Bieg Firmowy: Remote Edition 2020 zapisy
Poznajcie Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

polecane

Poznajcie Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

Jerzy Stawiński
9 lipca, 2020
Aktualności

Dołącz do tysięcy firmowych biegaczy, którzy poprzez integrację i wspólną aktywność pomagają dzieciom w walce o zdrowie. Już 29 sierpnia 2020 r., na terenie całej Polski, odbędzie się tegoroczna 14. edycja Biegu Firmowego. Jak wziąć udział w edycji wirtualnej?

Bieg Firmowy: Remote Edition 2020 zapisy

Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie.  -Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym – zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

29 sierpnia pobiegniemy dla 12 podopiecznych Fundacji Everest. 🏃‍♂️💙Dziś opowiemy Wam o Lenie i Kilianie.Lena…

Opublikowany przez Bieg Firmowy Czwartek, 9 lipca 2020

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz gwarancję organizacji wydarzenia w warunkach skrajnej niepewności, organizatorzy dostarczają wyjątkowe rozwiązanie.
Firmy, jak każdego roku, mogą pobiec i pomóc, tym razem w formie dobrze przemyślanej, wirtualnej sztafety biegowej. Podczas tegorocznej edycji każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny pokona dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną. Nowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firm z Wrocławia i Warszawy, ale również z całej Polski.

Poznajcie naszego partnera medialnego Bergman Engineering. 🤝Bergman Engineering to wrocławska spółka zajmująca się…

Opublikowany przez Bieg Firmowy Czwartek, 9 lipca 2020

– Już po raz piąty, bierzemy udział w Biegu Firmowym, a trzeci raz z rzędu występujemy w roli Partnera Strategicznego. To jedno z tych wydarzeń, w które nasi pracownicy chętnie się angażują, w myśl postawy ‘support through sport’. I chociaż tegoroczna edycja jest inna od poprzednich, to i tym razem możemy liczyć na wsparcie naszych pracowników, którzy z telefonami w rękach, pobiegną na rzecz chorych dzieci. Cieszy nas to, że promując aktywność fizyczną, możemy okazać realną pomoc potrzebującym – mówi Roksana Aneta Obuchowska-Waslicka, Co-head Poland Communications w Credit Suisse.

Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

Przedstawiamy Bieg Firmowy: Remote Edition.

Organizator: Fundacja Everest
Realizator: Grupa Eventowa Compani
Sponsorzy: 3M, Credit Suisse, Multisport, ZF, Pyszne.pl
Partner Technologiczny: Deviniti

Źródło: informacja prasowa; Bieg Firmowy

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak nie zwariować za biurkiem? Moje rady dla biegaczy

Natchnieniem do napisania tego tekstu były ociężałe nogi, obolały tyłek, usztywniony jak kij kręgosłup i zmęczone oczy. To moje kary za grzechy, kiedy godzinami nie odstępuję biurka, pisząc kolejne linijki recenzji. Mam jednak swoje sprawdzone patenty na to, jak lepiej znieść godziny na siedząco, bo czasami górę nad własnym komfortem bierze chęć skończenia recenzji. O komforcie będzie więc dalsza część tekstu. (więcej…)