Zapisy RESO Suwałki Półmaraton 2020
RESO Suwałki Półmaraton odbędzie się 4 lipca 2020

polecane

RESO Suwałki Półmaraton odbędzie się 4 lipca 2020

Jerzy Stawiński
listopad 19, 2019
Biegi

W 2020 roku Suwałki ugoszczą miłośników biegania na dystansie półmaratonu! W przyszłym roku wystartuje pierwsza edycja RESO Suwałki Półmaraton. Biegiem towarzyszącym będą Suwalskie debiuty, czyli zmagania biegaczy na dystansie 5 km. Co już wiadomo?

Zapisy RESO Suwałki Półmaraton 2020

Czas na nową historię! Po przeanalizowaniu preferencji biegaczy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zdecydował, że w 2019 r. po raz ostatni odbędzie się ćwierćmaraton, czyli RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania. W dniu 6 lipca 2019 roku ulicami Suwałk pobiegło ponad 1200 biegaczy z 11 krajów. W samym biegu głównym w stosunku do ubiegłego roku pobiegło ponad 100 biegaczy więcej. To była rekordowa frekwencja, godna zakończenia projektu, który w tej formule realizowany był od 2016 roku.

W 2020 r. Miasto Suwałki będzie obchodzić jubileusz 300-lecia. To dobry moment, aby przejść na wyższy poziom i zorganizować półmaraton. Zmiana formuły zawodów otwiera drzwi przed bardziej sprofesjonalizowanymi biegaczami, dla których dystans 10,5 km nie był wyzwaniem.

Zapisy Suwałki Półmaraton 2020

RESO Suwałki Półmaraton będzie więc całkowicie nowym biegiem w Suwałkach. Sponsorem generalnym jest firma RESO Europa Service sp. z o.o. W dniu 4 lipca 2020 roku w Pogodnych Suwałkach odbędzie się pierwsza edycja nocnego półmaratonu oraz bieg towarzyszący – Suwalskie debiuty na dystansie 5 km. Limit uczestników w biegu głównym został ustalony na 1000 osób, zaś w biegu towarzyszącym na 300 nadanych numerów startowych.

Aktualne wpisowe, które obowiązuje do 5 stycznia wynosi 60 złotych (pakiet z koszulką) lub 50 złotych za pakiet bez koszulki.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie organizatora biegów.

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: http://resosuwalkibieg.pl/; fot. Aleksandra Dudziak dla: OSiR Suwałki

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Zegarek GPS ONmove 500 HRM Geonaute – recenzja

Zegarek GPS ONmove 500 HRM Geonaute kilka tygodni temu pojawił się w ofercie sieci Decathlon. Jest to absolutna nowość i następca modelu ONmove 220, który recenzowaliśmy w październiku zeszłego roku. Jest kilka fascynujących nowych funkcji, które wyróżniają tegoroczny zegarek np. wykorzystanie technologii Philips w pomiarze tętna na nadgarstku czy podawanie wysokości i kumulacji przewyższeń. Decathlon mocno wkracza pomiędzy firmy wyspecjalizowane w produkcji sprzętu dla sportowców - ONmove 500 HRM jest tego świetnym przykładem. Jak sprawdza się w boju? Czy pomiar tętna działa rzetelnie? (więcej…)