Bieg Firmowy: Remote Edition 2020 zapisy
Poznajcie Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

polecane

Poznajcie Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

Jerzy Stawiński
9 lipca, 2020
Aktualności

Dołącz do tysięcy firmowych biegaczy, którzy poprzez integrację i wspólną aktywność pomagają dzieciom w walce o zdrowie. Już 29 sierpnia 2020 r., na terenie całej Polski, odbędzie się tegoroczna 14. edycja Biegu Firmowego. Jak wziąć udział w edycji wirtualnej?

Bieg Firmowy: Remote Edition 2020 zapisy

Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie.  -Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym – zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

29 sierpnia pobiegniemy dla 12 podopiecznych Fundacji Everest. 🏃‍♂️💙Dziś opowiemy Wam o Lenie i Kilianie.Lena…

Opublikowany przez Bieg Firmowy Czwartek, 9 lipca 2020

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz gwarancję organizacji wydarzenia w warunkach skrajnej niepewności, organizatorzy dostarczają wyjątkowe rozwiązanie.
Firmy, jak każdego roku, mogą pobiec i pomóc, tym razem w formie dobrze przemyślanej, wirtualnej sztafety biegowej. Podczas tegorocznej edycji każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny pokona dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną. Nowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firm z Wrocławia i Warszawy, ale również z całej Polski.

Poznajcie naszego partnera medialnego Bergman Engineering. 🤝Bergman Engineering to wrocławska spółka zajmująca się…

Opublikowany przez Bieg Firmowy Czwartek, 9 lipca 2020

– Już po raz piąty, bierzemy udział w Biegu Firmowym, a trzeci raz z rzędu występujemy w roli Partnera Strategicznego. To jedno z tych wydarzeń, w które nasi pracownicy chętnie się angażują, w myśl postawy ‘support through sport’. I chociaż tegoroczna edycja jest inna od poprzednich, to i tym razem możemy liczyć na wsparcie naszych pracowników, którzy z telefonami w rękach, pobiegną na rzecz chorych dzieci. Cieszy nas to, że promując aktywność fizyczną, możemy okazać realną pomoc potrzebującym – mówi Roksana Aneta Obuchowska-Waslicka, Co-head Poland Communications w Credit Suisse.

Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

Przedstawiamy Bieg Firmowy: Remote Edition.

Organizator: Fundacja Everest
Realizator: Grupa Eventowa Compani
Sponsorzy: 3M, Credit Suisse, Multisport, ZF, Pyszne.pl
Partner Technologiczny: Deviniti

Źródło: informacja prasowa; Bieg Firmowy

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Banany, czyli jedna z najlepszych przekąsek dla biegaczy

Banany, to jedne z najpopularniejszych owoców, naszpikowane cennymi witaminami i związkami mineralnymi, które upodobali sobie biegacze spożywając je zarówno przed, jak i po treningu. Co takiego siedzi w bananie? Dlaczego jest tak dobrym źródłem węglowodanów potrzebnych biegaczom?  (więcej…)