Dominika Stelmach o Wings for Life 2019: "Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!"
Dominika Stelmach o Wings for Life 2019: „Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!”

polecane

Dominika Stelmach o Wings for Life 2019: „Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!”

Edward Królikowski
5 maja, 2019
Biegi

W 2018 roku Dominika Stelmach wystartowała w Wings for Life w Pretorii w Południowej Afryce. Wówczas udało się przebiec 49,42 km i wygrać w swojej lokalizacji, ale w 2017 roku uzyskała w chilijskim Santiago najlepszy wynik na świecie 68,21 km. Czy powtórzy sukces sprzed dwóch lat?

Dominika Stelmach o Wings for Life 2019: "Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!"

fot. Alfred Jürgen Westermeyer for Wings for Life World Run

Wings for Life 2019 to wydarzenie o globalnym charakterze, bowiem zawodnicy startują jednocześnie 7 kontynentach. Wings charakteryzuje się tym, że nie ma tutaj konwencjonalnej mety. Pełni ją Samochód Pościgowy, za którego sterami w Poznaniu będzie siedział Adam Małysz. Gdy auto prześcignie konkretnego zawodnika, ten kończy bieg. W Wings for Life prowadzone są różne klasyfikacje, ale do najważniejszych należy ogólna, w której wyłaniani są zawodnicy i zawodniczki, którzy zabiegli jak najdalej oraz wygrani w konkretnych lokalizacjach. Co zapowiedziała dziś Dominika Stelmach?

Biegnę się opalać 😂🙈🙉Odczuwalna 36, to brzmi jak żart…🥴 Ale walczę. Pogoda w Rio taka sama dla wszystkich, pytanie…

Opublikowany przez Dominika Stelmach – versatile runner Niedziela, 5 maja 2019

Dominika napisała na swoim profilu Facebook:
„Biegnę się opalać 😂🙈🙉
Odczuwalna 36, to brzmi jak żart…🥴
Ale walczę. Pogoda w Rio taka sama dla wszystkich, pytanie czy lepiej zniosą ją lokaleski (wszak to jesień 😉).
A teraz pić, pić, pić…
Powodzenia dla wszystkich.
Biegniemy, dla tych którzy nie mogą!!!
@wflworldrun @adidasrunning @runmageddonglobal @activelifeenergy #brasil #rio #bieganie #running #alewspiera #runmageddonglobal #ultramarathon #marathon #upał #travelrunner #fit #strong #activesundays @rkathletics”

Uwielbiam jeździć samochodem, ale powoli nam dość 🙈 Choć świadomość, że po tych trasach przebiegał Dakar 2014-2016 jest…

Opublikowany przez Dominika Stelmach – versatile runner Czwartek, 2 maja 2019

Transmisję ze wszystkich lokalizacji, przez cały czas trwania biegu, znajdziecie na stronie Wings for Life World Run. Początek o 12:30 – pół godziny przed startem. Dzięki reporterom na całym świecie można będzie poczuć klimat tej fantastycznej inicjatywy.

Opublikowany przez Dominika Stelmach – versatile runner Sobota, 4 maja 2019

Już dziś tj. 5 maja, punktualnie o 13:00 czasu polskiego, jednocześnie w wielu miejscach na całym świecie, startuje szósta edycja globalnego biegu charytatywnego Wings for Life World Run, z którego 100 % wpływów zasila badania nad leczeniem urazów rdzenia kręgowego. Bieg można śledzić poprzez stronę internetową www.wingsforlifeworldrun.com (multimedialne centrum z transmisją online i relacją tekstową).

Źródło: https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/aktualnosci/jak-sledzic-wings-for-life-world-run-2019-7737/ fot. otwieracz Gustavo Cherro

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin Enduro – wyświetlacz i bateria są mega! A reszta? TEST

Garmin Enduro jest ciekawym urządzeniem dla sportowców, którzy potrzebują niewiarygodnie długo działającego zegarka GPS z szerokim wachlarzem opcji treningowych. Ogromny i czytelny wyświetlacz, komfortowa obsługa, nawigacja po śladzie GPS i funkcje smartwatcha są na plus. Czy jednak są obszary, w których sprzęt nie zagwarantuje wsparcia wymagającemu użytkownikowi? O czym jeszcze warto wiedzieć? Poniżej znajduje się moja obszerna recenzja modelu Enduro. (więcej…)