Najlepsi zawodnicy 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego [TOP 10]

polecane

Kamil Nowak
31 marca, 2019
Aktualności

Oficjalne wyniki 14. PZU Półmaraton Warszawski 2019 prezentują się następująco: zwycięzcą został Gilbert Masai (Kenia), który dystans 20 km i 97,5 m pokonał w 01:01:43. Na podium stanął także: Cheruiyot Kirui Peter (Kenia) z czasem 01:01:57 oraz Sila Kiptoo (Kenia) który pokonał trasę maratonu w 01:02:03. Najszybszym Polakiem został Kamil Karbowiak z czasem 01:06:51.

Kamil Karbowiak – POL – 01:06:51

Dziękujemy wszystkim, którzy stanęli na starcie 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego! Podarowaliście nam dziś morze…

Opublikowany przez Maraton Warszawski Niedziela, 31 marca 2019

Zwyciężczynią 14. PZU Półmaraton Warszawski 2019 została Gladys Jeptepken (Kenia), która dystans 21 km i 97,5 m pokonała w 01:10:19. Na podium stanęła także: Oichia Tabitha Wamubi (Kenia) z czasem 01:11:07 oraz Muluget Gela Abebech (Etiopia) która pokonała trasę maratonu w 01:12:20. Najszybszą Polką była Natalia Mierzlikin z czasem 01:18:35.