Pizza Run
Pizza Run, czyli gra miejska adidas Runners [ZAPISY]

polecane

Pizza Run, czyli gra miejska adidas Runners [ZAPISY]

Tomasz Wołoćko
7 kwietnia, 2023
Aktualności

adidas Runners szykuje w najbliższym czasie wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla wielbicieli biegania. Pizza Run pod postacią gry miejskiej połączy wszystkich głodnych wrażeń, znajdzie się miejsce dla każdego – początkujących, profesjonalistów, domatorów, głodomorów. Każdy może dołączyć, pizzy nie zabraknie dla nikogo! 

Pizza Run
15 kwietnia to dzień biegu jedynego w swoim rodzaju. Czas jego ukończenia, prędkość czy poziom wytrenowania uczestników nie mają znaczenia. W tym wydarzeniu liczy się dobra zabawa i to, że biegniemy razem, choć każdy z nas jest inny. Pizza Run z AR Warsaw przybierze formę gry miejskiej, w której pokonać należy dystans 7km. Na trasie pojawią się cztery Pizza Stacje z wodą i świeżo upieczoną, gorącą pizzą! Partnerami całej akcji są lokalne pizzerie z charakterem i duszą.

Pizza Run

Paweł Machowski (fot. Marek Ogień)

Pierwsza stacja – pizza neapolitańska zaserwowana przez pizzerię Mąka i Woda (ul. Chmielna 13a).
Druga stacja to pizzeria By The Slice (Nowy Świat 36) z kawałkiem pizzy nowojorskiej.
Trzecią stacją jest pizzeria Va Bene (Tamka 9) z ciętym nożyczkami kawałkiem pizzy rzymskiej.
Czwartą pizzerią na trasie jest W Orbicie Słońca (Marszałkowska 45/49) z kolejną odsłoną pizzy neapolitańskiej.

Na drużyny biegaczy będą czekały zagadki, quiz o pizzy, podczas którego będą musiały się wykazać wiedzą zdobytą na trasie, a także zadanie kreatywne. Pomyślne rozwiązanie zagadek doprowadzi uczestników do ukrytych miejskich lokacji oraz pozwoli na zdobycie punktów w grze. Zespół, który uzbiera najwięcej punktów, otrzyma nagrody.

Pizza Run

Oliwia Malmon, Marcelina Kopka (fot. Marek Ogień)

Na trasie Pizza Run Warszawa uczestników będą wspierać nie tylko trenerzy AR Warsaw, ale również influencerki – Marysia Jeleniewska i Natalia Szymaniec. Po biegu nie zabraknie wymiany wrażeń przy kolejnych kawałkach pizzy we wspólnej przestrzeni Sports Base na 2 piętrze sklepu adidas przy ul. Marszałkowskiej 104/122. Luźną atmosferę urozmaici piwo 0% z Browaru Rzemieślniczego Inne Beczki, DJ ZuzaOK zadba o zaplecze muzyczne – zagra funk, hiphop i r’n’b. Do tego na uczestników czekać będzie także photo-spot z gadżetami, aby uwiecznić się z przyjaciółmi przed i po biegu oraz wiele innych atrakcji.

Równolegle z warszawską grą miejską odbędą się gry miejskie Pizza Run z AR Poznań i AR Tricity. Trasa będzie trochę krótsza, bez przystanków z pizzą, ale na wszystkich uczestników czekać będą zagadki, quiz, nagrody, a na koniec wspólne after party przy pizzy! W Poznaniu bazą będzie pizzeria Przyjemność (Górna Wilda 82/84), która na koniec biegu zaserwuje pizzę kalifornijską. Będzie też okazja, aby pobiegać z influencerką – Zuzą Kołodziejczyk. AR Tricity zaprasza z kolei do pizzerii Brooklyn (Plac Kaszubski 11), gdzie wspólnie z trenerami AR Tricity rozpocznie się gra miejską, by na koniec finiszować pysznymi, gorącymi plackami.

Jak dołączyć do wydarzenia? Bardzo prosto!  
1. Pobierz aplikację adidas Running
2. Dołącz do społeczności w wybranym mieście (AR Warsaw, AR Poznań, AR Tricity)
3. Zobacz nadchodzące wydarzenia i kliknij “dołącz” do Pizza Run
* Zapisy w Warszawie:
I pula zapisów rusza 5.04 o godz. 20:00
II pula zapisów planowana jest na 12.04 o 20:00.

Udział jest bezpłatny, wystarczy tylko pobrać aplikację, zarejestrować się i zapisać na wydarzenie w wybranym mieście. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Więcej szczegółów na grupach FB:
Warszawa https://www.facebook.com/groups/adidasRunnersWarsaw
Trójmiasto https://www.facebook.com/groups/552518296297486

Poznań https://www.facebook.com/groups/3003905983203850

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; zdjęcie otwierające: fot. Seven Shots

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Lista urządzeń z pomiarem tętna na nadgarstku – przegląd rynku

Rynek dostępnych urządzeń z wbudowanym pomiarem tętna na nadgarstku szybko się rozwija. Aktualnie każdy producent obecny w tym sektorze może pochwalić się przynajmniej kilkoma modelami. To wszystko sprawia, że w ostatnich latach sprzętu monitorującego tętno pojawiło się naprawdę sporo. Zobacz listę zegarków, opasek fitness i smart zegarków z pomiarem tętna z nadgarstka. (więcej…)