Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2. Idealny towarzysz?

polecane

Samsung Galaxy Watch Active 2. Idealny towarzysz?

Edward Królikowski
12 sierpnia, 2019
Aktualności

Galaxy Watch Active 2 to najnowszy smartwatch firmy Samsung. To eleganckie urządzenie pomoże skutecznie zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników, dzięki intuicyjnym funkcjom i możliwościom personalizacji.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Galaxy Watch Active 2 oferuje zarówno nowe wzornictwo, jak i szerokie możliwości personalizacji. Urządzenie jest dostępne w dwóch rozmiarach — 44 mm lub 40 mm — oraz w dwóch stylach wykonania: z lekkiego aluminium z paskiem z fluoroelastomeru (FKM) lub z najwyższej jakości, solidnej stali nierdzewnej z paskiem skórzanym. Smartwatch można ponadto spersonalizować za sprawą szerokiego wyboru opcjonalnych, stylowych pasków i tarcz.

Smartwatch Galaxy Watch Active 2 został wyposażony w nowy cyfrowy pierścień obrotowy, umożliwiający przełączanie się między kolejnymi ekranami i aplikacjami. Zaś ulepszony interfejs One UI oferuje prostą, przejrzystą i naturalną nawigację.

Użytkownicy, którzy chcą mieć zegarek dorównujący im elegancją, mogą dostosować tarczę Galaxy Watch Active 2 do swojego ubioru za pomocą algorytmu ekstrakcji kolorów My Style. Funkcja ta jest dostępna w aplikacji Galaxy Wearable — wystarczy zrobić zdjęcie swojego stroju i wybrać jeden z pięciu schematów kolorystycznych. Kolorystykę można dopasowywać codziennie albo zapisać ulubiony styl na później.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Zegarek Galaxy służy również jako cyfrowy trener, pomagający zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Urządzenie prezentuje użytkownikom praktyczne i pomocne informacje, które można wykorzystać przy podejmowaniu decyzji w zakresie diety, ćwiczeń, kondycji psychicznej, snu i w wielu innych obszarach.

Smartwatch umożliwia ręczne śledzenie ponad 39 rodzajów aktywności, z których siedem — bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, wiosłowanie, ćwiczenia na orbitreku i ćwiczenia dynamiczne — aktywowanych jest automatycznie. Dzięki zaktualizowanej funkcji Running Coach można monitorować tempo biegu w czasie rzeczywistym i korzystać z siedmiu programów pomocnych przy osiąganiu wyznaczonych celów. Na spodniej części Samsung Galaxy Watch Active 2 umieszczono czujniki, które dokonują odczytów pomiaru tętna.

Galaxy Watch Active 2 pomaga także śledzić poziom stresu w czasie rzeczywistym i zapewnia dostęp do programów medytacji. Natomiast ulepszone algorytmy analizy snu pomagają zoptymalizować odpoczynek. Zegarek z łącznością LTE umożliwia swobodne odbieranie i wykonywanie połączeń z poziomu nadgarstka, za jednym dotknięciem zapewnia też dostęp do przeglądarek mediów społecznościowych i oferuje większą interakcję z treściami. Na smartwatchu można polubić post, a nawet obejrzeć krótki klip wideo. Co więcej, można też podróżować po całym świecie z większą pewnością siebie, ponieważ Galaxy Watch oferuje wygodne tłumaczenie głosu i tekstu w czasie rzeczywistym, obsługując kilkanaście języków. W chwili wprowadzenia na rynek obsługiwane języki to: arabski, chiński, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, hindi, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, hiszpański, wietnamski.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Urządzenie zapewnia też jeszcze prostszy dostęp do muzyki, podcastów i multimediów. Przykładowo, w wyniku współpracy ze Spotify, jednorazowe zalogowanie do konta Samsung na smartfonie lub Galaxy Watch Active2, pozwala przeglądać i słuchać muzykę i podcasty w serwisie Spotify.

Jako część rodziny, nowy smartwatch doskonale współpracuje z innymi urządzeniami Galaxy. Na przykład po sparowaniu Galaxy Watch Active 2 z smartfonem Galaxy kontroler aparatu Watch Camera Controller na smartwatchu umożliwia robienie zdjęć, rozpoczęcie nagrywania wideo, podgląd materiału filmowego, przełączanie pomiędzy przednimi i tylnymi obiektywami, ustawienie samowyzwalacza, a nawet sprawdzenie ostatecznej wersji zdjęcia lub wideo — wszystko to na zegarku. Można również użyć bezprzewodowego PowerShare na swoim smartfonie Galaxy, aby naładować zegarek w łatwy i intuicyjny sposób.

Ponadto wszystkie usługi firmy Samsung dostępne w ekosystemie Galaxy, takie jak Samsung Health, czy SmartThings, są znakomicie zintegrowane ze smartwatchem oraz innymi urządzeniami, a wszystkie dane zgromadzone na Galaxy Watch Active 2 są chronione przez technologię Samsung Knox.

Źródło: informacja prasowa; fot. Samsung

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Agnieszka pisze:

    Witam. Cudownie wszystkie reklamy przedstawiają zegarek. Mam Galaxy watch active ED58. Od początku zakupu udało mi się połączyć zegarek z telefonem. Od ponad tygodnia , od momentu poprawy godziny (nie wiem jakim cudem zegarek pokazywał złą godzinę) nie mogę już połączyć obu rzeczy. Jeśli już uda mi się włączyć zegarek-za każdym razem mam moment restartu. Zegarek sam się włącza liczy kroki. Żyje własnym życiem. Za te pieniądze powinien być to fenomen. A nie jest

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przepis na domowy izotonik dla biegaczy

Własny domowy izotonik, to na pewno bardo dobra alternatywa od tych sklepowych, do których producenci często dodają różnego rodzaju konserwanty, polepszacze oraz inne sztuczne związki. Chociaż na półkach w sklepie jest cała masa najróżniejszych izotoników, to we własnym produkcie, będziemy wiedzieć co "siedzi".  (więcej…)