41. PZU Maraton Warszawski startuje za 94 dni
41. PZU Maraton Warszawski startuje za 94 dni!

polecane

41. PZU Maraton Warszawski startuje za 94 dni!

Edward Królikowski
Czerwiec 27, 2019
Biegi

Jeden z najbardziej popularnych biegów w Polsce startuje za 94 dni! Tyle czasu pozostało do 41. PZU Maratonu Warszawskiego, który sprawi, że 29 września na ulicach stolicy pojawią się tysiące miłośników aktywności fizycznej.

41. PZU Maraton Warszawski startuje za 94 dni

Do startu jednego z największych maratonów w kraju pozostały 3 miesiące. Czas najwyższy zabrać się za solidne przygotowania formy do biegu na dystansie 42 km 195 m. Nieważne czy będzie to pierwsza walka z maratonem, czy kolejna o nową życiówkę, każdy kto 29 września pojawi się na starcie 41. PZU Maraton Warszawski będzie mógł być z siebie dumny.

Trwają zapisy na 41. PZU Maraton Warszawski edycja 2019. Wystarczy wejść na stronę wydarzenia, kliknąć przycisk „Zapisz się” i postępować zgodnie z instrukcjami. Zachęcamy do wzięcia udziału i przypominamy: im szybciej – tym lepiej, oraz taniej. Przygotowania do biegu na królewskim dystansie warto zacząć już teraz. Do końca sierpnia obowiązują poniższe stawki opłaty startowej:

  • 150 zł za pakiet podstawowy bez koszulki,
  • 169 zł za pakiet z koszulką bawełnianą,
  • 199 zł za pakiet z koszulką techniczną New Balance,
  • 218 zł za pakiet z dwiema koszulkami (bawełniana i techniczna) New Balance.

Maraton Warszawski

Na mecie zeszłorocznego, jubileuszowego biegu zameldowało się 7527 biegaczy. Wszyscy zawodnicy świętowali 40. edycję Maratonu Warszawskiego, który nawiązywał do tradycji pierwszego biegu – w nietypowy sposób łączył sport ze sztuką. Najlepsi Polacy, poza nagrodami pieniężnymi, otrzymali obrazy zdolnych polskich artystów.

PZU ponownie wesprze Maraton Warszawski i zaangażuje w organizację Wielkiego Biegu jako sponsor tytularny. W ostatnią niedzielę września, ulicami Warszawy pobiegnie tysiące uczestników 41. PZU Maratonu Warszawskiego.

Fundacja „Maraton Warszawski” i PZU współpracują od 2013 roku.

Źródło: http://pzumaratonwarszawski.com/ fot. Piotr Dymus (dwa pierwsze od góry)

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Elektrostymulacja lekiem na potreningowy ból? Testujemy aparat Bluetens

Elektrostymulacja stała się bardzo modnym terminem używanym przez wielu marketingowców. Podobno jest lekiem na potreningowy ból, modelowanie sylwetki, szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, a nawet rozbijanie cellulitu. Czy elektrostymulacja działa, jak wpływa na organizm i jakie dobroczynne skutki można odczuć stosując zabiegi z jej udziałem, opowiemy przy okazji testu aparatu Bluetens. (więcej…)