RESO Suwałki Półmaraton 2020
RESO Suwałki Półmaraton 2020 z iście hollywoodzkim akcentem!

polecane

RESO Suwałki Półmaraton 2020 z iście hollywoodzkim akcentem!

Jerzy Stawiński
30 grudnia, 2019
Biegi

RESO Suwałki Półmaraton 2020, czyli wyjątkowy bieg rozgrywany w warunkach wieczornych na dystansie półmaratonu i z niezwykle ciekawym finiszem! Ostatnie metry trasy będzie można pokonać w prawdziwie hollywoodzkim stylu. 

RESO Suwałki Półmaraton 2020

Czerwony dywan, świetlne iluminacje, błysk fleszy i brawa publiczności. Tak właśnie będzie się prezentować finisz głównego biegu RESO Suwałki Półmaraton. Jest to nowa formuła biegu, która zrodziła się z potrzeb biegaczy uczestniczących w zawodach RESO Suwałki 10,5. W roku 2020 Miasto Suwałki będzie obchodzić jubileusz 300-lecia, a więc jest to idealna okazja, aby przejść na wyższy poziom i zorganizować bieg na dystansie półmaratonu!

Polodowcowy krajobraz z licznymi jeziorami rozdzielonymi pagórkami i lasami sprawia, iż o Suwalszczyźnie mówi się „kraina piękna jak baśń”. Region kusi nie tylko niepowtarzalną naturą, ale także klimatem. Kuszą też regionalne specjały takie jak słynne sękacze, mrowiska i kartacze.

W dniu 4 lipca 2020 roku odbędzie się pierwsza edycja nocnego półmaratonu oraz bieg towarzyszący – Suwalskie debiuty, który rozegrany zostanie na dystansie 5 km.

Limit uczestników w biegu głównym został ustalony na 1000 uczestników, zaś w biegu towarzyszącym na 300 nadanych numerów startowych. Wpisowe, które obowiązuje do 5 stycznia wynosi 60 złotych (pakiet z koszulką) lub 50 złotych za pakiet bez koszulki.

Opublikowany przez RESO Suwałki Półmaraton Czwartek, 12 grudnia 2019

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie organizatora biegów.

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródła: http://resosuwalkibieg.pl/; oraz http://resosuwalkibieg.pl/suwalki-polmaraton/; fot. Aleksandra Dudziak dla: OSiR Suwałki

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Trening uzupełniający – zestaw ćwiczeń plank (foto)

Jak poprawnie wykonywać ćwiczenia plank? Jak różne wersje plank mogą wzmocnić mięśnie brzucha, korpus i uczynić z nas lepszych biegaczy? Przedstawiamy Wam trening uzupełniający bieganie, bo ono samo nie wystarczy, aby stać się lepszym zawodnikiem. (więcej…)