Zapisy na 21. Poznań Maraton
Na to czekaliśmy kilka lat! Wystartowały zapisy na 21. Poznań Maraton!

polecane

Na to czekaliśmy kilka lat! Wystartowały zapisy na 21. Poznań Maraton!

Tomasz Wołoćko
23 czerwca, 2022
Aktualności

Na tę chwilę czekaliśmy prawie trzy lata. Przez Poznań po długiej przerwie przebiegną fani królewskiego dystansu. Zapisy na 21. Poznań Maraton wystartowały, a 16 października zawodnicy wyruszą na trasę!

Zapisy na 21. Poznań Maraton

– Wiemy, że zawodnicy stęsknili się za maratonem w Poznaniu, a my stęskniliśmy się za nimi – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor 21. Poznań Maratonu. – Na wszystkich chętnych do startu ulicami naszego miasta czeka 5 tysięcy pakietów startowych. Liczymy na to, że rozejdą się wszystkie.

Zapisy na 21. Poznań Maraton

Do maratońskiej rywalizacji w Poznaniu powrócą także zawodnicy na wózkach. Dla nich również jest to pierwszy po przerwie start. Obecnie Organizatorzy – Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji pracują nad przebiegiem trasy. Zapowiadają nowy, sprzyjający biciu kolejnych rekordów życiowych przebieg.

Wysokość opłat startowych:

➡140 zł przy zgłoszeniach w terminie do 19 lipca 2022 r.
➡170 zł przy zgłoszeniach w terminie od 20 lipca do 15 września 2022 r.
➡190 zł przy zgłoszeniach w terminie od 16 września do 13 października 2022 r.
➡250 zł przy zgłoszeniach w dniach 14 i 15 października 2022 r.

21. Poznań Maraton koszulka startowa

By zachęcić do startu w imprezie, dzień przed uruchomieniem zapisów Organizatorzy przedstawili layout tegorocznej koszulki. Jej projekt graficzny zachwycił internatów, którzy ochoczo deklarowali chęć jej zakupu. Od tego roku zawodnicy mogą bowiem wybrać pakiet z koszulką lub bez niej. Jeśli podoba nam się najnowszy maratoński t-shirt, wystarczy przy rejestracji na 21. Poznań Maraton, kliknąć w opcję DODAJ KOSZULKĘ. Cena to 40 zł. Jeżeli nie zrobimy tego przy rejestracji – nic straconego. Koszulkę będzie można dodać później, po zalogowaniu na konto biegacza.

Zapisy na 21. Poznań Maraton

Jak w poprzednich latach będziemy gościć w progach Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie zlokalizowane będzie miasteczko maratońskie, start i meta biegu. Nie zabraknie też targów sportowych, które od wiosny tego roku mają nową nazwę: Run Sport Expo. W oczekiwaniu na upragniony start zachęcamy do śledzenia najświeższych wiadomości dotyczących zawodów na stronie internetowej www.marathon.poznan.pl oraz fanpage’u.

Źródło: tekst informacja prasowa; fot. Kamil Nowak / Bieganie Uskrzydla 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suunto 5 Peak – cóż mogę powiedzieć, przeczytajcie sami! Recenzja

Halo? – Dzień dobry, tutaj Suunto. – O co chodzi? – Dawno się nie kontaktowaliśmy. Chcemy przekazać ekscytującą informację. Wkrótce pojawi się nowy zegarek Suunto. – Podeślijcie sprzęt na testy, zobaczę, co to za urządzenie i czy mi się spodoba. – Już go wysłaliśmy. Paczkę otrzymasz jeszcze przed oficjalną światową premierą. Zapis tej rozmowy telefonicznej pochodzi z pierwszego tygodnia 2022 r. Nie przedłużając, poniżej znajduje się moja szczegółowa i obszerna recenzja interesującego zegarka Suunto 5 Peak! (więcej…)