Czas na 15. Atlantis Bieg Opolski

polecane

Czas na 15. Atlantis Bieg Opolski

Kamil Nowak
26 czerwca, 2017
Biegi

W najbliższą sobotę w Opolu rozegra się kolejna, 15 już edycja Biegu Opolskiego. Jest to impreza organizowana od 2003 roku przez miłośników biegania dla jego miłośników. Zawody to aż 3 starty: na dystansie 10 km, 5 km i 5 km marszu Nordic Walking. Jakie jeszcze atrakcje będą czekać?

15. Atlantis Bieg Opolski to wspaniała okazja nie tylko do sprawdzenia własnych możliwości, ale także do dopingowania jego uczestników. Sportowy duch, radość, dobra zabawa, czy rodzinna atmosfera to idee przyświecające tej imprezie. Świadczą o tym między innymi różne dystanse biegów, gdzie każdy będzie miał szansę spróbowania swoich sił, a także zorganizowane atrakcje dla najmłodszych.

Przypominamy, że bieg główny na dystansie 10 km wystartuje o godz. 11.00, bieg dodatkowy na dystansie 5 km – start o godz. 12.00, marsz Nordic Walking na dystansie 5 km – start o godz. 12.30. Biegi dla dzieci, które rozpoczną się o godz. 9.45. Na wszystkich, którzy przekroczą linię mety czekać będzie piękny medal pamiątkowy. Oprócz tego przewidziano rozlosowanie nagród rzeczowych wśród uczestników, a dla wszystkich dzieci słodkie upominki.

Biuro zawodów w dniu 30 czerwca 2017 roku (piątek) usytuowane będzie w Szkole Podstawowej Nr 2 przy ul. Katowickiej 35 (boczne wejście obok kiosku Totalizatora Sportowego) i czynne w godzinach 16.30 – 19.45. W przeddzień biegu, biuro zawodów nie obsługuje biegów dziecięcych oraz nie przyjmuje wpłat. Natomiast w dniu 1 lipca 2017 roku (sobota) usytuowane będzie na styku ulic Parkowej i Spacerowej i czynne w godzinach 8.00 – 9.30 dla uczestników biegów dziecięcych, do godz. 10.45 dla uczestników biegu głównego na 10 km, do godz. 11.45 dla uczestników biegu dodatkowego na 5 km oraz do godz. 12.15 dla uczestników marszu Nordic Walking na 5 km.

Celem przeprowadzenia sprawnego i bezpiecznego biegu organizator wprowadził limity do 500 osób w biegu na dystansie 10 km, do 300 osób w biegu na dystansie 5 km i do 200 osób w marszu na dystansie 5 km. Chęć uczestnictwa można dokonywać elektroniczne na stronie www.biegopolski.pl jeszcze tylko do jutra czyli 27 czerwca 2017 roku (wtorek), chyba że osiągnięto wyznaczone limity. Zgłoszenia elektroniczne nie dotyczą biegów dla dzieci.

Więcej informacji oraz szczegóły na www.atlantisbiegopolski.pl

Informacja prasowa / zdjęcie własne 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Eliza i Romciu pisze:

    No to trzymamy kciuki,żeby wszystko było jak trzeba.Zamówiliśmy już pogodę.Jesteśmy z Wami.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kreatyna dla biegacza? Poznaj zdanie eksperta

W świecie biegaczy, kreatyna ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Wszyscy oni żywo reagują pytani o to, czy kiedykolwiek stosowali kreatynę i jak ona wpływała na trening biegowy. Jedni mówili, że jest ona zbędna, drudzy ten suplement zachwalali. Kreatyna dla biegacza? Ekspert odpowiada. (więcej…)