4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – znamy już trasę

polecane

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – znamy już trasę

Kamil Nowak
czerwiec 8, 2016
Biegi

Organizator PKO Nocny Wrocław Półmaraton zaprezentował trasę biegu na tegoroczną edycję. Jest ona bardzo zbliżona do tej, jaką mieliśmy w roku ubiegłym. Jest to dobra informacja, ponieważ biegacze będą mogli zapoznać się z najciekawszymi miejscami we Wrocławiu i zarazem powalczyć o życiówkę. Zobacz, jak przebiegać będzie trasa biegu. 

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton odbędzie się 18 czerwca 2016 r. Biegacze wystartują z terenu Stadionu Olimpijskiego o 22:00, ostatni zawodnicy powinni pojawić się na mecie do 1:30.

Półmaraton w Stolicy Dolnego Śląska to obecnie jedyna spośród dużych i liczących się w kraju i zagranicą imprez, organizowana nocą. Jej niespotykany klimat został błyskawicznie doceniony przez biegaczy – wszystkie tegoroczne pakiety startowe zostały wyprzedane w ciągu nieco ponad 3 miesięcy, w tempie około 100 dziennie. Dodatkowa pula 1000 miejsc spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem – wszystkie numery zostały sprzedane w godzinę. W biegu wystartuje łącznie rekordowe 10 000 osób.

Wzdłuż trasy półmaratonu niewielkie, kilkuosobowe zespoły muzyczne zagrają na żywo wybrane utwory muzyki klasycznej. To oznacza, że przy okazji biegu odbędzie się wiele niepowtarzalnych koncertów, stanowiących jednocześnie część imprezy.

medale

Po raz kolejny trofea dla uczestników wrocławskich biegów będą składać się w większą całość. W czterech najbliższych biegach, w 2016 i 2017 r. (4. i 5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton oraz 34. i 35. Wrocław Maraton) zawodnicy otrzymają miniatury ważnych wrocławskich budynków. Za ukończenie tegorocznego półmaratonu biegacze otrzymają miniaturę Narodowego Forum Muzyki. Po przebiegnięciu wszystkich czterech wrocławskich biegów (półmaraton i maraton w bieżącym oraz kolejnym roku) uczestnicy otrzymają pamiątkową paterę z zarysem Wrocławia oraz miejscami przeznaczonymi na przestrzenne medale.

Powodzenia i do zobaczenia na starcie 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton!

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne / więcej: pol.wroclawmaraton.pl

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Vantage V2 – czy polubiłem ten sprzęt? [RECENZJA]

Zegarek GPS Polar Vantage V2 stworzono dla sportowców, którzy chcą trenować bardziej świadomie i w pełni wykorzystywać własny potencjał. Urządzenie pozwala zdobyć praktyczne informacje dotyczące zarówno zaangażowania organizmu podczas treningu, ale też momentów, kiedy solidnie odpocząć i poświęcić więcej czasu na regenerację. Posiadacz zegarka otrzyma dostęp do wiedzy marki Polar zdobytej dzięki analizie milionów aktywności. Czy zegarek posiada słabe strony? Co z dokładnością GPS i pomiarem tętna? Będzie też okazja do zakupu urządzenia ze sporym rabatem!  (więcej…)