Dominika Stelmach o Wings for Life 2019: "Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!"
Dominika Stelmach o Wings for Life 2019: „Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!”

polecane

Dominika Stelmach o Wings for Life 2019: „Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!”

Edward Królikowski
5 maja, 2019
Biegi

W 2018 roku Dominika Stelmach wystartowała w Wings for Life w Pretorii w Południowej Afryce. Wówczas udało się przebiec 49,42 km i wygrać w swojej lokalizacji, ale w 2017 roku uzyskała w chilijskim Santiago najlepszy wynik na świecie 68,21 km. Czy powtórzy sukces sprzed dwóch lat?

Dominika Stelmach o Wings for Life 2019: "Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!"

fot. Alfred Jürgen Westermeyer for Wings for Life World Run

Wings for Life 2019 to wydarzenie o globalnym charakterze, bowiem zawodnicy startują jednocześnie 7 kontynentach. Wings charakteryzuje się tym, że nie ma tutaj konwencjonalnej mety. Pełni ją Samochód Pościgowy, za którego sterami w Poznaniu będzie siedział Adam Małysz. Gdy auto prześcignie konkretnego zawodnika, ten kończy bieg. W Wings for Life prowadzone są różne klasyfikacje, ale do najważniejszych należy ogólna, w której wyłaniani są zawodnicy i zawodniczki, którzy zabiegli jak najdalej oraz wygrani w konkretnych lokalizacjach. Co zapowiedziała dziś Dominika Stelmach?

Biegnę się opalać 😂🙈🙉Odczuwalna 36, to brzmi jak żart…🥴 Ale walczę. Pogoda w Rio taka sama dla wszystkich, pytanie…

Opublikowany przez Dominika Stelmach – versatile runner Niedziela, 5 maja 2019

Dominika napisała na swoim profilu Facebook:
„Biegnę się opalać 😂🙈🙉
Odczuwalna 36, to brzmi jak żart…🥴
Ale walczę. Pogoda w Rio taka sama dla wszystkich, pytanie czy lepiej zniosą ją lokaleski (wszak to jesień 😉).
A teraz pić, pić, pić…
Powodzenia dla wszystkich.
Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!
@wflworldrun @adidasrunning @runmageddonglobal @activelifeenergy #brasil #rio #bieganie #running #alewspiera #runmageddonglobal #ultramarathon #marathon #upał #travelrunner #fit #strong #activesundays @rkathletics”

Uwielbiam jeździć samochodem, ale powoli nam dość 🙈 Choć świadomość, że po tych trasach przebiegał Dakar 2014-2016 jest…

Opublikowany przez Dominika Stelmach – versatile runner Czwartek, 2 maja 2019

Transmisję ze wszystkich lokalizacji, przez cały czas trwania biegu, znajdziecie na stronie Wings for Life World Run. Początek o 12:30 – pół godziny przed startem. Dzięki reporterom na całym świecie można będzie poczuć klimat tej fantastycznej inicjatywy.

Opublikowany przez Dominika Stelmach – versatile runner Sobota, 4 maja 2019

Już dziś tj. 5 maja, punktualnie o 13:00 czasu polskiego, jednocześnie w wielu miejscach na całym świecie, startuje szósta edycja globalnego biegu charytatywnego Wings for Life World Run, z którego 100 % wpływów zasila badania nad leczeniem urazów rdzenia kręgowego. Bieg można śledzić poprzez stronę internetową www.wingsforlifeworldrun.com (multimedialne centrum z transmisją online i relacją tekstową).

Źródło: https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/aktualnosci/jak-sledzic-wings-for-life-world-run-2019-7737/ fot. otwieracz Gustavo Cherro

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Długie wybieganie – o czym nie wolno zapomnieć? Co zabrać ze sobą?

Długie wybieganie powinno stanowić nieodłączny element treningu każdego sportowca. Regularne wplatanie takich sesji może przynieść biegaczowi wiele wymiernych korzyści. Jednak, aby tak się stało należy umiejętnie przygotować się do tego wysiłku. Jak się ubrać i co warto spakować do plecaka na długą wycieczkę biegową? (więcej…)