Kwietniowy Runmageddon Wrocław. Co już o nim wiadomo?
Runmageddon Wrocław – co przygotowano dla śmiałków?

polecane

Runmageddon Wrocław – co przygotowano dla śmiałków?

Kamil Nowak
6 marca, 2019
Biegi

Runmageddon Wrocław zaplanowany jest na 13 i 14 kwietnia 2019 r. Osoby, które chciałyby spróbować smaku ekstremalnej przygody mają do dyspozycji kilka formuł biegu zróżnicowanych ze względu na długość dystansu oraz liczbę przeszkód.

Runmageddon 2019

Runmageddon Wrocław odbędzie się na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice. Będzie to powrót do znanej i lubianej lokalizacji, ale zupełnie w nowym stylu. Serce tegorocznego wydarzenie zlokalizowane będzie w innej niż dotychczas części partynickiego toru. Organizator zapowiada, że zaskoczy wszystkich startujących nowymi trasami. Linia startu, mety, strefa Kids oraz Miasteczko Kibica usytuowane będą w sąsiadujących obok siebie budynkach ujeżdżalni oraz w ich pobliżu. Śmiałkowie pokonywać będą nie tylko typowe przeszkody wykorzystywane podczas biegów Runmageddon, ale także te używane do ujeżdżania koni. Runmageddon Wrocław będzie wyjątkowym wydarzeniem, gdyż właśnie w sercu Dolnego Śląska, organizator cyklu ekstremalnych biegów obchodzić będzie swoje piąte urodziny.

– Z przyjemnością wracamy na lubiany przez startujących Wrocławski Tor Wyścigów Konnych. Każde dotychczasowe wydarzenie na Partynicach było niezwykłym przeżyciem dla tysięcy startujących. W tym roku chcemy zaskoczyć uczestników nową trasą, która będzie przebiegać po jeszcze niepoznanych przez nich terenach toru. Będą nowe wrażenia i nowe wyzwania – mówi dyrektor wydarzenia Wojciech Dezydery Dardas.

Runmageddon 2019

Nowością podczas wrocławskiego Runmageddonu będzie nowa wersja przeszkody Oponeo. Konstrukcja z 1000 opon urozmaicona zostanie o tyrolkę, czyli sześciometrowy zjazd na linie.

Runmageddon 2019

Runmageddon Wrocław zaplanowany jest na 13 i 14 kwietnia. Osoby, które chciałyby spróbować smaku ekstremalnej przygody mają do dyspozycji kilka formuł biegu zróżnicowanych ze względu na długość dystansu oraz liczbę przeszkód. Osoby pełnoletnie oraz te po 16 roku życia (za osobistą zgodą rodzica) będą mogły spróbować swoich sił w 3-kilometrowej formule Intro z 15 przeszkodami oraz w 6-kilometrowej z 30 utrudnieniami. Najtrudniejszą formuła wrocławskiego wydarzenia będzie Classic, czyli dystans 12 kilometrów najeżony 50 przeszkodami. Dzieci oraz młodzież będę mieli okazję pokonać im dedykowane trasy. Mali, przyszli Runmageddończycy w wieku 4-11 lat staną przed wyzwaniem pokonania jednokilometrowego dystansu Kids z 10 przeszkodami. Młodzież w wieku 12-15 lat będzie mogła sprawdzić siebie na dystansie 2 kilometrów najeżonych 15 przeszkodami w specjalnie dla nich dedykowanej formule Runmageddon Junior.

Do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu zapisać się można poprzez stronę. Ceny pakietów startowych wynoszą od 39 złotych za Runmageddon Kids po 249 zł za formułę Classic.

Źródło: informacja prasowa; fot. Bieganie Uskrzydla, podczas Zimowy Runmageddon, Modlin 2019 r.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie dwa razy dziennie, tak czy nie?

Bieganie dwa razy dziennie, to nie książkowa fantastyka, ale realny program treningowy podnoszący naszą formę biegową. Bieganie rano i wieczorem przy dwóch treningach w ciągu dnia, to realna możliwość wypracowania szybszego tempa, wytrzymałości biegowej i poprawy ogólnej formy biegacza. Jak zabrać się za bieganie dwa razy dziennie? Czy to ma sens z poziomu osoby trenującej trzy razy w tygodniu? (więcej…)