WOŚP i Półmaraton Warszawski 2023
Licytuj dla WOŚP i stań się numerem „1” na 17. Półmaratonie Warszawskim!

polecane

Licytuj dla WOŚP i stań się numerem „1” na 17. Półmaratonie Warszawskim!

Tomasz Wołoćko
26 stycznia, 2023
Biegi

Ostatnia niedziela stycznia jak zwykle należeć będzie do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To właśnie wtedy odbędzie się 31. edycja akcji charytatywnej, która w tym roku pomaga osobom chorym na sepsę. W ostatnich dniach Fundacja „Maraton Warszawski” dołączyła do grona wielu firm wspierających WOŚP w szczytnym celu! Ty również możesz pomóc, licytując wyjątkowy pakiet startowy na 17. Półmaraton Warszawski.

WOŚP i Półmaraton Warszawski 2023

Trwa licytacja wyjątkowego pakietu startowego na 17. Półmaraton Warszawski. Wyróżnia go unikatowy numer – „1”. Takiego numeru nigdy nie przydziela system rejestracyjny – nadaje go wyłącznie organizator w wyjątkowych okolicznościach. Osoba, która wygra aukcję, otrzyma również koszulkę techniczną z biegu oraz zaproszenie do strefy VIP. Cała wpłata zwycięzcy licytacji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja rozpoczęła się tradycyjnie – od symbolicznej złotówki, po godzinie kwota wynosiła już 1550 złotych! Ofertę można podbijać do 30 stycznia.

Udział w licytacji można wziąć, przebijając aktualną kwotę na stronie z aukcją: https://allegro.pl/oferta/17-polmaraton-warszawski-numer-1-13156773826

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa od 1993 roku zbierając miliony złotych dla polskich szpitali na specjalistyczny sprzęt. Tegoroczne hasło 31. edycji WOŚP brzmi: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. W zeszłym roku udało się zebrać rekordowe 224 376 706 zł. Fundacja „Maraton Warszawski” nie po raz pierwszy dokłada cegiełkę do działań na rzecz ochrony zdrowia. Podobną do tegorocznej licytację Fundacja „Maraton Warszawski” zorganizowała przy okazji 13. Półmaratonu Warszawskiego. Wtedy aukcja zakończyła się kwotą 2800 zł. Czy w tym roku uda się pobić rekord?

WOŚP i Półmaraton Warszawski 2023

Tylko ciężki trening i konsekwencja zaprowadzą Cię na podium podczas zawodów, ale jeśli masz wielkie serce i pomaganie innym jest dla Ciebie codziennością, to możesz być pierwszy na starcie! To może być Twój pierwszy długodystansowy bieg lub jeden z wielu. Możesz walczyć o życiówkę lub pokonać trasę lekkim truchtem. Nieważny jest wiek i doświadczenie. Ważna jest chęć pomocy i wystartowania w biegu z absolutnie wyjątkowym numerem” – zachęcają organizatorzy.

Jedna z największych imprez biegowych w Europie! Ciągle trwają zapisy na 17. Półmaraton Warszawski, który odbędzie się w ostatnią niedzielę marca – 26.03. Aktualnie na liście znajduje się niemal 5 tysięcy osób, a chętnych ciągle przybywa! Nadchodzące wydarzenie jest świetną okazją, aby spróbować swoich sił na dłuższym dystansie po raz pierwszy, albo pobić swój życiowy rekord. Na uczestników czeka wspaniała atmosfera jednego z największych biegów w Europie oraz pamiątkowe medale. Zapisy są dostępne pod linkiem: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/

Weź udział w licytacji i stań się posiadaczem numeru jeden!

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Trening interwałowy – zaplanuj go w domu, biegaj sprawniej

Trening interwałowy (potocznie: interwały) może niezwykle szybko poprawić wyniki biegowe, wzmocnić mięśnie i sprawniej redukować tkankę tłuszczową. Aby tak się stało, trzeba go jednak zaplanować i starannie przebiec. Na przykładzie aplikacji Polar Flow pokażemy, jak biegać interwały i jak je zaplanować.  (więcej…)