Hard Dog Race 2019. Weź swojego psa na biegowe wydarzenie
Hard Dog Race 2019. Weź swojego psa na biegowe wydarzenie!

polecane

Hard Dog Race 2019. Weź swojego psa na biegowe wydarzenie!

Edward Królikowski
maj 23, 2019
Aktualności

Hard Dog Race to bieganie po przeszkodach z psem. Tak – z psem, który na równi z człowiekiem stawia czoło zmaganiom na trasie. Ta niecodzienna formuła spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Polska edycja zawodów odbędzie się już 1 czerwca w okolicy Bełchatowa.

Hard Dog Race 2019

Czujesz się twardzielem? Myślisz, że jesteś wytrzymały, silny i zdeterminowany? Uważasz, że możesz wszystko? Masz okazję to udowodnić! Weź swojego pupila i razem przybywajcie na Hard Dog Race 2019, który odbędzie się 1 czerwca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk” koło Bełchatowa.

Hard Dog Race 1 czerwca 2019 r.

Powoli kończy się okres zgłoszeń online na zawody Hard Dog Race Poland 1 czerwca. Bieg ten jest niezwykłą przygodą dla miłośnika biegania przeszkodowego z psem <3 Zernij pod ten adres i dowiedź się więcej: http://www.harddograce.pl/zgloszenia/#bieganie #psy #pies #sport #harddograce #dog

Opublikowany przez Bieganie Uskrzydla Wtorek, 21 maja 2019

Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem, co potwierdza lista 700 zawodników, którzy już zdecydowali o tym, że wezmą udział w wydarzeniu. W zmaganiach weźmie udział 36 drużyn 6-osobowych z całej Polski, ale startować można także w pojedynkę (z psem). Ciekawostką jest fakt, że w zawodach weźmie udział Waldemar Stawowczyk – mistrz świata w wyścigach psich zaprzęgów.

Każdy wie, że #sport to coś wspaniałego. Wszyscy Ci, którzy poznali jego smak, wiedzą o co chodzi. Zaś Ci, którzy…

Opublikowany przez Bieganie Uskrzydla Środa, 22 maja 2019

W tych zawodach nie chodzi tylko o to, że biegniesz wspólnie z psem. To zdecydowanie coś więcej, ponieważ podczas wyścigu liczy się współpraca. Mały, duży, rasowy czy mieszaniec? Nie ma to znaczenia. Ważne, że spędzicie wspólnie ten czas.

Hard Dog Race 2019. Weź psa na bieganie

Uwaga! Aplikacje online trwają tylko do 25 maja! Więcej informacji na stronie organizatora Hard Dog Race 2019.

Źródło zdjęć: HARD DOG RACE / organizator 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Badania lekarskie dla biegaczy. Co i kiedy badać?

Moda na bieganie sprawia, że praktycznie każdy trenuje, ale czy każdy może biegać? Badania lekarskie dla biegaczy mogą nam w tym pomóc i określić, w jakiej aktualnie jesteśmy formie. Specjalista, do którego pójdziemy powinien wyjaśnić, co możemy zrobić, aby w tym sporcie zostać na dłużej i nie łapać co chwilę kontuzji. O to, jakie badania dobrze jest zrobić pytaliśmy dr n. med. Andrzeja Folga, który na co dzień pracuje w PortaMedica.  (więcej…)