zapisy RESO Suwałki Półmaraton 2020
Ruszyły zapisy RESO Suwałki Półmaraton 2020!

polecane

Ruszyły zapisy RESO Suwałki Półmaraton 2020!

Jerzy Stawiński
7 listopada, 2019
Biegi

RESO Suwałki Półmaraton odbędzie się 4 lipca 2020 roku. Biegiem towarzyszącym będą Suwalskie debiuty, czyli zmagania biegaczy na dystansie 5 km. Limit uczestników w biegu głównym został ustalony na 1000 osób, zaś w biegu towarzyszącym na 300 nadanych numerów startowych.

zapisy RESO Suwałki Półmaraton 2020

Przez ostatnie 4 lata RESO Europa Service była sponsorem generalnym RESO Suwałki 10,5 – Miejskiego Święta Biegania. Z roku na rok impreza przyciągała coraz większą liczbę uczestników. We wszystkich dotychczasowych edycjach udział w zawodach wzięło ponad 4700 osób z kilkunastu krajów. Głównym celem organizatorów RS10,5 była popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, integracja lokalnej społeczności, a także promocja miasta Suwałk.

Po przeanalizowaniu preferencji biegaczy OSiR w Suwałkach zdecydował, że w 2019 r. po raz ostatni odbędzie się ćwierćmaraton. W 2020 r. Miasto Suwałki będzie obchodzić jubileusz 300-lecia. To dobry moment, aby przejść na wyższy poziom i zorganizować półmaraton.

Opublikowany przez RESO Suwałki Półmaraton Poniedziałek, 28 października 2019

Wraz z podjęciem decyzji o organizacji półmaratonu na wyższy poziom przechodzi także współpraca pomiędzy OSiR, a sponsorem generalnym zawodów – RESO Europa Service. Suwalska spółka zwiększy swoje zaangażowanie w organizację wydarzenia. Nowe warunki współpracy zostały udokumentowane w dniu 28 października 2019 r. poprzez podpisanie nowego porozumienia, które parafowali Waldemar Borysewicz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Bronisław Woźnialis, prezes zarządu RESO Europa Service.

Aktualne wpisowe wynosi 60 złotych (pakiet z koszulką), ale można także zapisać się w tańszej opcji (bez koszulki technicznej) za 50 złotych. Ceny obowiązują do 5 stycznia 2020 r.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie organizatora biegów.

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: http://resosuwalkibieg.pl/; fot. Aleksandra Dudziak dla: OSiR Suwałki

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bezprzewodowe słuchawki nauszne do biegania?

Lekkie, poręczne, świetnie trzymające się uszu, intuicyjne w obsłudze - takie powinny być słuchawki do biegania. Czy te parametry mogą być osiągane także przez duże słuchawki nauszne? Czy ich konstrukcja zagwarantuje komfort i wygodę podczas treningu? (więcej…)