MakeUp

bieganieuskrzydla.pl

IV Półmaraton Jeleniogórski – w tym roku bliżej gór

Kwiecień 26, 2016

W tym roku Półmaraton Jeleniogórski i Jeleniogórska 10 odbędą się już po raz czwarty. W ciągu kilku ostatnich lat impreza ta stała się istotnym sportowym wydarzeniem biegowej wiosny na Dolnym Śląsku.

 

Półmaraton Jeleniogórski

 

Organizatorzy postanowili uatrakcyjnić ten ważny dla miasta i okolic bieg, nadając mu bardziej górski charakter i wyprowadzając z miasta w kierunku Karkonoszy, zachowując jednak jego istotny element – wciąż jest to bieg dla każdego. Również data i miejsce startu uległy zmianie –  startujemy 1 maja z Cieplic – uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry.

 

W biegu mogą wziąć udział zarówno miłośnicy nabijania kolejnych kilometrów po asfalcie, jak i Ci, którzy lubią piękne widoki i cenią sobie atrakcyjną trasę. Jednocześnie będzie to również bieg dla prawdziwych górali. Jednym słowem – uliczny bieg z górskim charakterem.

 

Zawody będą drugą edycją nowego cyklu biegowego Runner’s World Super Bieg 2016, do którego wejdzie jeszcze 8 innych biegów. W sumie w cyklu pojawią się 3 biegi uliczne i 6 górskich. Zawsze na uczestników czekać będą półmaraton i bieg na dystansie 10 km.

 

Na zawodniczki i zawodników czeka sporo atrakcji i udogodnień: po zapisaniu się do biegu i opłaceniu startu, każdy otrzyma numer startowy, który ważny będzie przez cały sezon na wszystkich biegach wchodzących do cyklu, na mecie wszystkich biegów czekają medale, w pakietach biegowe upominki, a każdy kto pierwszy raz wystartuje w Super Biegu, dostanie pamiątkową koszulkę techniczną. Ci którzy startowali w pierwszej edycji cyklu w Miękini, zgłoszą się więc na start już z własnymi numerami startowymi.

 

Godziny otwarcia biura zawodów: 30.04.2016 (sobota) : 16:00 – 21:00 01.05.2016 (niedziela): 08:00 – 10:30 Plac Piastowski, Jelenia Góra – Cieplice

 

Zapisy i informacje na stronie www.superbieg.pl
Start IV Półmaratonu Jeleniogórskiego o godz. 11:00
Start IV Jeniogórskiej Dziesiątki o godz. 11:10

 

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne / więcej na stronie www.superbieg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Elektrostymulacja lekiem na potreningowy ból? Testujemy aparat Bluetens

Elektrostymulacja stała się bardzo modnym terminem używanym przez wielu marketingowców. Podobno jest lekiem na potreningowy ból, modelowanie sylwetki, szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, a nawet rozbijanie cellulitu. Czy elektrostymulacja działa, jak wpływa na organizm i jakie dobroczynne skutki można odczuć stosując zabiegi z jej udziałem, opowiemy przy okazji testu aparatu Bluetens. (więcej…)