Garmin vivosmart HR+. GPS i tętno z nadgarstka

polecane

Garmin vivosmart HR+. GPS i tętno z nadgarstka

Kamil Nowak
Maj 22, 2016
Aktualności

Garmin vivosmart HR+ to kolejna nowość w ofercie firmy Garmin. Vivosmart HR+ został uzbrojony we wszystko co można, aby śledzić nasz ruch. Co tym razem przygotował Garmin? 

Garmin vivosmart HR+ plus

Otóż Garmin przedstawił monitor aktywności, który ma wbudowany moduł GPS, więc precyzyjnie określi liczbę kroków, spalone kalorie, przebyty dystans, a wbudowany czujnik pomiaru tętna określi jego wartości. Jeśli komuś jeszcze mało, to Garmin vivosmart HR+ jest wodoodporny, wyświetla powiadomienia ze sparowanego telefonu, automatycznie łączy się i przekazuje dane do Garmin Connect.

Monitor aktywności Garmin vivosmart HR+ z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Elevate mierzy tętno przez 24 godziny na dobę. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS pomiary dystansu i tempa są jeszcze dokładniejsze, a spacer lub bieg są nanoszone na mapę. Oprócz monitorowania biegu, kroków i kalorii vivosmart HR+ plus zlicza również pokonane piętra i minuty intensywnej aktywności.

Przez cały dzień opaska vivosmart HR+ przypomina o tym, by regularnie dbać o chwilowe przerwy na ruch np. spacer, bieganie, przejście się kilka minut etc. Po jeden godzinie braku aktywności pasek ruchu i wibracje poinformują, że czas się ruszyć. Tym samym nie zapomnimy o przerwie na spacer pomiędzy służbowymi obowiązkami.

Niedawno pisaliśmy o produkcie, który został dopiero co zaprezentowany i był to Garmin Forerunner 735XT. W tym materiale powołaliśmy się na resztę nowych urządzeń, które przedstawił Garmin w ostatnim czasie. A już po kilku dniach dowiedzieliśmy się, że do rodziny dołączył vivosmart HR+. Firma nie zwalnia tempa i od razu nasuwa się pytanie, co jeszcze pokaże Garmin do końca roku?

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne / więcej na garmin.com

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie niszczy stawy. Czy to prawda?

Jeśli zaczynasz biegać, to pewnie spotkałeś się nie raz ze stwierdzeniem, że bieganie zniszczy Tobie stawy, ale czy to prawda? Czy bieganie działa na stawy na tyle destrukcyjnie, że będziesz kiedyś cierpieć na jakieś schorzenia lub nabawisz się ciężkiego urazu?  (więcej…)