Buty Altra Running są już dostępne w Polsce. Będziemy je testować!

polecane

Buty Altra Running są już dostępne w Polsce. Będziemy je testować!

Kamil Nowak
Wrzesień 24, 2017
Aktualności

Ostatnio zrobiło się o nich głośno. Chodzi o buty do biegania Altra Running i fakt pojawienia się tej marki w Polsce. Firma Altra wyróżnia się na tle pozostałych producentów obuwia sportowego technologiami zastosowanymi w poszczególnych modelach.

O tym, że buty do biegania są najważniejszym elementem biegowego sprzętu nie trzeba nikogo przekonywać. To prawidłowo dobrane obuwie zapewnia większą frajdę podczas treningu, chroni stawy biegacza, a także gwarantuje wysoki komfort. Od kilku dni na polskim rynku obecna jest nowa marka – Altra Running. Produkty tej firmy cechują się kilkoma innowacyjnymi i sprawdzonymi rozwiązaniami. W praktyce świadczyć o tym mogą liczne wyróżnienia i opinie zadowolonych użytkowników, ale także nagrody przyznawane przez magazyny m.in. „Runner’s World” czy „Competitor Magazine”. Altra łączy ze sobą komfort, sposób na poprawę techniki oraz szybkości działania, naturalność i unikalny design.

Wybierając buty biegowe Altra możemy mieć pewność, że każdy mijający biegacz zwróci na nas uwagę. Nie dlatego, że dobrze wyglądamy – to być może też – ale główne przez buty. Modele, które trafiły do Polski po prostu robią wrażenie! Na tyle, że postanowiliśmy przetestować dla Was jeden egzemplarz i będą to buty Altra Timp (link do sklepu TriCentre) w zabójczym czerwonym kolorze.

Co sprawia, że buty Altra Running są wyjątkowe?

To oryginalny wygląd butów, ale także zastosowane rozwiązania technologiczne. Dzięki systemowi  technologii Foot Shape (baaardzo szerokiej cholewce dopasowanej do naturalnej szerokości i budowy stopy) oraz użyciu „zerowego drop-u” Zero Drop uzyskano ponadprzeciętny komfort biegania. Przekłada się to pozytywnie na ochronę przed kontuzjami i przeciążeniami, a także znacząco odciąża kręgosłup i gwarantuje odpowiednią postawę podczas biegu. Szeroka cholewka zapewnia wygodną przestrzeń dla palców, przez co znacząco eliminuje problemy ze ściśniętą stopą i schodzącymi paznokciami.

Wkrótce więcej szczegółów! Śledźcie naszego Facebooka!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Tętno z ręki, nadgarstka a może z klatki piersiowej?

Tętno od zawsze fascynowało ludzi sportu, a od momentu kiedy rozwój technologii pozwolił na monitorowanie tego parametru w czasie wysiłku fizycznego, analiza tętna na stałe wkroczyła do lekkoatletycznego świata. Wszystkim bez wyjątku udzieliły się korzyści płynące ze znajomości tętna. Z czasem zyskały także osoby postronne, które związane rekreacyjnie ze sportem mogły poznać swoje tętno. Ewolucja trwa po dzień dzisiejszy i nie zamierza się zatrzymywać. Ostatnim, który dołożył cegiełkę ku rozwojowi tej technologii jest fiński Polar. (więcej…)