RESO Suwałki Półmaraton 2020
RESO Suwałki Półmaraton 2020 z iście hollywoodzkim akcentem!

polecane

RESO Suwałki Półmaraton 2020 z iście hollywoodzkim akcentem!

Jerzy Stawiński
grudzień 30, 2019
Biegi

RESO Suwałki Półmaraton 2020, czyli wyjątkowy bieg rozgrywany w warunkach wieczornych na dystansie półmaratonu i z niezwykle ciekawym finiszem! Ostatnie metry trasy będzie można pokonać w prawdziwie hollywoodzkim stylu. 

RESO Suwałki Półmaraton 2020

Czerwony dywan, świetlne iluminacje, błysk fleszy i brawa publiczności. Tak właśnie będzie się prezentować finisz głównego biegu RESO Suwałki Półmaraton. Jest to nowa formuła biegu, która zrodziła się z potrzeb biegaczy uczestniczących w zawodach RESO Suwałki 10,5. W roku 2020 Miasto Suwałki będzie obchodzić jubileusz 300-lecia, a więc jest to idealna okazja, aby przejść na wyższy poziom i zorganizować bieg na dystansie półmaratonu!

Polodowcowy krajobraz z licznymi jeziorami rozdzielonymi pagórkami i lasami sprawia, iż o Suwalszczyźnie mówi się „kraina piękna jak baśń”. Region kusi nie tylko niepowtarzalną naturą, ale także klimatem. Kuszą też regionalne specjały takie jak słynne sękacze, mrowiska i kartacze.

W dniu 4 lipca 2020 roku odbędzie się pierwsza edycja nocnego półmaratonu oraz bieg towarzyszący – Suwalskie debiuty, który rozegrany zostanie na dystansie 5 km.

Limit uczestników w biegu głównym został ustalony na 1000 uczestników, zaś w biegu towarzyszącym na 300 nadanych numerów startowych. Wpisowe, które obowiązuje do 5 stycznia wynosi 60 złotych (pakiet z koszulką) lub 50 złotych za pakiet bez koszulki.

Opublikowany przez RESO Suwałki Półmaraton Czwartek, 12 grudnia 2019

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie organizatora biegów.

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródła: http://resosuwalkibieg.pl/; oraz http://resosuwalkibieg.pl/suwalki-polmaraton/; fot. Aleksandra Dudziak dla: OSiR Suwałki

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar M430 – zegarek z GPS i pomiarem tętna – recenzja

Polar M430 jest zegarkiem GPS oferującym dostęp do najważniejszych informacji treningowych, który może stać się prawdziwym szkoleniowcem wpływającym na wzrost sportowej formy. Głównie dlatego, iż jest wyposażony w pomiar tętna na nadgarstku, zaawansowane funkcje Smart Coaching, całodobową rejestrację tętna czy automatyczną analizę jakości snu. Czy biegacz z dużymi oczekiwaniami będzie zadowolony z posiadania zegarka Polar M430? Czy moduł pomiaru tętna, który wykorzystuje aż 6 diod LED jest niezawodny?  (więcej…)