Testuj produkty takich marek jak Salomon oraz Suunto
Testuj produkty takich marek jak Salomon oraz Suunto. Bezpłatnie!

polecane

Testuj produkty takich marek jak Salomon oraz Suunto. Bezpłatnie!

Redakcja
18 kwietnia, 2019
Aktualności

Wiosna sprawia, że każdy z nas ma więcej energii na realizację pasji. Jeśli jedną z nich jest bieganie, to warto odnotować, iż w całej Polsce prowadzone są bezpłatne treningi, w trakcie których można nie tylko testować produkty takich marek jak Salomon czy Suunto, ale również zasięgnąć porady biegowej. Co, gdzie i kiedy?

Testuj produkty takich marek jak Salomon oraz Suunto

Wszyscy obserwujemy wzrosty frekwencji na imprezach organizowanych na trailowych ścieżkach. Co roku do kalendarza biegów górskich dochodzą nowe imprezy przyciągające stałych bywalców, ale również nowych zapaleńców biegów w terenie. To najlepszy dowód na to, że każdy kto skusi się trening lub start w zawodach trailowych, będzie już zawsze do tego wracał. Z pewnością bieganie w terenie jest bardziej wymagające. Zmienna nawierzchnia, podbiegi, zbiegi, przeszkody, zachowanie pełnej koncentracji w czasie treningu czy wreszcie bieg w nieustającym zmiennym tempie to najważniejsze cechy biegania w terenie. Na trailowych i górskich ścieżkach nie ma nudy. Każdy trening może mieć w sobie smak przygody. Odpoczynek od zatłoczonego miasta, dotlenienie, obcowanie z przyrodą, a często piękne widoki to bez wątpienia największe plusy biegania w terenie. Oczywiście, że nie każdy ma możliwość mieszkać poza miastem, ale warto zauważyć, że większość z nas może pozwolić sobie na bieganie blisko natury.

Testuj produkty takich marek jak Salomon oraz Suunto

Salomon i Suunto wraz z siecią sklepów Intersport zapraszają na treningi biegowe w terenie, które będą powiązane z testami butów w wybranych miastach w Polsce. Wszystkie spotkania są bezpłatne, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na konkretne wydarzenie (ilość uczestników jest ograniczona). Treningi odbędą się między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Biesku-Białej, Łodzi, Rzeszowie i kilku innych miastach.

Testuj produkty takich marek jak Salomon oraz Suunto

Wspólne spotkania wystartowały 4 kwietnia i potrwają do 30 maja, zaś wszelkie bieżące informacje o cyklu znajdują się na tej stronie (zakładka Warsztaty). Warto jeszcze wspomnieć, że spotkania rozpoczynają się późnym popołudniem (godzina 18:30), aby każdy mógł się na nich pojawić. Ponadto osoby zainteresowane będą mogły wspólnie pobiegać na dystansie około 5-8 km. Każdy uczestnik testów otrzyma specjalną bandanę, idealną na wiosenną pogodę.

buty Salomon

Podczas treningów będzie można zapoznać się między innymi z butami: Salomon Sense Escape 2, Speedcross 5, Salomon Sense Escape Nocturne. W trakcie warsztatów ambasadorzy opowiedzą o tym, jak przygotować się do biegania w terenie, jak odpowiednio dostosować sprzęt, na co zwrócić uwagę w trakcie podbiegów czy zbiegów. Bieganie w terenie często kojarzy się z koniecznością wyjazdu poza miasto, co w tygodniu jest bardzo trudne. Dlatego abasadorzy przygotowali najbardziej atrakcyjne trasy, które pozwolą odkryć na nowo wiele miejsc w wybranych miastach. Wspólne treningi to także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i możliwość dzielenia się swoją pasją.

warsztaty

Ponadto w sklepach Intersport czekają specjalne promocje zakupowe. Przy zakupie dowolnego obuwia biegowego marki Salomon w wytypowanych sklepach Intersportu do zgarnięcia jest plecak Trailblazer 10 tylko za 1 zł. Wartość plecaka to aż 219 złotych.

Testuj produkty takich marek jak Salomon oraz Suunto

W razie pytań, warto napisać do organizatorów za pośrednictwem oficjalnego profilu Facebook. Dołącz również do grupy How To Trail Run? – Salomon Running Polska, aby śledzić aktualności i promocje.

Artykuł powstał we współpracy z marką Salomon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Zegarek z GPS do 1000 złotych. Polar, Garmin, Suunto, TomTom?

Jaki zegarek z GPS do 1000 złotych warto kupić? Jakie dodatkowe funkcje oferują droższe zegarki i którą markę wybrać? Tym razem przygotowaliśmy zestawienie produktów do 1000 zł. Na najważniejsze pytania związane z zakupem zegarka z GPS odpowiadamy w specjalnie przygotowanym raporcie. (więcej…)