13. PKO Poznań Półmaraton zapisy
13. PKO Poznań Półmaraton. Zmiana opłaty startowej!

polecane

13. PKO Poznań Półmaraton. Zmiana opłaty startowej!

Jerzy Stawiński
17 września, 2021
Biegi

Do 13. PKO Poznań Półmaratonu zostało już niewiele czasu. To już ostatnie dni, by skorzystać z niższej opłaty startowej! Od 21 września za udział w półmaratonie będzie trzeba zapłacić już 120 zł. Aktualna cena wynosi 95 zł.

13. PKO Poznań Półmaraton zapisy

To już ostatnie dni, by skorzystać z niższej opłaty startowej! Od 21 września za udział w 13. PKO Poznań Półmaratonie będzie trzeba zapłacić już 120 zł. Nie zwlekajcie i zapiszcie się jeszcze dziś. Obecnie na liście startowej biegu jest już 3900 uczestników. Do udziału w Półmaratonie oprócz osób zaszczepionych pełną dawką szczepionki przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2 udział w nim mogą wziąć również osoby, które posiadają aktualny unijny certyfikat ozdrowienia ważny na dzień udziału w 13. PKO Poznań Półmaratonie oraz osoby z przeciwwskazaniami medycznymi do szczepień przeciw COVID-19.

Zapisy do udziału w Półmaratonie potrwają do 16 października lub do wypełnienia limitu miejsc tj. 5000 (osoby zaszczepione) i 500 (tzw. „ozdrowieńcy” i osoby z przeciwwskazaniami medycznymi do szczepień).

W oczekiwaniu na prezentację trasy oraz medalu, poniżej znajduje się wygląd oficjalnej koszulki. Co ciekawe, to jej wzór w roku ubiegłym wybrali w głosowaniu internetowym zawodnicy.

Skorzystaj z niższej opłaty startowej! Opłaty startowe za udział w półmaratonie w tradycyjnej formule:

✅zgłoszenia do 20 września 2021 r. – opłata 95 zł
✅zgłoszenia 21 września – 14 października 2021 r. – opłata 120 zł
✅zgłoszenia w dniach 15 i 16 października 2021 r. – opłata 150 zł

Biegnij gdzie chcesz, a sercem pozostań w Poznaniu! Dla fanów biegów wirtualnych, przypominamy, że mamy również i taką formułę biegu. Każdy sam wybiera miejsce swojego startu, godzinę oraz dzień. Ważne, by start nastąpił w terminie od 11.10 do 17.10.2021 r. na dystansie 21,097 km.

13.PKO Poznań Półmaraton odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Sponsorem Tytularnym jest PKO Bank Polski.

Źródło: oprac. własne; fot. Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Wybieramy zaawansowany zegarek do biegania

Zegarek do biegania może stać się najlepszym przyjacielem biegacza i koordynować trening na każdym jego etapie, a nawet w trakcie dnia codziennego czy odpoczynku. Jest jednak kilka założeń, które powinien spełniać, aby właśnie za taki go uznać. Nie każdy zegarek do biegania będzie odpowiedni. Przedstawiamy 10 nietuzinkowych modeli. (więcej…)