58 dni do startu Garmin Ultra Race w Radkowie
58 dni do startu Garmin Ultra Race w Radkowie

polecane

58 dni do startu Garmin Ultra Race w Radkowie

Edward Królikowski
16 lipca, 2019
Aktualności

Garmin Ultra Race Radków 2019 potrwa aż trzy dni i będzie prawdziwym świętem biegowym w Górach Stołowych. Zawodnicy będą rywalizować na czterech dystansach: 9 km, 24 km, 53 km i 81 km. Zapisy nadal trwają!

58 dni do startu Garmin Ultra Race w Radkowie

Garmin Ultra Race to biegowy cykl górski, w składzie którego znajdują się trzy wydarzenia – biegi w Myślenicach, które odbyły się 4 maja, najbliższa weekendowa impreza w Radkowie (13-15 września) oraz biegi ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku, które wystartują 7 grudnia 2019 roku.

Pierwsza edycja zawodów Garmin Ultra Race (GUR) odbyła się w Radkowie w 2016 roku. Tak rozpoczęła się historia całego cyklu. Najdłuższy wówczas rozegrany dystans wynosił 53 km, jego pierwszym zwycięzcą był Bartosz Ceberak, który przekroczył linię mety z czasem: 04:53:36. Rok później powtórzył ten wyczyn poprawiając wynik końcowy na 04:42:24, który obowiązuje do tej pory. Czy znajdą się śmiałkowie, którzy zaatakują ten rekord? Przekonamy się o tym już za 58 dni!

W tegorocznej odsłonie cyklu GUR w Radkowie zawodnicy będą rywalizować na czterech dystansach: 9 km, 24 km, 53 km i 81 km. Ale można także wystartować w trzydniowej etapówce, czyli Challenge 158K pokonując dzień po dniu dystanse GUR 81, GUR 53 oraz GUR 24. Wszystkie dystanse poprowadzone są szlakami i ścieżkami Gór Stołowych. Start i meta zlokalizowane są w Radkowie.

Imprezą towarzyszącą są zawody biegowe dla dzieci Garmin Kids na jednym z trzech dystansów: 200 m, 500 m oraz 1000 m.

Cudowna wiadomość na początek tygodnia <3Zawodnicy biorący udział w pierwszej edycji cyklu Garmin Ultra Race w…

Opublikowany przez Garmin Ultra Race in Poland Niedziela, 14 lipca 2019

Zapisu na wszystkie dystanse są tutaj: https://ultrarace.pl/radkow

Opracowano na podstawie: https://ultrarace.pl/radkow; fot. Garmin Ultra Race / organizator cyklu

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

SHOES-TE: pogromca grzybów i bakterii do obuwia

Jeśli masz problem z nieprzyjemnym zapachem obuwia, to warto zaopatrzyć się w produkt, który go zwalczy. SHOES-TE, bo o nim mowa, to polski środek powstały z potrzeb dnia codziennego. Dobry zarówno do szpilek, jak i butów sportowych. W czym tkwi tajemnica jego unikalności i czy faktycznie jest lepszy od pozostałych. Zapraszamy do lektury naszej recenzji. (więcej…)