Hard Dog Race 2020 odbędzie się 25 kwietnia
Hard Dog Race 2020 odbędzie się 25 kwietnia. [ZAPISY]

polecane

Hard Dog Race 2020 odbędzie się 25 kwietnia. [ZAPISY]

Tomasz Wołoćko
19 lutego, 2020
Aktualności

Tegoroczny Hard Dog Race w formule Base odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2020 roku na terenie OSiR Góra Kamieńsk. Co już wiadomo o zawodach? Gdzie można się zapisać?

Hard Dog Race 2020 odbędzie się 25 kwietnia

Hard Dog Race to konkurencja na czas, gdzie zawodnicy zmagają się z trudnymi przeszkodami, uporem psów a nawet własnymi słabościami. Hard Dog Race to wyjątkowe wydarzenie dla psów i ich właścicieli. Dlaczego „Hard”? Bo to event dla tych, co są bardzo twardzi. Dla tych, co są silni i zdeterminowani aby realizować cele oraz marzenia. Zawody są trudne i pełne przeszkód, ale na końcu czeka fantastyczne uczucie przezwyciężenia słabości i dotarcia do mety. Jeżeli lubisz nietypowe wyzwania i bieganie, a także jesteś miłośnikiem psów, to jest to wydarzenie idealna aby się sprawdzić. HDR w formule Base (6 km, 16 przeszkód) odbędą się na terenie OSiR Góra Kamieńsk 25 kwietnia 2020!

Nie zapomnij o Bitwie między Alfami. Czy myślisz, że jesteś Alfą? Udowodnij to! Zgłoś się na wyścigi (fale) o godzinie 9:00 i 9:15. Jeśli naprawdę chcesz osiągnąć jak najlepszy czas. Zgłoszenia przyjmowane są jako zespół lub indywidualny uczestnik. Warto się pospieszyć, ponieważ tylko 88 twardzieli może wziąć udział w tej bitwie.

Więcej informacji na temat Hard Dog Race oraz zapisy można znaleźć na stronie.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: informacja prasowa; fot. Fotokompozytor.pl 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

W jaki sposób mierzyć tętno podczas aktywności fizycznej? [BIEGANIE, ROWER, SIŁOWANIA, FITNESS]

W jaki sposób mierzyć tętno podczas aktywności fizycznej? I drugie równie ważne pytanie: jak uzyskać dokładne odczyty pomiaru tętna podczas biegania, jazdy na rowerze, ćwiczeń na siłowni czy innych form ruchu? Ponadto wskażę sposób, z którego moim zdaniem warto korzystać podczas powyższych aktywności. Przedstawię również możliwości i ograniczenia dostępnych metod pomiaru tętna: na nadgarstku, na klatce piersiowej oraz na ręce. (więcej…)