Jurka „Rozwijasz się jako człowiek jedynie wtedy, gdy znajdujesz się poza własną strefą komfortu”. Zawsze kiedy nie chce mi się wyjść pobiegać, czy poćwiczyć przypominam go sobie. Dzięki temu cytatacie nieraz wykonałam trening pomimo chwilowego lenistwa.

 5. Zielone Kilometry pisze:

  Towarzyszył mi w pierwszej 5,półmaratonie,maratonie. Towarzyszy mi zawsze gdy jest ciężko:)wyryłam na stałe w swojej głowie i nogach:
  „Pierwszy krok rzadko bywa do tylu”(loesje)

 6. Julka pisze:

  Zawsze , gdy podczas biegania mam już dość i najchętniej zawróciłabym do domu i więcej nie biegała przypomina mi się cytat , cytat z Pisma Świętego , że „Wszystko mogę w tym który mnie umacnia” i śmiało biegnie dalej

 7. hubik_biega pisze:

  Forrest Gump „Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz na co trafisz”. Cytat na pierwszy rzut oka ma mało wspólnego z bieganiem, ale dzięki temu kto go wypowiedział i w jakich okolicznościach, ja go potrafię tak zinterpretować, że staje się solidnym motywatorem. Rozumiejąc ten cytat jestem w stanie przyjąć na klatę i z pokorą wszystkie przygody, które mi się przytrafiają w czasie mojego życia biegowego. Dzięki temu dostrzegam też, że nic nie dzieje się bez przyczyny, tak właśnie zaczęła się moja przygoda z bieganiem. Chcąc się dostać na studia wojskowe zacząłem trenować bieganie. Niestety z wojskiem mi nie wyszło, robię coś innego w życiu, ale teraz mam najlepszą pasję – BIEGANIE.

 8. tomasz pisze:

  Nie to jest ważne, by krytykować przeszłość, lecz aby swój własny wysiłek włożyć w lepszą przyszłość.

 9. Marcia019 pisze:

  A ja mam ten:
  „Bo w sporcie jest tak, jak w małżeństwie – trzeba mieć zaufanie. Jeśli nie masz zaufania do żony, to zostaje ci tylko detektyw i rozwód.” 🙂

 10. gup-szy pisze:

  Poniżej cytat bez mojego komentarza…po co mam go psuć 😉
  Sarah Condor: „Pamiętaj – to, co czujesz po dobrym biegu jest o niebo lepsze od tego, co czujesz siedząc i myśląc, że chciałabyś/chciałbyś biegać.

 11. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

  Dzień dobry,
  Właśnie zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu!
  Wszystkim bardzo dziękujemy!
  Do jutra powinna pojawić się lista zwycięzców 😉

 12. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

  Konkurs rozstrzygnięty. Wygrani to: Hela oraz Justyna.
  Za chwilę każda z osób otrzyma od nas e-mail z prośbą o dostarczenie danych wysyłkowych. Na zwycięzców czekają książki „Przez polskie góry. Przewodnik biegacza.” Gratulujemy!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jedzenie w trakcie treningu. Co można zjeść?

Jedzenie w trakcie treningu jest nam potrzebne, aby biec dalej, tak szybko, jak jesteśmy w stanie. Jedzenie jest dla człowieka tym samym, co paliwo dla samochodu. Jeśli nie tankujemy, nie pojedziemy. W artykule przedstawimy kilka odpowiednich przekąsek ładujących nasze biegowe akumulatory. Co można jeść w trakcie biegu? Które przekąski są dedykowane biegaczom? (więcej…)