Już ponad 5 tysięcy nazwisk na liście startowej 17. Półmaratonu Warszawskiego

polecane

Już ponad 5 tysięcy nazwisk na liście startowej 17. Półmaratonu Warszawskiego

Jerzy Stawiński
styczeń 26, 2023
Biegi

To już pewne! Na dwa miesiące przed imprezą udział w 17. Półmaratonie Warszawskim zadeklarowało ponad 5 tysięcy biegaczy! Jeśli myślisz o udziale w imprezie, nie zwlekaj. Tylko do końca stycznia obowiązuje niższa opłata startowa.

WOŚP i Półmaraton Warszawski 2023

„Wiosna startuje w Warszawie” już 26 marca – za mniej niż 60 dni. Na stołecznych ulicach, jak co roku, pojawi się kilka tysięcy osób, które łączy wspólna pasja i cel. A frekwencja jak zwykle dopisuje. Już dziś możemy z dumą potwierdzić, że na liście startowej pojawiły się nazwiska ponad 5 tysięcy osób. – Cieszymy się, że jest już nas 5 tysięcy! To będzie po raz kolejny znakomite powitanie wiosny – co roku obserwujemy ile radości sprawia to wydarzenie. Półmaraton Warszawski nigdy się nie nudzi! Mamy na liście startowej osoby, które biegają regularnie i widzimy się z nimi co roku, ale są też nowe nazwiska i mamy nadzieję, że debiutantów będzie tylko więcej i więcej – mówi Magda Skrocka, zastępca dyrektora w Fundacji „Maraton Warszawski”.

Zmiana opłaty – nie przegap! Organizatorzy biegu przypominają o terminach zmian opłat startowych. Wraz z końcem stycznia opłata startowa na 17. Półmaraton Warszawski wzrośnie. Osoby, które wypełniły formularz rejestracyjny, ale nie opłaciły pakietu, również zostaną objęte zmianą! Zapisz się przed zmianą opłat: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Biegacze zainteresowani zawodami mogą użyć ścieżki charytatywnej, czyli akcji #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów na 17. Półmaraton Warszawski. W ramach zgłoszenia każdy biegacz wybiera jedną z organizacji charytatywnych i dla niej zbiera fundusze. Zbiórki, promowane w sieci i powiększane przez darczyńców, to opcja na wsparcie wybranej Fundacji przy okazji biegania. Osiągnięcie kwoty minimalnej upoważnia do odebrania pakietu startowego oraz wyjątkowego – pomarańczowego numeru startowego #BiegamDobrze.

Licytuj dla WOŚP i stań się numerem „1” na 17. Półmaratonie Warszawskim!

Półmaratonowi Warszawskiemu jak zwykle towarzyszyć będzie bieg towarzyszący. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem i szukasz motywacji, weź udział w New Balance Biegu na Piątkę. To właśnie od tego dystansu wielu zawodników rozpoczyna starty w imprezach ulicznych. Jednocześnie – jeżeli jesteś doświadczonym biegaczem – na takiej trasie możesz powalczyć i spróbować prawdziwego ścigania.

Znane już są terminy pracy Biura Zawodów, które jak zwykle zlokalizowane będzie w Pałacu Kultury i Nauki:

24 marca 2023 (piątek) – 14:00 – 20:00
25 marca 2023 (sobota) – 10:00 – 20:00

W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne. Biegacze oprócz odbioru pakietów będą mogli przespacerować się po EXPO – targach biegowych. Zapiszcie sobie marcowy weekend w kalendarzach – zaplanujcie udział w biegowym weekendzie! Do zobaczenia na starcie!

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Grit X Pro i Polar Vantage V2 – (nie) identyczne zegarki. Porównanie

Segment zegarków GPS dla osób aktywnych fizycznie jest wypełniony po brzegi. Od urządzeń z kilkoma funkcjami, które można nabyć za mniej niż 500 zł, po rozbudowane zegarki GPS klasy premium, na które trzeba wygospodarować 2–3 tys. zł. Dopowiedzieć trzeba, że górnej granicy cenowej nie ma. Dziś porównam dwa podobne, ale nie identyczne zegarki klasy premium – Polar Grit X Pro i Polar Vantage V2. Który z nich wybrać? (więcej…)