14. Poznań Półmaratonu zapisy
14. Poznań Półmaraton. Pakiety startowe idą jak ciepłe bułeczki

polecane

14. Poznań Półmaraton. Pakiety startowe idą jak ciepłe bułeczki

Edward Królikowski
14 stycznia, 2022
Biegi

Od 13 stycznia można się zapisywać do 14. Poznań Półmaratonu, którego organizacja zaplanowana jest na dzień 3 kwietnia 2022 roku. Zapisy potrwają do 2 kwietnia pod warunkiem, że wcześniej nie zostanie przekroczony limit opłaconych miejsc tj. 8000 osób.

14. Poznań Półmaratonu zapisy

– Cieszymy się, że poznański półmaraton wraca na swój wiosenny termin. Jesteśmy dumni, że możemy po raz kolejny zaprosić miłośników biegania do startu w imprezie, którą w ubiegłym roku uznano za największą imprezę biegową na dystansie półmaratonu w Polsce – mówi Łukasz Miadziołko Dyrektor Półmaratonu.

W stosunku do poprzednich edycji jest kilka nowości. O niektórych pokrótce poniżej:

Kto będzie mógł wziąć udział:

  • osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko COVID-19 oraz ozdrowieńcy
    lub
  • osoby z negatywnym wynikiem testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 (PCR), wykonanym nie później niż 48h przed godziną startu 14. Poznań Półmaratonu.

14. Poznań Półmaratonu zapisy

Wszyscy biegacze najpóźniej w dniu 3.04.2022 muszą mieć ukończone 18 lat. Wysokość opłaty startowej będzie uzależniona od liczby zapisanych i opłaconych uczestników.
I tak kształtować się ona będzie:

1 – 2500 zapisana i opłacona osoba – 130 zł
2501 – 5000 zapisana i opłacona osoba – 150 zł
5001 – 7000 zapisana i opłacona osoba – 170 zł
7001 – 8000 zapisana i opłacona osoba – 200 zł

Tym samym zapraszamy fanów biegania do śledzenia aktualnej liczby zapisów na naszej stronie internetowej. Niezwykła atmosfera, doping kibiców, a przede wszystkim zaproszenie aktualnej rekordzistki Polski – Karoliny Nadolskiej niech będzie najlepszą zachętą do startu w Stolicy Wielkopolski. – W Poznaniu zawsze biegało mi się wyśmienicie. To tutaj 3 razy stawałam na podium, to tutaj ustanawiałam swoje kolejne rekordy życiowe, dlatego też zawsze chętnie startuję w Poznaniu i mierzę się z kolejnymi wyzwaniami.

Jak się zapisać?
Najlepiej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie: https://runner.halfmarathon.poznan.pl/run/join/4/choose. Można też wybrać tradycyjną formę zapisów i odwiedzić Biuro Zawodów osobiście.

Więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl.

Źródło: tekst informacja prasowa, zdjęcia Kamil Nowak

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suunto 5 – opinia pozytywna czy nie? [NAWIGACJA GPS, TĘTNO, BATERIA]

Suunto 5, czyli zegarek GPS, który jest ciekawy, w wielu aspektach dopracowany i zwyczajnie podoba mi się (to oczywiście w gigantycznym skrócie). W najnowszym wideo przyglądam się nawigacji GPS, optycznym czujnikom tętna i trybom baterii. Czy te funkcje są pomocne? Jaka jest moja końcowa opinia o Suunto? (więcej…)