58 dni do startu Garmin Ultra Race w Radkowie
58 dni do startu Garmin Ultra Race w Radkowie

polecane

58 dni do startu Garmin Ultra Race w Radkowie

Edward Królikowski
16 lipca, 2019
Aktualności

Garmin Ultra Race Radków 2019 potrwa aż trzy dni i będzie prawdziwym świętem biegowym w Górach Stołowych. Zawodnicy będą rywalizować na czterech dystansach: 9 km, 24 km, 53 km i 81 km. Zapisy nadal trwają!

58 dni do startu Garmin Ultra Race w Radkowie

Garmin Ultra Race to biegowy cykl górski, w składzie którego znajdują się trzy wydarzenia – biegi w Myślenicach, które odbyły się 4 maja, najbliższa weekendowa impreza w Radkowie (13-15 września) oraz biegi ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku, które wystartują 7 grudnia 2019 roku.

Pierwsza edycja zawodów Garmin Ultra Race (GUR) odbyła się w Radkowie w 2016 roku. Tak rozpoczęła się historia całego cyklu. Najdłuższy wówczas rozegrany dystans wynosił 53 km, jego pierwszym zwycięzcą był Bartosz Ceberak, który przekroczył linię mety z czasem: 04:53:36. Rok później powtórzył ten wyczyn poprawiając wynik końcowy na 04:42:24, który obowiązuje do tej pory. Czy znajdą się śmiałkowie, którzy zaatakują ten rekord? Przekonamy się o tym już za 58 dni!

W tegorocznej odsłonie cyklu GUR w Radkowie zawodnicy będą rywalizować na czterech dystansach: 9 km, 24 km, 53 km i 81 km. Ale można także wystartować w trzydniowej etapówce, czyli Challenge 158K pokonując dzień po dniu dystanse GUR 81, GUR 53 oraz GUR 24. Wszystkie dystanse poprowadzone są szlakami i ścieżkami Gór Stołowych. Start i meta zlokalizowane są w Radkowie.

Imprezą towarzyszącą są zawody biegowe dla dzieci Garmin Kids na jednym z trzech dystansów: 200 m, 500 m oraz 1000 m.

Cudowna wiadomość na początek tygodnia <3Zawodnicy biorący udział w pierwszej edycji cyklu Garmin Ultra Race w…

Opublikowany przez Garmin Ultra Race in Poland Niedziela, 14 lipca 2019

Zapisu na wszystkie dystanse są tutaj: https://ultrarace.pl/radkow

Opracowano na podstawie: https://ultrarace.pl/radkow; fot. Garmin Ultra Race / organizator cyklu

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Fitbit Inspire HR – 90 dni testów. Czy warto było?

Fitbit Inspire HR to przystępna cenowo opaska fitness, która śledzi to, co robimy na przestrzeni całego dnia. Czuwa nad naszym zdrowiem monitorując kroki, tętno, analizując sen czy zachęcając do większego ruchu, który wpływa korzystnie na samopoczucie użytkownika. Czy warto było poświęcić na test aż 90 dni? (więcej…)