bieganieuskrzydla.pl

Czas na 15. Atlantis Bieg Opolski

Czerwiec 26, 2017

W najbliższą sobotę w Opolu rozegra się kolejna, 15 już edycja Biegu Opolskiego. Jest to impreza organizowana od 2003 roku przez miłośników biegania dla jego miłośników. Zawody to aż 3 starty: na dystansie 10 km, 5 km i 5 km marszu Nordic Walking. Jakie jeszcze atrakcje będą czekać?

 

 

 

 

15. Atlantis Bieg Opolski to wspaniała okazja nie tylko do sprawdzenia własnych możliwości, ale także do dopingowania jego uczestników. Sportowy duch, radość, dobra zabawa, czy rodzinna atmosfera to idee przyświecające tej imprezie. Świadczą o tym między innymi różne dystanse biegów, gdzie każdy będzie miał szansę spróbowania swoich sił, a także zorganizowane atrakcje dla najmłodszych.

 

Przypominamy, że bieg główny na dystansie 10 km wystartuje o godz. 11.00, bieg dodatkowy na dystansie 5 km – start o godz. 12.00, marsz Nordic Walking na dystansie 5 km – start o godz. 12.30. Biegi dla dzieci, które rozpoczną się o godz. 9.45. Na wszystkich, którzy przekroczą linię mety czekać będzie piękny medal pamiątkowy. Oprócz tego przewidziano rozlosowanie nagród rzeczowych wśród uczestników, a dla wszystkich dzieci słodkie upominki.

 

 

Biuro zawodów w dniu 30 czerwca 2017 roku (piątek) usytuowane będzie w Szkole Podstawowej Nr 2 przy ul. Katowickiej 35 (boczne wejście obok kiosku Totalizatora Sportowego) i czynne w godzinach 16.30 – 19.45. W przeddzień biegu, biuro zawodów nie obsługuje biegów dziecięcych oraz nie przyjmuje wpłat. Natomiast w dniu 1 lipca 2017 roku (sobota) usytuowane będzie na styku ulic Parkowej i Spacerowej i czynne w godzinach 8.00 – 9.30 dla uczestników biegów dziecięcych, do godz. 10.45 dla uczestników biegu głównego na 10 km, do godz. 11.45 dla uczestników biegu dodatkowego na 5 km oraz do godz. 12.15 dla uczestników marszu Nordic Walking na 5 km.

 

Celem przeprowadzenia sprawnego i bezpiecznego biegu organizator wprowadził limity do 500 osób w biegu na dystansie 10 km, do 300 osób w biegu na dystansie 5 km i do 200 osób w marszu na dystansie 5 km. Chęć uczestnictwa można dokonywać elektroniczne na stronie www.biegopolski.pl jeszcze tylko do jutra czyli 27 czerwca 2017 roku (wtorek), chyba że osiągnięto wyznaczone limity. Zgłoszenia elektroniczne nie dotyczą biegów dla dzieci.

 

Więcej informacji oraz szczegóły na www.atlantisbiegopolski.pl

 

Informacja prasowa / zdjęcie własne 

 

Jedna odpowiedź do “Czas na 15. Atlantis Bieg Opolski”

  1. Eliza i Romciu napisał(a):

    No to trzymamy kciuki,żeby wszystko było jak trzeba.Zamówiliśmy już pogodę.Jesteśmy z Wami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Jedzenie w trakcie treningu. Co można zjeść?

Jedzenie w trakcie treningu jest nam potrzebne, aby biec dalej, tak szybko, jak jesteśmy w stanie. Jedzenie jest dla człowieka tym samym, co paliwo dla samochodu. Jeśli nie tankujemy, nie pojedziemy. W artykule przedstawimy kilka odpowiednich przekąsek ładujących nasze biegowe akumulatory. Co można jeść w trakcie biegu? Które przekąski są dedykowane biegaczom? (więcej…)