PKO POZNAŃ VIRTUAL RUN
PKO Poznań Virtual Run wystartuje 18 października! [ZAPISY]

polecane

PKO Poznań Virtual Run wystartuje 18 października! [ZAPISY]

Tomasz Wołoćko
Wrzesień 27, 2020
Aktualności

PKO Poznań Virtual Run odbędzie się w dniu 18 października 2020 roku w formie biegu wirtualnego. Przez cały dzień zawodnicy będę mogli wystartować w swoich lokalizacjach. Organizator proponuje jeden z czterech dystansów – 5km, 10km, półmaraton oraz maraton. Gdzie można się zapisać? Jaka jest opłata startowa? Co znajduje się w pakiecie?

PKO POZNAŃ VIRTUAL RUN

Ruszyły zapisy do PKO Poznań Virtual Run, czyli alternatywy dla poznańskiego półmaratonu i maratonu rusza. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają na PKO Poznań Virtual Run. Zawody mają charakter indywidualny oraz wirtualny, co oznacza, że biegacze nie spotykają się razem na miejscu startu, ale każdy z uczestników pokonuje wybrany dystans na wyznaczonym przez siebie terenie.

No to co? Kto z nami biegnie? 😎

Opublikowany przez Poznań Maraton Piątek, 18 września 2020

Chętni na wyzwanie biegacze zapisują się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.marathon.poznan.pl w zakładce: Virtual Run w terminie do 16 października 2020 roku do godz. 20.00. W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Jest przewidziany start osób z niepełnosprawnością. Każdy uczestnik, by zostać sklasyfikowanym, rejestruje swój bieg pobierając aplikację mobilną PKO Poznań Virtual Run lub poprzez inne urządzenie rejestrujące (Endomondo, Strava, itp.). Istotne jest, aby zawodnik miał możliwość przesłania zdjęcia ekranu z zarejestrowanym biegiem (tzw. zrzut ekranu) prezentującego bieg z widocznym dystansem i czasem.

Podstawowa opłata startowa wynosi 30 PLN (rejestracja w aplikacji, wirtualny medal, numer startowy i dyplom do samodzielnego wydruku). Można też zakupić pakiet z koszulką, odlewanym medalem. Warto dodać, że pakiety można odebrać osobiście w siedzibie organizatora lub wybrać opcję otrzymania ich przesyłka kurierską. Pełen wykaz opłat wraz z zawartością pakietów startowych można poznać na stronie.

Opublikowany przez Poznań Maraton Wtorek, 22 września 2020

Sponsorami Wydarzenia są: PKO Bank Polski (Sponsor Tytularny) oraz firma LIDL Polska.

Jednocześnie przypominamy, że tegoroczne edycje sztandarowych poznańskich wydarzeń biegowych zostały przeniesione na rok 2021. 13. PKO Poznań Półmaraton zaplanowany jest 18.04.2021, a 21. PKO Poznań Maraton im. M. Frankiewicza na 17.10.2021 r.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kurtka do biegania, która chroni przed wiatrem i deszczem? [TEST]

Kurtka do biegania, która ochroni ciało przed złośliwą pogodą będzie jednym z ważniejszych zakupów dla miłośnika aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dlaczego więc warto poszukiwać kurtki łączącej w sobie cechy nieprzemakalności, przewiewności, lekkości i znośnej ceny? (więcej…)