Garmin vivosmart HR+. GPS i tętno z nadgarstka

polecane

Garmin vivosmart HR+. GPS i tętno z nadgarstka

Kamil Nowak
22 maja, 2016
Aktualności

Garmin vivosmart HR+ to kolejna nowość w ofercie firmy Garmin. Vivosmart HR+ został uzbrojony we wszystko co można, aby śledzić nasz ruch. Co tym razem przygotował Garmin? 

Garmin vivosmart HR+ plus

Otóż Garmin przedstawił monitor aktywności, który ma wbudowany moduł GPS, więc precyzyjnie określi liczbę kroków, spalone kalorie, przebyty dystans, a wbudowany czujnik pomiaru tętna określi jego wartości. Jeśli komuś jeszcze mało, to Garmin vivosmart HR+ jest wodoodporny, wyświetla powiadomienia ze sparowanego telefonu, automatycznie łączy się i przekazuje dane do Garmin Connect.

Monitor aktywności Garmin vivosmart HR+ z technologią pomiaru tętna na nadgarstku Elevate mierzy tętno przez 24 godziny na dobę. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS pomiary dystansu i tempa są jeszcze dokładniejsze, a spacer lub bieg są nanoszone na mapę. Oprócz monitorowania biegu, kroków i kalorii vivosmart HR+ plus zlicza również pokonane piętra i minuty intensywnej aktywności.

Przez cały dzień opaska vivosmart HR+ przypomina o tym, by regularnie dbać o chwilowe przerwy na ruch np. spacer, bieganie, przejście się kilka minut etc. Po jeden godzinie braku aktywności pasek ruchu i wibracje poinformują, że czas się ruszyć. Tym samym nie zapomnimy o przerwie na spacer pomiędzy służbowymi obowiązkami.

Niedawno pisaliśmy o produkcie, który został dopiero co zaprezentowany i był to Garmin Forerunner 735XT. W tym materiale powołaliśmy się na resztę nowych urządzeń, które przedstawił Garmin w ostatnim czasie. A już po kilku dniach dowiedzieliśmy się, że do rodziny dołączył vivosmart HR+. Firma nie zwalnia tempa i od razu nasuwa się pytanie, co jeszcze pokaże Garmin do końca roku?

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne / więcej na garmin.com

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak biegać poprawnie? Technika biegu bez tajemnic

Jak biegać poprawnie? Jak układać sylwetkę, aby nie marnować własnej energii, biegać efektywnie i nie doznać kontuzji? Na co zwracać uwagę, gdy chcemy stać się lepszymi biegaczami? Zawiłości związane z prawidłową techniką biegu wyjaśnia Sylwia Ejdys-Tomaszewska. (więcej…)