Medal Garmin Ultra Race Myślenice 2020
Medal Garmin Ultra Race Myślenice 2020

polecane

Medal Garmin Ultra Race Myślenice 2020

Tomasz Wołoćko
10 lutego, 2020
Biegi

Zawody Garmin Ultra Race w Myślenicach ponownie będą wielką inauguracją całego cyklu GUR! Organizator wydarzenia zaprezentował już piękny medal. Będzie to nagroda dla wszystkich zawodników, którzy w regulaminowym czasie przekroczą linię mety. Jak wygląda?

Medal Garmin Ultra Race Myślenice 2020

Na zawody Garmin Ultra Race Myślenice w roku 2019 zgłosiło się 678 zawodników, którzy do wyboru mieli cztery różne warianty tras o różnych dystansach: 80 km, 51 km, 27 km i 13 km. Zawodnicy określali myślenickie trasy jako wymagające, ale tak malownicze, że widoki wynagradzały wszelki wysiłek. Pogoda dopisała, więc wielu z nich zabiera ze sobą wspaniałe wspomnienia i obiecuje odwiedzić Myślenice ponownie […].

W Myślenicach można nie tylko spędzić aktywnie czas, ale również zrelaksować się i wypocząć. Miasto położone między Krakowem a Zakopanem urzeka pięknymi krajobrazami i mocą atrakcji o każdej porze roku. Ponadto jest dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości w Małopolsce takich jak Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim.

Źródło: https://www.facebook.com/ultraracepl/photos/a.1538930476432828/2809933382665858/; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Okulary przeciwsłoneczne, które zmieniają obraz na lepszy

Jeśli szukasz okularów przeciwsłonecznych (bez korekcji lub z korekcją) na co dzień oraz do ulubionego sportu, ten tekst jest dla ciebie. Mówię tutaj o okularach, polecam konkretny model, który sprawdził się u mnie podczas biegania, spacerowania, prowadzenia auta i zawodów sportowych, ale także dzielę się tym, co pomoże wybrać najlepsze okulary dla osoby uprawiającej aktywność fizyczną. Odkąd wybrałem okulary, o których za chwilę powiem, nie wyobrażam sobie bez nich biegania i przebywania na powietrzu, w słoneczny dzień. Korzystam z nich także podczas jazdy samochodem. Soczewki, które są w nich, wpłynęły u mnie pozytywnie na wiele czynności. Czas na wyczekiwany przez wielu temat, bo gdy tylko napisałem, że pojawią się materiały o okularach przeciwsłonecznych, otrzymałem liczny odzew, że jest to dobry moment na taką treść. (więcej…)